SMS-y w organizacji Webinariów i szkoleń na przykładzie Testuj.pl

Aktualność firmowa
12/10/2016

Testuj.pl to firma zajmująca się profesjonalnym testowaniem aplikacji pod kątem użyteczności, bezpieczeństwa, funkcjonalności i wielu innych czynników. Regularnie prowadzi także szkolenia dla osób, które chcą uzyskać nowy zawód – tester. W tym celu korzystają z narzędzia jakim jest SMS.


Firma początkowo wykonywała testy Platformy SerwerSMS.pl. W ten sposób rozpoczęła się współpraca pomiędzy przedsiębiorstwami:

Kilka lat temu zleciliśmy wykonanie testów bezpieczeństwa i testów użyteczności naszej Platformy – mówi Daniel Zawiliński, CMO SerwerSMS.pl. Chcieliśmy mieć pewność, że klienci SerwerSMS.pl otrzymują produkt funkcjonalny, bez błędów i łatwy w obsłudze. Zadanie zleciliśmy firmie Testuj.pl z Wrocławia. Zaproponowane przez nich rozwiązania wdrożyliśmy udoskonalając w ten sposób nasz system. Tak narodziła się współpraca pomiędzy naszymi firmami.

Testuj.pl, prócz wykonywania testów, prowadzi także szkolenia i webinaria przygotowujące do zawodu testera. Szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie tak, by dać ludziom szansę rozwoju i dostosowania do zmieniającej się sytuacji na rynku pracy. W całym procesie przygotowania kursu, niezwykle pomocny okazuje się SMS. Wybór dostawcy usługi pozostał jedynie formalnością, gdyż SerwerSMS.pl był już produktem znanym i przetestowanym, a co za tym idzie – bezpiecznym i funkcjonalnym!

SerwerSMS.pl okazał się niezawodnym narzędziem przy organizacji webinariów. W ciągu ostatniego roku zorganizowaliśmy 22 webinaria skupione wokół tematu testowania. W każdym z nich brało udział od 300 do 800 osób. Przy tak dużej grupie ciężko byłoby kontaktować się z każdym uczestnikiem, z osobna. Dzięki SerwerSMS.pl możemy jednym kliknięciem wysłać wiadomość do wszystkich i wiemy, że ta wiadomość do nich na pewno dotrze. Oprócz tego zauważyliśmy, że wysyłając personalną wiadomość SMS do naszych fanów, zwiększamy frekwencję na webinariach i mocniej angażujemy społeczność w działania testuj.pl  - podsumowuje Damian Szczurek, Prezes Testuj.pl

Materiał video dotyczący współpracy dostępny poniżej:

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

Joanna Marchocka
Rzecznik Prasowy
tel: 22 211 20 40 w. 78
mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

powiadomienia komunikacja mobilna wysyłka SMS-ów SMS kampania sms

Ostrzeżenie o zagrożeniach prosto na ekran telefonu

Informacja prasowa
29/09/2017
Gwałtowne zjawiska pogodowe: nawałnica, ulewne deszcze czy grad, wyrządziły tego lata Polakom wiele...

Aktywna jesień z SerwerSMS.pl, czyli gdzie nas spotkacie?

Aktualność firmowa
22/09/2017
Jesień to będzie dla nas pracowity czas. W trakcie dwóch najbliższych miesięcy weźmiemy udział w...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.