Czerwiec w pigułce - podsumowanie działań w SerwerSMS

Kolejny miesiąc w SerwerSMS dobiegł końca, a my nie zwalniamy tempa, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. W czerwcu uczestniczyliśmy w wydarzeniu zorganizowanym przez Salesforce, zaktualizowaliśmy narzędzie Tarcza 360, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo naszym klientom, oraz wprowadziliśmy zmiany w kanale  E-mail dla większej  efektywności w działaniach marketingowych.

SMS marketing na Dzień Matki

Dzień Matki to jedno z najbardziej intensywnych świąt w handlu detalicznym, oferujące firmom e-commerce idealną szansę na wyróżnienie swojej marki i pomoc klientom w znalezieniu doskonałych prezentów dla mam, bez względu na niszę czy rozmiar działalności. Przedstawiamy kilka inspiracji, jak wykorzystać tę okazję do firmowej komunikacji SMS. Oto przykłady wiadomości SMS, które mogą być użyte w branży travel, fashion, gastronomicznej czy beauty pomagając klientom w wyborze prezentu dla mamy.

Maj w pigułce - podsumowanie działań w SerwerSMS

W ostatnim czasie nasz projekt skupił się na wielu innowacjach i działaniach rozwojowych, mających na celu zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług. Zakończyliśmy pracę nad integracją z Salesforce Marketing Cloud, co stanowi kluczowy element w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów. Jednocześnie, udział w Baselinker Expo 24 dostarczył nam nowych kontaktów biznesowych i inspiracji. Teraz skupiamy się na potencjale Rich Communication Services (RCS), który jest małą rewolucją na rynku komunikacji bezpośredniej na smartfony, otwierając nowe możliwości biznesowe w komunikacji cross-channel.

Apple wesprze RCS w 2024 roku!

Apple zaskoczyło świat ogłaszając swoją decyzję o wprowadzeniu obsługi Rich Communication Services (RCS) na swoich urządzeniach z systemem iOS. Ta inicjatywa zapowiada nową erę w komunikacji mobilnej, otwierając drzwi do ogromnych możliwości dla marketerów.

CRM: automatyzacja, zarządzanie, komunikacja SMS - wywiad z twórcami Firmao

Jakie funkcje oferuje oprogramowanie automatyzujące procesy CRM/WMS? Jakie korzyści płyną z jego wykorzystania dla małych i średnich przedsiębiorstw? W jaki sposób Firmao pomaga firmom efektywnie zarządzać klientami i magazynem oraz w jaki sposób wykorzystywane są krótkie wiadomości tekstowe? Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym z twórcami tego oprogramowania.

AWC 2024 w Miami - podsumowanie

Niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Americas Wholesale Congress (AWC) w Miami, organizowanym przez Wholesales Congress Series. AWC to branżowe spotkanie dla społeczności hurtowej telekomunikacji, przyciągając uczestników z całej branży - od dostawców infrastrukturalnych, po operatorów mobilnych, dostawców usług internetowych (ISP), dostawców VoIP i partnerów technologicznych.

Marketing SMS w Branży Fashion: Wykorzystanie potencjału kanału SMS do zwiększania sprzedaży

Marketing SMS stanowi nieocenione narzędzie, umożliwiające szybki i bezpośredni kontakt z klientami. W erze dynamicznych zmian w komunikacji mobilnej, gdzie prawie 8 na 10 polskich internautów decyduje się na zakupy online, kluczowym wyzwaniem staje się skuteczne dotarcie z przekazem do klienta. Wartościowa baza numerów, personalizacja komunikatów i strategiczne wykorzystanie kodów rabatowych w połączeniu z optymalizacją czasu wysyłki stanowią kluczowe elementy budujące efektywność kampanii. W artykule przyjrzymy się, jak te aspekty wpływają na skuteczność działań marketingowych, pozostając w zgodzie z oczekiwaniami współczesnego klienta

Podsumowanie Działań z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Właśnie minął kolejny, już 11. rok naszej owocnej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z dumą patrzymy wstecz na te lata pełne zaangażowania i wsparcia dla szczytnych celów. Od 6 lat razem z grupą Vercom SA aktywnie wspieramy działania Orkiestry. W tym czasie razem z użytkownikami udało nam się zebrać kilka milionów złotych, wysyłając setki tysięcy SMS-ów. To wszystko sprawia, że nasza współpraca z Fundacją Jurka Owsiaka, to nie tylko kwestia lat, ale przede wszystkim wiele osób, którym razem mogliśmy pomóc.

