Kontakt

 

Masz pytania bądź wątpliwości?

Chcesz zapytać o ofertę specjalnie dla Twojego biznesu?

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze możliwe opcje i rozwiązania. Napisz lub zadzwoń i dowiedz się wszystkich niezbędnych szczegółów.

W przypadku ewentualnych pytań lub pojawiających się problemów, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, które kompleksowo pomoże rozwiązać każdą wątpliwość i udzieli rzetelnej informacji zwrotnej na wszystkie zadane pytania.

Dni robocze w godz. 9-17
800 900 220 (dla tel. stac.)
+48 22 211 20 40


Zamów połączenie
 

Adres e-mail
biuro@serwersms.pl
 


Chat on-line
 

Jeśli chcesz przedstawić nam jakąś propozycje lub ofertę, napisz do nas na adres: propozycje@serwersms.pl
Wszystkie oferty wysłane na inny adres z działu kontakt będą domyślnie usuwane.
Dziękujemy!

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Koniecznie przejrzyj nasze FAQ - być może tam znajdują się odpowiedzi których szukasz.
Nie znalazłeś swojego pytania? Skorzystaj z formularza i skontaktuj się z nami.
W godzinach pracy zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 30 min.

Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest SerwerSMS Polska Sp. z o.o. ul. Ogrodowskiego 27, 44-203 Rybnik, NIP: 548-268-06-21, Regon: 366631760, KRS: 0000665372 Sąd Rejonowy X Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 1 547 800,00 PLN. Miejsce wykonywania działalności/korespondencja: Ogrodowskiego 27, 44-203 Rybnik; Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Oddziały

Rybnik

Biuro główne
ul. Ogrodowskiego 27
44-203 Rybnik
tel.: +48 32 750 00 01
fax: +48 32 750 00 03
czynne: pn - pt 9:00 - 17:00

Poznań

Oddział Poznań
ul. Roosevelta 22
60-101 Poznań
tel.: +48 61 646 70 70
czynne: pn - pt 9:00 - 17:00
 

Warszawa

Oddział Warszawa
tel.: +48 22 211 20 40
czynne: pn - pt 9:00 - 17:00

Dane firmy

SerwerSMS Polska Sp. z o.o. ul. Ogrodowskiego 27, 44-203 Rybnik, NIP: 548-268-06-21, Regon: 366631760, KRS: 0000665372 Sąd Rejonowy X Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 1 547 800,00 PLN.

Zespół

Daniel Zawiliński

Daniel Zawiliński

Managing Director

Jako Managing Director odpowiada za całościowe zarządzanie firmą. Nadzoruje i usprawnia działania wszystkich działów SerwerSMS.pl w tym także procesu obsługi kluczowych klientów. Duchowy filar zespołu. Życzliwy i pomocny, ale także wymagający przełożony. Miłośnik deski snowboardowej i czekolady.

Tomasz Szmaciński

Tomasz Szmaciński

IT Director CTO

W firmie zajmuje się wszelkimi kwestiami technicznymi i nadzorem nad poprawnością działania systemów. Walecznie oddany pracy. Kiedy trzeba pracuje, kiedy nie trzeba - również pracuje. Zazwyczaj spokojny i opanowany, ceniący aktywny wypoczynek na lodzie z kijem w ręku.

sitelukaszkwiecinski

Łukasz Kwieciński

New Business Manager

W firmie odpowiada za cały dział sprzedaży i obsługi Klienta.  Dba także o nawiązywanie nowych relacji handlowych w warszawskim oddziale SerwerSMS.pl. Charyzmatyczny miłośnik psychologii i socjologii, zjednuje sobie ludzi nieprzeciętnym poczuciem humoru. Jego żywiołem jest woda, zwłaszcza kajakarstwo górskie, żeglarstwo, narty wodne i pływanie.

Marcin Krasnodębski

Marcin Krasnodębski

Key Account Manager​

W firmie nawiązuje nowe kontakty, profesjonalnie doradza i sugeruje najlepsze rozwiązania. Prywatnie uczestniczy w życiu społecznym i samorządowym. Uwielbia nowinki techniczne, tematy związane z rynkiem nieruchomości. Hobbystycznie związany również z biznesowym aspektem branż fashion i beauty.

W firmie zajmuje profesjonalną obsługą Klienta. Z reguły spokojna i uśmiechnięta. Gaduła, lubiąca długie pogawędki z resztą ekipy. Do tego kujon, który każdą wolną chwilę z przyjemnością spędziłby w bibliotece miejskiej.

