Informacje prasowe

Zabezpiecz swój telefon

03/11/2016

Telefony komórkowe to prywatne bazy danych. Przechowujemy w nich zdjęcia, wiadomości SMS, adresy, a nawet dokumenty. Kradzież lub zgubienie smartfona jest zatem ogromną stratą, a także niebezpieczeństwem. Jak więc go zabezpieczyć? Kilka poniższych rad ułatwi ochronę telefonu.

SMS-y w organizacji Webinariów i szkoleń na przykładzie Testuj.pl (🎬 video)

12/10/2016

Testuj.pl to firma zajmująca się profesjonalnym testowaniem aplikacji pod kątem użyteczności, bezpieczeństwa, funkcjonalności i wielu innych czynników. Regularnie prowadzi także szkolenia dla osób, które chcą uzyskać nowy zawód – tester. W tym celu korzystają z narzędzia jakim jest SMS.

Bardziej przyjazne instytucje publiczne

30/09/2016

Współczesne instytucje publiczne coraz częściej skutecznie odcinają się od stereotypu instytucji skostniałych, zbiurokratyzowanych, do których staje się w gigantycznych kolejkach. Dziś szczególny nacisk kładzie się na pozytywny odbiór placówki, właściwe powiadomienia i kontakt na miejscu, a to wszystko w dużej mierze przy wykorzystaniu nowych technologii.

VCC Studio integruje SerwerSMS.pl

23/09/2016

Master Telecom, wydawca oprogramowania VCC Studio, podłączył do wbudowanego modułu do wysyłania SMS-ów Platformę SerwerSMS.pl.  

SMS-y znów informują podczas kolejnej, już 6. edycji EKMiŚP (🎬 video)

14/09/2016

W październiku po raz 6 odbędzie się Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw organizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. To idealna okazja do tego, aby przedsiębiorcy różnych branż spotkali się w jednym miejscu, wymieniając doświadczeniami i wiedzą.

Telefoniczny savoir vivre

31/08/2016

Większość z nas dziś nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Służy nam on do komunikacji prywatnej i zawodowej, jest współczesnym centrum rozrywki, narzędziem pozyskiwania informacji czy organizerem. Często jednak korzystamy z niego w taki sposób, w jaki nie powinniśmy. Poznajmy zatem kilka zasad używania smartfona.

5 sposobów na skuteczną promocję Twojej firmy

30/08/2016

Skuteczny marketing to spore wyzwanie nie tylko dla młodych, rozwijających się firm, ale również dla marek o ugruntowanej pozycji na rynku. Często w założeniu ma się on sprowadzać do działań szybkich, efektownych i oczywiście owocnych w realizacji konkretnych celów.

SerwerSMS.pl podczas 22. Przystanku Woodstock (🎬 video)

29/08/2016

SMS niejedno ma imię, dlatego możliwości wykorzystania tego popularnego narzędzia komunikacji, jest wiele. Różne firmy od lat wysyłają SMS-y w celu poinformowania swoich klientów o nowościach, rabatach, promocjach bądź po prostu przypominając datę wizyty. Okazuje się jednak, że SMS jest niezwykle funkcjonalny również podczas organizacji wydarzeń, eventów na skalę masową, gdzie doskonała komunikacja jest warunkiem sukcesu.

Bezpieczne wakacje

31/07/2016

Hotel tuż nad morzem czy górska chata? W Polsce czy za granicą? Zorganizowane wczasy czy wyjazd na własną rękę? To najczęstsze pytania, które zadajemy sobie planując podróż. Pamiętajmy jednak, że bez względu na to, jakie będą nasze ostateczne wybory, na pierwszym miejscu podczas takiego wypoczynku powinniśmy zadbać o samo bezpieczeństwo. W końcu wszyscy chcemy, aby wakacje były pełne przygód, ale jednak bez przykrych niespodzianek!

SMS-y nadal atrakcyjne dla Polaków. 70% osób wysyła je codziennie

26/07/2016

Pierwszego SMS-a wysłano niemal 25 lat temu, a nowa usługa szybko zapoczątkowała rewolucję w komunikacji. Po upowszechnieniu telefonów komórkowych przyszedł czas na kolejne nowości - smartfonizację i erę social media. Mimo to SMS-y wciąż mają się świetnie, o czym świadczy najnowsza edycja raportu „Komunikacja SMS w Polsce”.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.