Programy lojanościowe - czym są i co dają klientom?

Programy lojalnościowe mogą stanowić ważny element strategii marketingowej wielu firm. Poprzez oferowanie spersonalizowanych nagród, dostosowanych do indywidualnych preferencji, brandy kształtują pozytywne doświadczenia zakupowe i zwiększają lojalność klientów. Programy te nie tylko motywują do częstszych zakupów, ale także umożliwiają śledzenie zachowań użytkowników dzięki analizie danych. W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym programy lojalnościowe stają się narzędziem, umożliwiając firmom budowanie trwałego zaufania klientów.

Jak wykorzystać SMS marketing w afiliacji?

W dzisiejszym dynamicznym świecie marketingu afiliacyjnego, gdzie kluczową rolę odgrywa efektywność przekazu, jednym z najcenniejszych narzędzi staje się SMS. Dlaczego jednak warto postawić na SMS marketing w ramach afiliacji? Odpowiedź jest klarowna: jego niezwykła skuteczność tkwi w bezpośrednim kontakcie i niemal natychmiastowej reakcji odbiorcy.

W działaniu na rzecz bezpiecznej komunikacji

Dzięki nowej ustawie, jako integrator usług SMS, zapewniamy podmiotom publicznym i komercyjnym jeszcze większe bezpieczeństwo i skuteczność. Nasza misja to zachowanie najwyższych standardów i dziękujemy za zaufanie! Oto zmiany, które kształtują przyszłość komunikacji mobilnej - zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wpisem blogowym.

Jak napisać treść SMS do klienta - skuteczna reklama SMS? (Przykłady)

Reklamowe wiadomości SMS to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi w zakresie marketingu mobilnego. Zapoznaj się z przykładami treści SMS, przestrzegaj zasad i standardów, oraz dowiedz się, jak oceniać efektywność swoich kampanii. Zanim jednak rozpoczniesz swoją pierwszą masową wysyłkę wiadomości SMS, warto poznać kilka kluczowych zasad, które pomogą Ci stworzyć kampanie, które pokochają użytkownicy.

Co to jest outbound i inbound marketing?

W dzisiejszym świecie marketingu, prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych jest niezwykle ważne dla sukcesu biznesu. W ramach tych kampanii istnieją dwie główne strategie: marketing przychodzący (inbound) i marketing wychodzący (outbound). Oba te podejścia mają swoje zalety i narzędzia, które pozwalają na dotarcie do docelowej grupy odbiorców. W tym artykule przyjrzymy się różnicom między inbound a outbound marketingiem oraz skupimy się na jednym z kluczowych narzędzi, jakim są wiadomości SMS.

Rozwiązanie dla efektywnego zarządzania restauracją - wywiad z Menu.pl

W erze nowoczesnych technologii restauracje stawiają przed sobą coraz większe wyzwania związane z efektywnym zarządzaniem i obsługą klientów. W odpowiedzi na te potrzeby powstał Menu.pl ? innowacyjny system, który ma na celu odmienić sposób prowadzenia lokalu gastronomicznego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych funkcji, Menu.pl nie tylko automatyzuje proces zamówień i usprawnia komunikację z klientami, ale również otwiera nowe perspektywy zwiększenia sprzedaży i poprawy doświadczenia klienta.

