Informacje prasowe

Raport „Komunikacja SMS w Polsce 2015” – nowa edycja badania

08/07/2016

Jak co roku Platforma SerwerSMS.pl przygotowuje raport dotyczący badania na temat komunikacji SMS w Polsce. Raport ten ma prezentować stosunek Polaków do komunikacji mobilnej – zarówno konsumentów, jaki i samych firm wykorzystujących to narzędzie w celach promocyjnych.

Nowa usługa ECO+, czyli nowa jakość w marketingu SMS

01/07/2016

Rynek komunikacji mobilnej jest dziś bardzo dynamiczny, dlatego w obliczu rosnących potrzeb i oczekiwań, zarówno marketerów, jak i konsumentów, oferuje coraz to nowe rozwiązania w zakresie efektowniejszego i efektywniejszego dotarcia do odbiorców.

Platforma SerwerSMS.pl i paczka w RUCHu (🎬 video)

29/06/2016

Biznesowe wykorzystanie narzędzia, jakim jest SMS, stało się w ostatnich latach doskonałym sposobem komunikacji. Wszystko dzięki temu, że  potencjał tego typu wysyłki jest naprawdę duży – pozwala ona dowolnie formułować przekaz, minimalizować czas i koszty dystrybucji komunikatu, a przez to docierać do ostatecznego odbiorcy wiadomości efektowniej i efektywniej.

22. Przystanek Woodstock pozytywnie skomunikowany dzięki SerwerSMS.pl

23/06/2016

Już 14 lipca rozpocznie się najbardziej kultowy festiwal muzyczny w Polsce - Przystanek Woodstock. 22. edycja festiwalu, podobnie jak w roku ubiegłym, wspierana będzie przez Platformę SerwerSMS.pl, która zadba o pozytywną komunikację zarówno pomiędzy wolontariuszami jak i uczestnikami imprezy.

Partnerstwo w akcji #reZimyDobrem

01/06/2016

Nie tylko samą pracą żyjemy. Aktywnie i coraz częściej staramy się uczestniczyć w różnego rodzaju targach, inicjatywach kulturalnych, a teraz włączyliśmy się również w akcję charytatywną #reZimyDobrem2016.

Jakie usługi należy zaoferować, aby być konkurencyjnym na rynku e-commerce?

31/05/2016

Od kilkunastu lat obserwujemy dynamiczny rozwój handlu elektronicznego na świecie, szczególnie w Polsce i krajach należących do Unii Europejskiej. Wraz ze wzrostem konkurencyjności, zaostrza się także walka o klienta internetowego, który zwraca szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa, łatwość zakupu oraz uproszczone procedury transakcji. Jak sprostać rosnącym wymaganiom konsumentów?

SMS a finanse osobiste

30/05/2016

Bankowość elektroniczna dla większości Polaków stała się codziennością. Coraz więcej osób realizuje płatności w internecie wykorzystując karty płatnicze. Z danych NBP wynika, że za ich pomocą w czwartym kwartale 2015 zrealizowano o 24 proc. więcej transakcji niż w poprzednim, a ponad 30 mln osób posiadało internetowy dostęp do swojego konta (Raport NetB@nk, ZBP). W jaki jeszcze sposób Polacy wykorzystują technologie do zarządzania finansami osobistymi?
 

SerwerSMS.pl dla Kina na Granicy (🎬 video)

23/05/2016

W Cieszynie i Czeskim Cieszynie, na przełomie kwietnia i maja odbyła się kolejna, 18-ta już edycja kultowego przedsięwzięcia – Kina Na Granicy.

TOP5 narzędzi, które zrewolucjonizowały komunikację Polaków

09/05/2016

Powiadomienia SMS, e-maile, Skype, Gadu Gadu, Facebook Messenger − przedstawiamy narzędzia, które zrewolucjonizowały sposób komunikacji Polaków. Sprawdź, czy wiesz skąd wzięły swój początek, od jak dawna możemy z nich korzystać i jakie funkcje miały ich pierwsze wersje.

Zobacz nową odsłonę Platformy SerwerSMS.pl (🎬 video)

15/04/2016

Z przyjemnością udostępniamy nową wersję strony internetowej Platformy SerwerSMS.pl. Aktualna odsłona serwisu to nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim ulepszona nawigacja oraz dostęp do informacji w bardziej przystępnej formie.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.