Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Uwaga na SMS-y od Biedronki i Lidla informujące o wygranej

Na telefony Polaków rozesłane zostały 2 kampanie SMS-owe w których oszust podszywając się pod Lidla i Biedronkę informował o “paczce gotowej do odbioru”. SMS-y zawierają linka do strony internetowej, która okłamuje odbiorcę, że wygrał on bon na 300 PLN …a potem wyłudza dane osobowe oraz prosi o numer karty w celu “potwierdzenia” wygranej. Jeśli ktoś wypełnił formularz podstawiony przez oszusta, jego karta zostanie za 7 dni obciążona kwotą 49,99 dolarów (ok. 178 PLN).

SMS wciąż zaskakuje. Małe narzędzie, wielkie możliwości.

Możliwość wykupienia leku za pomocą specjalnego kodu, komunikacja w trakcie jazdy samochodem czy otrzymanie powiadomienia o promocjach lub nawet o przesyłce z Poczty Polskiej – to tylko niektóre aspekty życia codziennego, w których sprawdza się i sprawdzać będzie wiadomość tekstowa SMS.

 

Flox - nowy operator na rynku

Pojawił się nowy, wirtualny operator na rynku, którego kartę SIM już można zamówić.

SMS – promocja uszyta na miarę potrzeb Twojego biznesu

Współczesne trendy w komunikacji i badania potwierdzają, że najczęściej używanymi i najlepiej sprzedającymi narzędziami są narzędzia mobilne. Wśród nich prym wiedzie krótka wiadomość tekstowa, czyli dobrze wszystkim znany SMS.

Tychy wprowadzają system powiadomień SMS o awariach wodociągowych

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach przekazuje informacje SMS-em na temat zakłóceń w dostawie wody. Działanie to ma umożliwić jeszcze lepszy dostęp do bieżących informacji o sytuacji na sieci wodociągowej. Z tego rozwiązania korzysta dzisiaj już ponad 4 tys. odbiorców wody.

Telefon komórkowy świętuje 45-lecie

Pierwszy telefon komórkowy obchodzi dziś 45-lecie istnienia. To Motorola DynaTAC 8300 z 1973 roku. Oczywiście, przez ponad cztery dekady na rynku telefonów komórkowych naprawdę wiele się zmieniło. Dziś rządzą nim smartfony. Motorola z tej okazji pokusiła się o prognozę na 2020 rok. Tego typu urządzeń ma być w użyciu prawie tyle, co ludzi na Ziemi.

SerwerSMS.pl jako pierwsza firma w Polsce wraz z Google testuje RCS

Najnowszy, globalny trend w komunikacji mobilnej coraz szybciej wkracza w naszą rzeczywistość i właśnie zaczyna funkcjonować na polskim rynku. Platforma SerwerSMS.pl, jako pierwsza i jedyna firma w kraju działa razem z Google w Early Access Program testując RCS czyli Rich Communication Services. Firmy, które interesuje nowy wymiar SMS-a, również mogą dołączyć do programu.

 

Polacy wydzwonili rekord w unijnym roamingu

Polacy są rekordzistami pod względem minut wykorzystanych w roamingu w Unii Europejskiej. Od czerwca do września wydzwoniliśmy ich dwa miliardy.

Rewolucja w Poczcie Polskiej. Wyśle SMS-em numer do kuriera

Poczta Polska od początku lutego informuje klientów o numerze telefonu do kuriera, który doręczy im paczkę, wysyłając SMS. Codziennie przesyłki doręcza 3,5 tys. kurierów.

Realizuj marzenia, spełniaj potrzeby… pożyczaj wygodnie dzięki SMS

Każdy dzień przynosi nam nowe cele, postanowienia, czy konieczności podejmowania spontanicznych decyzji. Wiąże się to z wyrzeczeniami, wysiłkiem, reorganizacją dotychczasowego życia, a często i kosztami. Jaką rolę w finansowaniu potrzeb czy marzeń spełnia SMS?

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.