Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Skuteczne dotarcie do klienta – o zaletach łączenia SMS i E-mail

Dobranie odpowiedniego narzędzia do planowanej kampanii marketingowej jest kluczowym elementem, na drodze do pozyskania klientów docelowych. Analizy działań opartych na SMS marketingu wskazują kilka znaczących różnic w stosunku do tych realizowanych przy pomocy e-maili. To właśnie czyni je dla siebie idealnymi uzupełnieniami sprawiając tym samym, że ich połączenie może dać lepszy efekt końcowy w postaci większego zainteresowania naszą marką.

Jak wysłać SMS na komputerze z Windows 10? Niebawem będzie to bajecznie proste

Plan na zdominowanie świata telefonów systemem Windows 10 Mobile ku zaskoczeniu nielicznych nie wypalił. Microsoft stracił okazję na elegancką integrację świata mobilnego z desktopowym. Teraz przyciąga do siebie posiadaczy najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie.

Kiedy Twoja firma TO zrobi?

Specjaliści GSMA Intelligence szacują, że do 2020 r. na świecie będzie 4,3 miliarda urządzeń obsługujących SMS-y nowej generacji, czyli RCS. SMS już teraz jest najpopularniejszym kanałem (5 mld) komunikacji, pozostawiającym w tyle e-maile i komunikatory (3,7 oraz 1,5 mld wiadomości). Potencjał nowej technologii, zmieniając całkowicie oblicze SMS-ów, pozwoli tym bardziej stać się im niekwestionowanym liderem w dziedzinie komunikacji prywatnej i biznesowej.

Składany smartfon pojawi się na rynku na początku roku?

O składanym smartfonie Samsunga wiadomo już od jakiegoś czasu. Wreszcie jednak pojawiają się pierwsze konkrety na temat tego dziwacznego telefonu. Na serwisie GMSArena pokazano bowiem sześć koncepcyjnych renderów sprzętu, który zaprząta głowy wielu osobom na całym świecie. Nie jest oczywiście pewne, że finalnie tak właśnie będzie wyglądał, ale to wreszcie jakieś szczegóły.

Telefon komórkowy o rozmiarach paczki zapałek

Ze skrajności w skrajność - tak chciałoby się rzec o telefonie komórkowym wydanym przez firmę Zanco. Kiedy większość producentów zaciekle bije się w wojnie o możliwie największy wyświetlacz, Zanco zdecydowało się zrobić coś kompletnie odwrotnego, a mianowicie wydać słuchawkę jak najmniejszą. Tak oto narodził się wspomniany model Tiny T1, którego całkowite wymiary to zaledwie 46,7 x 21 x 12 mm.

Na Pol’and’Rock Festiwal nie zapomnij spakować…telefonu!

Już tylko tydzień dzieli nas od niesamowitego, muzycznego wydarzenia w Kostrzynie nad Odrą. Tysiące fanów w każdym wieku zjadą się, by wspólnie celebrować ten pełen pozytywnej energii festiwal. O komfort posiadania najświeższych informacji, zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników, zadba po raz kolejny SerwerSMS.  

Dostałeś takiego SMS-a? Nie reaguj!

Nowa metoda oszustów. Mogą wysłać SMS-a lub nawet zadzwonić. Sugerują zainstalowanie aktualizacji. Ostrzegają, że w przeciwnym wypadku wystąpią problemy z zasięgiem.

Aktualizacja interfejsu SMPP

Dobra wiadomość dla klientów SerwerSMS.pl – zaktualizowany został interfejs SMPP przez co jakość i szybkość wysyłek będzie jeszcze lepsza!
 

SMS-y trzymają się mocno

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował coroczny „Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku” z którego można wyciągnąć dość zaskakujące dane. Z raportu dowiadujemy się, że w 2017 roku Polacy łącznie nadali 49,2 miliarda SMS-ów, o 2% mniej niż w 2016 roku.

Jak SMS wspiera mundial

Przed futbolowymi kibicami ostatnie już rozstrzygnięcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Organizacja tak dużej imprezy sportowej to duże wyzwanie wymagające sprawnej i pewnej komunikacji, do której wykorzystano m. in. wiadomości tekstowe SMS.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.