Shopify i IAI Shop zintegrowane z SerwerSMS.pl

21/11/2016

Kolejne dwie popularne platformy do tworzenia sklepów internetowych zostały zintegrowane z systemem SerwerSMS.pl. Co to oznacza dla użytkowników tych rozwiązań?
 


Zarówno Shopify jak i IAI Shop to platformy zakupowe. Wprowadzenie panelu do masowej i pojedynczej wysyłki SMS powoduje, że rozwiązania te stają się jeszcze bardziej atrakcyjne dla obecnych i przyszłych klientów tych firm tym bardziej, że dostęp do modułów SMS jest bezpłatny.

Wiadomości mogą być wysyłane zarówno w stronę klienta - w przypadku zmiany statusu zamówienia czy anulowaniu zamówienia, jak i w stronę administratorów, by powiadomić ich o nowych, zarejestrowanych kontach jak i o kolejnych złożonych zamówieniach.

Użytkownicy zarówno IAI Shop jak i Shopify będą mogli swobodnie wybierać typy wysyłanych wiadomości ECO+lub FULL, ustawiać nazwę nadawcy, obsługiwać wiadomości przychodzące jak i mieć pełen dostęp do raportów i statystyk.​

Więcej o IAI Shop tutaj.

Więcej o Shopify tutaj.

Platforma SerwerSMS.pl należy do firmy ARTNET, którą w 2003 roku założył Artur Sadowski. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012 przyznane w maju 2012 roku.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, SMS VOICE / VMS. Obecnie z usług platformy korzysta ponad 9000 klientów, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego. Klienci Platformy SerwerSMS.pl generująruch SMS-owy na poziomie kilkudziesięciu milionów SMS-ów miesięcznie. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy wprogramie Rzetelna Firma (Złoty certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności.

Kontakt dla mediów:

Joanna Marchocka
Rzecznik Prasowy
tel: 22 211 20 40 w. 78
mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

Integracje wiadomości sms SMS odbiór sms odbiór sms

Integracja z Zapier – kolejny powód, aby wybrać SerwerSMS.pl

20/01/2017
Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie...

Graliśmy dla WOŚP bardzo głośno!

17/01/2017
Choć oficjalnie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, związane z nim...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.