SerwerSMS.pl zintegrowany z Advantec ERP

10/01/2017

System Advantec ERP jest zintegrowanym systemem do wspomagania zarządzaniem przedsiębiorstwem. Teraz wspomaganie to jest wzbogacone także o możliwość wysyłania SMS-ów, dzięki integracji z SerwerSMS.pl.


System Advantec ERP swoją funkcjonalnością obejmuje pełne spektrum działalności przedsiębiorstw począwszy od małych działalności gospodarczych a skończywszy na dużych firmach z zaawansowanymi procesami obiegu dokumentów. Dzięki integracji z systemem SerwerSMS.pl możliwe jest powiadamianie użytkowników i operatorów o zdarzeniach wymagających natychmiastowej uwagi niezależnie od zalogowania się operatora do systemu. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku zakładów, których pracownicy charakteryzują się dużą mobilnością bez stałego dostępu do systemu.

W ramach funkcjonalności użytkownicy mogą prowadzić wiele działań takich jak powiadamianie operatorów o statusach dokumentów w ramach wewnątrzzakładowego procesu akceptacji dokumentów, wysyłka monitów płatności w oparciu o rozliczenia z kontrahentami, budowa własnych schematów wysyłki wiadomości w oparciu o dowolne dane zawarte w systemie i wiele innych.

Szczegóły: https://serwersms.pl/integracje/moduly-i-wtyczki-sms/119-advantec-erp

Platforma SerwerSMS.pl należy do firmy ARTNET, którą w 2003 roku założył Artur Sadowski. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012 przyznane w maju 2012 roku.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, SMS VOICE / VMS. Obecnie z usług platformy korzysta ponad 9000 klientów, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego. Klienci Platformy SerwerSMS.pl generująruch SMS-owy na poziomie kilkudziesięciu milionów SMS-ów miesięcznie. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy wprogramie Rzetelna Firma (Złoty certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności.

Kontakt dla mediów:

Joanna Marchocka
Rzecznik Prasowy
tel: 22 211 20 40 w. 78
mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

SMS Alert wysyłka SMS-ów SMS odbiór sms

Integracja z Zapier – kolejny powód, aby wybrać SerwerSMS.pl

20/01/2017
Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie...

Graliśmy dla WOŚP bardzo głośno!

17/01/2017
Choć oficjalnie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, związane z nim...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.