Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Rusza Program Poleceń SerwerSMS.pl – co zrobić, by odebrać rabat?

Aktualność firmowa
16/08/2017

Platforma SerwerSMS.pl przygotowała dla swoich obecnych i nowych klientów program, dzięki któremu będą mogli oni otrzymać dodatkowe pieniądze. Wystarczy namówić innych do korzystania z naszych usług – zyskają i ci którzy polecają, i ci, którym polecono.

 

SMS-y mogą być pomocne... w leczeniu cukrzycy

Aktualność branżowa
14/06/2017

Naukowcy sugerują stosowane łatwej do wprowadzenia metody pomocy chorym z cukrzycą typu 2. To wysyłanie im SMS-ów ze zdrowotnymi poradami ("Użyj mniejszego talerza! Porcje będą wyglądały na większe i możesz czuć się usatysfakcjonowany jedząc mniej" lub: "Czas sprawdzić poziom cukru, prosimy prześlij swoje wyniki"). U pacjentów, którzy codziennie otrzymywali wiadomości tekstowe doszło do wyraźnej poprawy.

Czytaj więcej...

Nowe technologie mają służyć osobom niepełnosprawnym

Aktualność branżowa
07/06/2017

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna zorganizowała w Krakowie konferencję pn. „Nowe technologie i innowacje w służbie osobom niepełnosprawnym - Projekt DESkTOP”.

Czytaj więcej...

Prawo jazdy w telefonie. Jak będzie działać usługa?

Aktualność branżowa
07/06/2017

W maju Ministerstwo Cyfryzacji rozpoczęło pilotażowy program mDokumentów.  Na początku testowany jest mobilny dowód osobisty. W pilotażowym programie biorą udział cztery miasta: Ełk, Łódź, Koszalin i Nowy Wiśnicz. Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska zapowiedziała, że na jesieni w smartfonach będą mogły pojawić się dokumenty pojazdu i kierowcy.

Czytaj więcej...

Kierowcy, SMS-y i rozmowy przez telefon - badania

Aktualność branżowa
05/06/2017

Rozmowy przez telefon komórkowy i pisanie SMS-ów w trakcie jazdy negatywnie wpływają na koncentracje kierowców – jak mantrę powtarzają policjanci. Naukowcy znaleźli kolejne potwierdzenie dla tej tezy.

Czytaj więcej...

SMS połączony z Excelem

Informacja prasowa
05/06/2017

Microsoft Excel, najpopularniejszy na świecie arkusz kalkulacyjny, został właśnie zintegrowany z Platformą SerwerSMS.pl. Excel to pomocne narzędzie w dokonywaniu obliczeń, tworzeniu zestawień i baz danych, a od niedawna także w prowadzeniu SMS-owych kampanii. Funkcjonalność Excela i jego liczne możliwości sprawiają, że jest to najczęściej używane narzędzie, zarówno w firmach i instytucjach z różnych branż, jak i przez użytkowników domowych.

Współczesne narzędzia pracy dla biznesu health&beauty

Informacja prasowa
02/06/2017

Na sukces gabinetu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego czy placówki medycznej wpływa nie tylko jakość świadczonych usług i wykwalifikowany personel, ale również poziom obsługi oraz wszystkie procesy zarządcze. Konieczność planowania wizyt w czasie, dynamika zmian w rejestracji, potrzeba powiadomień czy zarządzanie zespołem specjalistów wymusza wykorzystanie narzędzi usprawniających realizacje usług. Które z nich sprawdzą się najlepiej?

SMS z informacją o gotowym paszporcie. Nowa usługa MSWiA

Aktualność branżowa
01/06/2017

Od 1 czerwca w całej Polsce będzie dostępna bezpłatna usługa umożliwiająca otrzymanie informacji sms lub e-mail o terminie odebrania paszportu. Usługa będzie obejmowała wszystkie 114 punktów paszportowych na terenie kraju.

Czytaj więcej...

Weryfikacja SMS nie upadnie

Aktualność branżowa
31/05/2017

Z jakich metod weryfikacji przy bankowości elektronicznej korzystają polskie banki? Okazuje się, że wciąż bardzo popularna jest weryfikacja SMS, którą stosuje większość rodzimych banków. Bezpieczna, tania i łatwa w obsłudze metoda zatwierdzania transakcji internetowych za pomocą kodu otrzymywanego w wiadomości SMS tak szybko się nie podda.

Czytaj więcej...

Wylegitymujesz się telefonem komórkowym

Aktualność branżowa
12/05/2017

W kilku polskich miastach, m. in. w Łodzi czy Koszalinie ruszył pilotażowy program Ministerstwa Cyfryzacji Dokumenty. Na czym dokładnie polega? Dzięki nowej usłudze mieszkańcy mogą uzyskać dostęp do swoich dokumentów (również potwierdzających tożsamość) z wykorzystaniem telefonu komórkowego, który będzie jedynie „tokenem”. Będzie odbierał SMS z kodem weryfikacyjnym potrzebnym do skorzystania z mDokumentów (podobnie jak dziś ma to miejsce np. w przypadku haseł jednorazowych).

Czytaj więcej...

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.