Wspólnie działania na rzecz bezpiecznej komunikacji SMS

Od dawna podejmujemy skuteczne działania przeciwko phishingowi; szkolimy, rozmawiamy z klientami oraz pracujemy nad rozwiązaniami w naszym serwisie do walki z nadużyciami. Teraz, po wejściu w życie ustawy wiemy, że jeszcze skuteczniej będziemy mogli działać. Doceniamy wprowadzone regulacje, które zostały wypracowane podczas konsultacji oraz intensywnego zwracania uwagi na problem.

Wyzwania e-commerce i trendy IT - wywiad z ekspertem Internet Stars Agency

Dowiedz się, jak Internet Stars Agency pomaga rozwiązywać problemy klientów z e-commerce i start-upami. Andrzej Klimek w rozmowie z Błażejem Pawlarem opowiada o różnorodności etapów, na których firmy przychodzą z prośbą o zbudowanie aplikacji webowych i mobilnych. Odkryj kluczowe funkcjonalności, trendy IT oraz wyzwania branży. Monitoring i performance marketing stanowią istotne elementy, a nowoczesne technologie AI i ML są źródłem rosnącego zainteresowania. Ponadto, zapraszamy do odkrycia, jak SMS-y i PUSH wpływają na doświadczenie użytkowników aplikacji.

Jak zebrać bazę numerów telefonów do kampanii SMS?

Skuteczna baza danych to klucz do sukcesu w marketingu SMS. Aby ją zbudować, potrzebujesz czasu i solidnego planu. Od decyzji, które podejmiesz w kwestii pozyskiwania numerów, zależy skuteczność Twoich kampanii. Dlatego warto poznać najlepsze praktyki budowania baz odbiorców dla komunikacji mobilnej, skoncentrowanej na sprzedaży i budowaniu relacji. Najważniejsza zasada brzmi - skup się na wysyłaniu wiadomości do rzeczywiście zainteresowanych Twoimi usługami i produktami. Sprawdź, jak legalnie budować marketingowe bazy danych numerów telefonów, aby osiągnąć sukces w mobilnym marketingu.

Co to jest Churn?

Churn to pojęcie z dziedziny marketingu, oznaczające utratę klienta, którego wcześniej mieliśmy w swojej bazie. Jest to jedno z kluczowych zagadnień, z którymi borykają się przedsiębiorcy i marketerzy, którzy chcą zwiększyć swoje zyski. W tym artykule omówimy, czym dokładnie jest Churn, jakie są jego przyczyny oraz jak można go zminimalizować.

Jak wykorzystać SMS-y w branży HR? Odkryj wartość tej formy komunikacji w Twojej firmie!

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi to jedno z najważniejszych wyzwań, z jakimi muszą zmierzyć się przedsiębiorcy. Wraz z rozwojem technologii i cyfryzacją biznesu, pojawiają się coraz bardziej efektywne narzędzia, które ułatwiają tę pracę. Jednym z nich są powiadomienia SMS, które z powodzeniem mogą być wykorzystane w branży HR. W tym artykule opiszemy, jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie SMS-ów w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz rekrutacji i jakie są najlepsze praktyki ich wykorzystania.

Branding SMS - co to jest?

Komunikacja z klientami odgrywa kluczową rolę w dzisiejszym biznesie. W świecie pełnym informacji i natłoku treści, dobrze skonstruowane komunikaty marketingowe są niezwykle ważne - odbiorca treści nie bez powodu przecież pozostawił numer telefonu licząc na wartościowy content . Jednym z kluczowych elementów tej komunikacji jest SMS, a w szczególności istotna funkcja, jaką pełni nadpis. W niniejszym artykule skupimy się na znaczeniu i zastosowaniu nadpisu w SMS-ach oraz dowiemy się, dlaczego warto korzystać z tej opcji, jakie korzyści z tego wynikają oraz co wysyłać, nie stracić szansy na ponowne pojawienie w skrzynce odbiorczej SMS użytkownika. Zapraszamy do zagłębienia się w temat.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.