Informacje prasowe

Szybka i prosta integracja – SerwerSMS.pl na GitHub

11/02/2016

SerwerSMS.pl udostępnił w serwisie GitHub przykładowe biblioteki służące do implementacji HTTPS API w swoim oprogramowaniu. Dzięki temu programiści mają możliwość przyspieszenia i ułatwienia integracji z Platformą SerwerSMS.pl w jednym z ośmiu języków programowania. Zachęcamy do odwiedzenia profilu SerwerSMS.pl i korzystania z gotowych metod.

Jak wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych?

02/02/2016

Telefony z banków, od operatorów komórkowych, e-maile i SMS-y z ofertami i promocjami. Zastanawiasz się kiedy zamówiłeś newsletter od firmy X albo podałeś numer telefonu firmie Y. Jeśli jesteś już zmęczony licznie spływającymi do Ciebie informacjami handlowymi lub po prostu ich nie zamawiałeś, możesz z nich zrezygnować. Jednym ze sposobów jest wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Do kogo należy zwrócić się z taką prośbą i jakie informacje możesz uzyskać od administratorów danych?

SerwerSMS.pl uczestnikiem Targów Mobile-IT

26/01/2016

Trzecia edycja Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT odbędzie się w dniach 18-19 lutego 2016 w Krakowie. Podczas wydarzenia jednym z wystawców oraz prelegentów będzie platforma SerwerSMS.pl.

Trwa badanie Komunikacja SMS w Polsce 2015. Weź udział w ankiecie!

25/01/2016

Obecnie trwa czwarta odsłona badania Komunikacja SMS w Polsce, które sprawdza jak zmieniają się trendy i preferencje komunikacyjne Polaków w życiu prywatnym i w biznesie. Patronat Medialny nad akcją objęli: Marketer+, Interaktywnie.com, eGospodarka.pl, Dobra Strona Internetu, jaka-komorka.pl, Nowoczesna Firma.

 

Razem Mierzymy Wysoko! SerwerSMS.pl wspierał 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] (🎬 video)

22/01/2016

Za nami 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Platforma SerwerSMS.pl grała razem z Fundacją i Jurkiem Owsiakiem po raz trzeci. Hasło „mierzymy wysoko” uskrzydlało tegoroczną akcję w zbiórce pieniędzy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych  i  zapewnienie godziwej opieki seniorom.

SMS Event - eventowa usługa Platformy SerwerSMS.pl

19/01/2016

Nowa funkcjonalność – SMS Event – Platformy SerwerSMS.pl skierowana jest do organizatorów konferencji, konwencji oraz innych publicznych wydarzeń. Usługa będzie umożliwiała komunikację pomiędzy prowadzącym a uczestnikami eventu. Wszelkie pytania uczestnicy będą mogli wysłać SMS-em pod wskazany numer. 

SMS-y czy Facebook Messenger? Jak użytkownicy smartfonów wysyłają wiadomości

04/01/2016

SMS-y są nadal wiodącą formą komunikacji. Wygodę tę doceniają nie tylko posiadacze zwykłych telefonów, ale także użytkownicy smartfonów. Za co doceniają oni powiadomienia SMS i jakie komunikatory mobilne są wśród nich najpopularniejsze?

Ruszyła czwarta edycja badania Komunikacja SMS w Polsce

21/12/2015

Platforma SerwerSMS.pl wystartowała z nową edycją badania Komunikacja SMS w Polsce. Czwarta odsłona, podobnie jak poprzednie, będzie sprawdzać stosunek polskich internautów do komunikacji mobilnej. Nie zabraknie również części biznesowej, której celem jest zweryfikowanie sposobów wykorzystywania SMS-ów w polskich przedsiębiorstwach.

Nowa funkcjonalność – automatyzacja SMS dostępna na SerwerSMS.pl

09/12/2015

Automatyzacja SMS to nowa funkcjonalność Platformy SerwerSMS.pl. Dzięki połączeniu powiadomień SMS z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi możliwe jest sprawdzanie zachowań klienta na stronie internetowej oraz odpowiednia reakcja na podejmowane przez niego działania. Nowa usługa pozwala przeprowadzić zakrojoną na szeroką skalę akcję marketingową wykorzystującą SMS-y.

SerwerSMS.pl zintegrowany z jednym z najpopularniejszych polskich CRM – ITCube

07/12/2015

ITCube Software to producent oprogramowania ITCube będącego systemem klasy CRM dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Aplikacja ITCube to najczęściej wybierany polski CRM, który został wdrożony w ponad 1,000 firmach z bardzo różnych branż, a liczba użytkowników systemu przekroczyła liczbę 10,000.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.