Informacje prasowe

SMS-y i e-maile XXI wieku. Niezawodne narzędzia, które sprawdzą się w każdym biznesie

11/04/2016

Powiadomienia SMS i wiadomości e-mail to stare i nieco zapomniane przez marketerów narzędzia promocji. Wbrew pozorom nie straciły one jednak na wartości. Dlaczego tak jest i jak z ich pomocą skutecznie realizować działania wpisujące się w najnowsze trendy, wyjaśniają eksperci.

Platforma SerwerSMS.pl partnerem konferencji iNET Meeting

07/04/2016

Tradycją stało się już, że Platforma SerwerSMS.pl kolejny rok z rzędu jest partnerem konferencji iNET Meeting, która odbywa się w Zakopanem w dniach 13-15 kwietnia. Jest to efekt wieloletniej współpracy w ramach działalności iNET Group – organizacji zrzeszającej pod jedną marką 200 małych i średnich przedsiębiorców spośród polskich operatorów telekomunikacyjnych. Z okazji 17-tej edycji konferencji SerwerSMS − lider rynku marketingu SMS w Polsce, przygotował dla jej uczestników specjalną niespodziankę.

X edycja Targów eHandlu z Platformą SerwerSMS.pl

05/04/2016

Już jutro rozpoczną się Targi eHandlu w Katowicach. Podczas kolejnej edycji nie zabraknie SerwerSMS.pl. Przedstawicieli Platformy będzie można spotkać na stoisku A4, gdzie na odwiedzających czekać będzie niespodzianka. Zapraszamy!

Zainfekowany telefon. Jak chronić smartfona przed wirusami?

29/03/2016

Złośliwe oprogramowanie w coraz większym stopniu zagraża smartfonom. Jak podaje Kaspersky Lab w III kwartale 2015 r. na urządzeniach mobilnych zainstalowano 1,5-krotnie więcej szkodliwych pakietów niż w poprzednim kwartale*. Właśnie dlatego ochrona smartfonów czy innych urządzeń przenośnych nie powinna różnić się od tej dotyczącej komputera stacjonarnego. Co zrobić, aby nie paść ofiarą cyberprzestępców? Wbrew pozorom nie potrzebujemy do tego specjalistycznej wiedzy.

Podwójny sukces Systemu Powiadamiania SMS w Gminie Rzgów

21/03/2016

Od ponad pół roku na terenie Gminy Rzgów funkcjonuje Gminny System Powiadamiania SMS. Dzięki współpracy z Platformą SerwerSMS.pl gmina może w prosty sposób komunikować się z mieszkańcami. Mieszkańcy informowani są m. in. o wydarzeniach kulturalnych, pracy Urzędu Miejskiego czy przerwach w dostawie prądu lub wody.

Platforma SerwerSMS.pl partnerem PayU

16/03/2016

Platforma SerwerSMS.pl rozpoczęła współpracę z PayU. Z tej okazji  lider SMS-owego rynku marketingu w Polsce przygotował specjalną ofertę dla Partnerów PayU. Informacja ta z pewnością ucieszy wszystkich znających mechanizm i doceniających efektywność mobilnego marketingu. Nie tylko właścicieli e-sklepów, ale każdy podmiot, który w szybki i bezpośredni sposób chce dotrzeć ze swoją ofertą do klientów.

Google rzuca wyzwanie SMS-om

15/03/2016

Świat obiegła niedawno informacja, że SMS chyli się ku końcowi. Wszystko to za sprawą prac nad nowym formatem wiadomości – RCS – do których dołączył Google. Czy działania międzynarodowej organizacji GSMA oraz Google spowodują, że spadnie liczba wysłanych SMS-ów lub całkowicie odejdą do lamusa? Jak wskazują najnowsze dane GUS* (o 557 mln wzrosła liczba wysyłanych SMS-ów) ich pozycja wydaje się być w Polsce jeszcze długo niezachwiana.

18. edycja Kina Na Granicy wspierana przez SerwerSMS.pl

04/03/2016

Wzorem ubiegłego roku, SerwerSMS.pl wspiera organizację kultowego już Kina Na Granicy udostępniając system do masowej wysyłki SMS-ów. To 18-ta edycja tego międzynarodowego Przeglądu, który z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę koneserów kina.

Sprawdź, jak nie stracić połączenia ze światem podczas podróży

25/02/2016

Polacy z roku na rok podróżują coraz więcej. Z badań przeprowadzonych przez CBOS wynika, że już ponad połowa z nas wyjechała w zeszły roku na wakacje. Jednak podróże nie wiążą się jedynie z wypoczynkiem, często wyjeżdżamy również w sprawach służbowych lub rodzinnych. Nieodzownym elementem podróży lub wyjazdu stała się dziś także szybka komunikacja np. z bliskim, co zapewniają nam coraz lepsze telefony komórkowe i smartfony. 

Bazy danych osobowych. Sprawdź, co musisz wiedzieć zanim kupisz bazę

16/02/2016

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak dotrzeć z ofertą do większej grupy klientów. Jednym ze sposobów jest wysyłka informacji o nowości, promocji, czy rabacie SMS-em lub za pomocą e-maila. Takie działania możemy oprzeć na zakupionych bazach danych osobowych lub stworzyć własną. Jeśli decydujemy się na pierwsze rozwiązanie – gotową bazę – powinniśmy mieć pewność, że spełnia ona wszystkie wymogi prawne. Eksperci podpowiadają jakich formalności należy dochować i w jaki sposób prowadzić komunikację, aby zakup bazy okazał się dobrą inwestycją.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.