Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Telefon komórkowy o rozmiarach paczki zapałek

Aktualność branżowa
07/08/2018

Ze skrajności w skrajność - tak chciałoby się rzec o telefonie komórkowym wydanym przez firmę Zanco. Kiedy większość producentów zaciekle bije się w wojnie o możliwie największy wyświetlacz, Zanco zdecydowało się zrobić coś kompletnie odwrotnego, a mianowicie wydać słuchawkę jak najmniejszą. Tak oto narodził się wspomniany model Tiny T1, którego całkowite wymiary to zaledwie 46,7 x 21 x 12 mm.

Na Pol’and’Rock Festiwal nie zapomnij spakować…telefonu!

Informacja prasowa
27/07/2018

Już tylko tydzień dzieli nas od niesamowitego, muzycznego wydarzenia w Kostrzynie nad Odrą. Tysiące fanów w każdym wieku zjadą się, by wspólnie celebrować ten pełen pozytywnej energii festiwal. O komfort posiadania najświeższych informacji, zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników, zadba po raz kolejny SerwerSMS.  

Dostałeś takiego SMS-a? Nie reaguj!

Aktualność branżowa
18/07/2018

Nowa metoda oszustów. Mogą wysłać SMS-a lub nawet zadzwonić. Sugerują zainstalowanie aktualizacji. Ostrzegają, że w przeciwnym wypadku wystąpią problemy z zasięgiem.

Aktualizacja interfejsu SMPP

Aktualność firmowa
13/07/2018

Dobra wiadomość dla klientów SerwerSMS.pl – zaktualizowany został interfejs SMPP przez co jakość i szybkość wysyłek będzie jeszcze lepsza!
 

SMS-y trzymają się mocno

Aktualność branżowa
12/07/2018

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował coroczny „Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku” z którego można wyciągnąć dość zaskakujące dane. Z raportu dowiadujemy się, że w 2017 roku Polacy łącznie nadali 49,2 miliarda SMS-ów, o 2% mniej niż w 2016 roku.

Jak SMS wspiera mundial

Informacja prasowa
09/07/2018

Przed futbolowymi kibicami ostatnie już rozstrzygnięcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Organizacja tak dużej imprezy sportowej to duże wyzwanie wymagające sprawnej i pewnej komunikacji, do której wykorzystano m. in. wiadomości tekstowe SMS.

W Rosji wszedł w życie nakaz przechowywania treści rozmów i SMS

Aktualność branżowa
02/07/2018

W Rosji w niedzielę weszły w życie przepisy nakazujące operatorom telekomunikacyjnym i internetowym przechowywanie przez pół roku treści rozmów, wiadomości SMS, nagrań dźwiękowych i wideo przesyłanych przez abonentów. Firmy częściowo zaczęły wdrażać przepisy.

 

SMS z ostrzeżeniem w razie zagrożenia - program pilotażowy

Aktualność branżowa
01/07/2018

Gwałtowne burze lub nawałnice niekiedy dopadają nas w najmniej spodziewanych momentach. W okresie wakacyjnym bywają szczególnie niebezpieczne. Rusza nowy program pilotażowy, dzięki któremu otrzymamy SMS-a z ostrzeżeniem o zbliżającym się zagrożeniu.

Miasto przyjazne mieszkańcom – jak zbudować relacje dzięki SMS

Informacja prasowa
27/06/2018

Informowanie mieszkańców o nadchodzących wydarzeniach, problemach komunikacyjnych czy nawet zagrożeniach pogodowych, to tylko kilka z możliwości wykorzystania SMS-ów w komunikacji w regionie. Już przy pomocy jednej krótkiej wiadomości jesteśmy w stanie nawiązać relację z konkretnym i docelowym odbiorcą. Plusy? Pozytywny wizerunek rozwijającego się technologicznie i dbającego o mieszkańców miasta!

6 błędów, które prawdopodobnie popełniasz w marketingu mobilnym

Informacja prasowa
20/06/2018

Narzędzia marketingu mobilnego coraz częściej i coraz szerzej wykorzystywane są w działalności biznesowej. Dzieje się tak, ponieważ to bardzo bezpośredni kanał komunikacji z klientami, którzy nie wyobrażają sobie życia bez swoich telefonów i iPhonów. Jednak sam wybór tego narzędzia nie zagwarantuje sukcesu, jeśli nie zwrócimy uwagi na kilka ważnych aspektów.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.