Angelika Born

Angelika Born

Junior Customer Care Specialist

W firmie odpowiedzialna jest za bieżącą i profesjonalną obsługę klienta. W pracy na pewno pomaga jej pogodna osobowość oraz cierpliwość. Zawsze dąży do wyznaczonych celów wyznając jednak zasadę, że zarówno dobre jak i złe uczynki, zawsze wracają ze zdwojoną siłą.

Sylwia Zych

Sylwia Zych

Assistant of the Board

Sympatyczna, młoda, uśmiechnięta. Potrafi szybko nawiązać kontakt z każdą osobą, a jej miły głos łagodzi rozmowy przypominające o zaległej płatności. W domu podobno rozpieszcza, tradycyjną Polską kuchnią oraz pysznymi ciastami. Choć tego nie widać jest strasznym zmarzluchem.

Natalia Kotowska

Natalia Kotowska

Office Employee

Główne obowiązki to wszelkie sprawy związane z dokumentami i sprawami administracyjnymi. Ciekawa świata i otaczających ją rzeczy, miłośniczka snowboardu, nie stroniąca od wyzwań takich jak skok na bungee. Potrafi szybko odnaleźć się w nowej sytuacji i zorganizować wszystkie swoje sprawy starannie i bez reszty.

Słowo pisane to jej główne narzędzie pracy. Opisuje świat techniki w prostych, angażujących wersach, zrozumiałych dla każdego użytkownika. Tworzy marketing i komunikację, która pomaga w zrozumieniu nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązań. Jej artystyczną duszę doskonale uzupełniają zainteresowania nowymi technologiami.

Joanna Marchocka

Joanna Marchocka

Rzecznik prasowy

Odpowiedzialna za strategię komunikacji oraz kontakt z mediami – reprezentuje Platformę SerwerSMS.pl. Z chęcią odpowie na każde pytanie oraz pomoże zdobyć informacje dot. wysyłki SMS i marketingu mobilnego. 

Robert Oleś

Robert Oleś

Project Manager

Wyznaje filozofię "Mniej znaczy więcej", obce są mu zbędne ozdobniki i wymyśle akcje w systemach. Swoje projekty realizuje z "księgową" dokładnością, a ścieżki dotarcia do celu, zawsze skraca do niezbędnego w tych czasach minimum. Z zamiłowania fotograf o świetnym wyczuciu chwili.

Jaroslaw Sapota

Jarosław Sapota

Programmer

W firmie zajmuje się rozwijaniem istniejących i powstających projektów informatycznych. Od najmłodszych lat interesuje się technologiami internetowymi. Miłośnik motoryzacji i rajdów samochodowych. Wolny czas najchętniej spędza na rowerze.

Błażej Parma

Błażej Parma

Programmer

W firmie zajmuje się wdrażaniem nowych projektów informatycznych. Miłośnik kolarstwa i gitary. Wolny czas najchętniej spędza przy pracach ogrodowych.

Przemysław Sobecki

Przemysław Sobecki

Programmer

Od najmłodszych lat związany ze sportem, a najbardziej z piłką nożną. Kiedyś nadzieja polskiej piłki, a dzisiaj wierny kibic. Miłośnik nowych technologii. Wolne chwilę spędza w górach.​

Sebastian Brzustewicz

Sebastian Brzustewicz

Senior IT Administrator

W firmie zajmuje się wszystkim tym, czym nie chcą zająć się inni. Uśmiechnięty mistrz ciętej riposty. Fanatyczny kibic polskiej siatkówki. Realista i trudny dyskutant windykacyjny. Skrupulatny i dokładnie analizujący każdy nowy pomysł.

Bechir Knaissi

Bechir Knaissi

International Market Manager

Człowiek do zadań specjalnych - zrobi wszystko, o co go poproszą. Prywatnie lubi czasem chwycić za farby lub ołówek i oddać się twórczej pasji.

Andrzej Chyłek

Andrzej Chyłek

IT Administrator

W firmie zajmuje się nadzorowaniem systemów IT. Prywatnie, potrafi spędzać w kuchni cały wolny dzień, przygotowując wymyślne dania. W wolnym czasie zajmuje się grafiką komputerową, słuchając dobrej muzyki.

To miejsce czeka na Ciebie!

Stanowisko uzależnione od umiejętności i predyspozycji

Czy nasza firma jest dla Ciebie ciekawa?
Interesujesz się naszą branżą?
Czujesz, że możesz się przydać?

Wyślij CV, jeśli Twoje umiejętności i doświadczenie wpisze się w nasze zapotrzebowanie, otrzymasz zaproszenie na rozmowę.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.