Media o nas

Media piszą o SerwerSMS.pl. co jest dowodem na ogromną popularność Platformy.

Przeczytaj, jak możesz wykrorzystywać system w swoim biznesie i co na ten temat piszą ogólnopolskie media.

Bądź na bieżąco z wszystkimi publikacjami, które pojawiają się w internecie i prasie.

Nie daj się wkręcić w SMS-owy spam [VIDEO]

Niechciane SMS-y to problem dla wielu osób. Przychodzą nie wiadomo skąd i często słono nas kosztują. Jak się okazuje, w większości przypadków sami przyczyniamy się do ich otrzymywania. Na szczęście są sposoby na pozbycie się niechcianych SMS-ów.

Jak zrezygnować z niechcianych SMS-ów?

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami? Kusząca zniżka, oferta banku, lub zaproszenie do nawiązania znajomości? To tylko niektóre rodzaje niechcianych wiadomości SMS, jakie trafiają na nasze telefony. Jak się ich pozbyć na dobre?

 

Czytaj więcej...

Niechciane SMS-y. Jak z nich zrezygnować?

Zaproszenie do udziału w konkursie, zniżka na zakupy, oferta dedykowanego horoskopu - każdy z nas choć raz otrzymałtzw. SMS-a Premium. Część tego rodzaju wiadomości to te, na których otrzymywanie wyraziliśmy zgodę, np. aktualne promocje w ulubionym sklepie. Co jednak, gdy nie jesteśmy pewni, jakie są intencje nadawcy i czy nie jesteśmy narażeni na dodatkowe koszty? Jak zrezygnować z niechcianych powiadomień SMS, podpowiadają eksperci – Daniel Zawiliński z platformy SerwerSMS.pl oraz radca prawny Michał Pankiewicz.

 

Czytaj więcej...

Seniorów przybywa, także tych, którzy chcą być online

Powoli mija czas, w którym jesień życia kojarzyła nam się z wykluczeniem i samotnością. Nadchodzi czas e-seniorów, czyli osób w wieku 55+, które są aktywne i w pełni świadome możliwości, jakie dają nam nowe technologie - uważa Artur Sadowski, prezes platformy SerwerSMS.pl.

Czytaj więcej...

Biliony SMS-ów za miliardy dolarów

Obecnie na całym świecie wysyłane jest około 8 bilionów SMS-ów rocznie. W 2013 roku operatorzy z całego świata wygenerowali dzięki SMS-om przychód przekraczający 133 miliardy dolarów.

SMS - 21 lat z nami i wciąż trzyma się świetnie

21 lat temu, w Wielkiej Brytanii, jeden z pracowników Vodafone złożył swoim kolegom życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego narodzenia. Nie przewidział jednak, że forma, w jakiej to zrobi, na zawsze odmieni nasz świat. Tak, wysłał je przy pomocy wiadomości tekstowej, która okazała się pierwszym SMS na świecie!

Kibice Jastrzębskiego Węgla dostaną sms-y od zawodników

Jastrzębski Węgiel przygotował dla swoich kibiców specjalną możliwość otrzymania poprzez sms-y powiadomień z klubowymi informacjami. Szczególnym powodzeniem może się cieszyć rozwiązanie pozwalające dostać sms-y nawet od zawodników.

SMS obchodzi 20. urodziny!

Serwis onet.pl informuje o 20. urodzinach krótkiej wiadomości tekstowej. Prezentowany jest materiał video z wypowiedzią Marcina Dulnika, rzecznika prasowego Platformy SerwerSMS.pl
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.