Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

W Rosji wszedł w życie nakaz przechowywania treści rozmów i SMS

W Rosji w niedzielę weszły w życie przepisy nakazujące operatorom telekomunikacyjnym i internetowym przechowywanie przez pół roku treści rozmów, wiadomości SMS, nagrań dźwiękowych i wideo przesyłanych przez abonentów. Firmy częściowo zaczęły wdrażać przepisy.

 

SMS z ostrzeżeniem w razie zagrożenia - program pilotażowy

Gwałtowne burze lub nawałnice niekiedy dopadają nas w najmniej spodziewanych momentach. W okresie wakacyjnym bywają szczególnie niebezpieczne. Rusza nowy program pilotażowy, dzięki któremu otrzymamy SMS-a z ostrzeżeniem o zbliżającym się zagrożeniu.

Miasto przyjazne mieszkańcom – jak zbudować relacje dzięki SMS

Informowanie mieszkańców o nadchodzących wydarzeniach, problemach komunikacyjnych czy nawet zagrożeniach pogodowych, to tylko kilka z możliwości wykorzystania SMS-ów w komunikacji w regionie. Już przy pomocy jednej krótkiej wiadomości jesteśmy w stanie nawiązać relację z konkretnym i docelowym odbiorcą. Plusy? Pozytywny wizerunek rozwijającego się technologicznie i dbającego o mieszkańców miasta!

6 błędów, które prawdopodobnie popełniasz w marketingu mobilnym

Narzędzia marketingu mobilnego coraz częściej i coraz szerzej wykorzystywane są w działalności biznesowej. Dzieje się tak, ponieważ to bardzo bezpośredni kanał komunikacji z klientami, którzy nie wyobrażają sobie życia bez swoich telefonów i iPhonów. Jednak sam wybór tego narzędzia nie zagwarantuje sukcesu, jeśli nie zwrócimy uwagi na kilka ważnych aspektów.

SMS-owe pasy ruchu

Każdy z nas widział następujące zjawisko. Ktoś idzie chodnikiem i jednocześnie twarz ma wlepioną w ekran smartfonu. Przegląda Facebooka, Instagrama czy po prostu pisze wiadomości tekstowe. Aby jakoś poradzić sobie z tym zjawiskiem, pewne chińskie miasto wymyśliło innowacyjny sposób.

Lekarz na telefon, czyli jak techniki mobilne zmienią przyszłość

Mają być proste w stosowaniu i pożyteczne dla lekarzy, pielęgniarek, pacjentów i ich rodzin. 

Stawki za połączenia i SMS-y w UE mają zostać z ujednolicone

Jak podała agencja Reutera, wypracowano zgodę na ustalenie wspólnych stawek w określonej wysokości za połączenia głosowe oraz wiadomości SMS pomiędzy państwami należącymi do Unii Europejskiej.

Komisja Europejska szykuje kolejne zmiany w stawkach za roaming?

Przedstawiciele Unii Europejskiej poinformowali, że wypracowano zgodę na ustalenie wspólnych cen w określonej wysokości za połączenia telefoniczne i wiadomości SMS między państwami należącymi do Wspólnoty - podała agencja Reutera.

SMS w e-commerce. To działa!

Rynek e-commerce z roku na rok rozwija się coraz szybciej, a zakaz handlu w niedzielę dodatkowo to dynamizuje. Gemius podaje, że branża ta rozrasta się o około 20% rocznie - 7 razy prężniej niż handel tradycyjny. Konkurencja będzie tylko wzrastać, warto zatem przyjrzeć się oczekiwaniom konsumentów oraz możliwościom zwiększającym efektywność biznesu. Poznajcie 12 powodów, dla których warto stosować wiadomość tekstową w e-handlu.

Jak zabezpieczyć telefon przed kradzieżą?

Strata telefonu boli, ale konieczność kupna może być tylko jedną z konsekwencji. Równie ważne, a dla wielu użytkowników nawet ważniejsze, są dane zapisane w jego pamięci. Dotyczy tak pokaźnej kolekcji zdjęć, jak i danych służących do logowania w usługach pocztowych, społecznościowych czy bankowych.  Przed złodziejem można się jednak uchronić.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.