Połączenie z SerwerSMS.pl przez interfejs SOAP już możliwe

Aktualność firmowa
16/02/2017

Dla wszystkich korzystających z interfejsu SOAP mamy dobrą wiadomość – teraz integracja z SerwerSMS.pl jest możliwa również za pomocą tego protokołu.

Zen Cart – kolejna platforma zakupowa zintegrowana z SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
13/02/2017

Każdego, kto prowadzi sklep internetowy w oparciu o platformę Zen Cart powinien zainteresować fakt, że teraz rozwiązanie zintegrowane zostało z SerwerSMS.pl Dzięki temu użytkownicy Zen Cart będą mogli skorzystać z nowego rozszerzenia do swojej platformy.

E-booki dla korzystających z platformy SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
11/02/2017

Platforma SerwerSMS.pl właśnie ruszyła z cyklem e-booków, które mają pomóc użytkownikom jeszcze skuteczniej wykorzystywać narzędzie promocyjne, jakim jest SMS.

Google Chrome teraz z widżetem SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
30/01/2017

Używasz przeglądarki Google Chrome? To świetnie! Teraz możesz jeszcze bardziej usprawnić wysyłkę swoich kampanii SMS dzięki widżetowi SerwerSMS.pl zintegrowanemu z przeglądarką Google Chrome.

Nowa integracja SerwerSMS – Joomla VirtueMart

Aktualność firmowa
23/01/2017

Joomla VirtueMart to platforma zakupowa. Dzięki integracji z SerwerSMS.pl użytkownicy tego rozwiązania zyskali możliwość jeszcze skuteczniejszego dotarcia do klienta.


 

SMS Organizer – nowa aplikacja Microsoftu na Androida

Informacja prasowa
20/01/2017

Microsoft udostępnił do testów w ramach Microsoft Garage swoją nową aplikację przeznaczoną na Androida. Jak nie trudno domyślić się po nazwie, SMS Organizer jest aplikacją do zarządzania SMS-ami, może stanowić domyślną aplikację do ich wysyłania z pożytecznymi funkcjami dodatkowymi.

Czytaj wiecej...

Integracja z Zapier – kolejny powód, aby wybrać SerwerSMS.pl

Aktualność firmowa
20/01/2017

Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie kompletne dla użytkownika. Teraz także SerwerSMS.pl, za pomocą Zapiera, został zintegrowany z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Twitter, Facebook i wiele innych.

Firma przez telefon? Numer wniosku otrzymasz w wiadomości SMS

Aktualność branżowa
17/01/2017

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017, z pomocą konsultanta, można zarejestrować własną firmę przez telefon.

Czytaj więcej...

Graliśmy dla WOŚP bardzo głośno!

Aktualność firmowa
17/01/2017

Choć oficjalnie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, związane z nim emocje jeszcze nie opadły, a działania nie dobiegły końca. Dla WOŚP, jeszcze do środy 18 stycznia, na pewno gra SerwerSMS.pl.

SerwerSMS.pl ponownie zagra z WOŚP podczas 25, jubileuszowego Finału

Aktualność firmowa
11/01/2017

Pod wieloma względami to będzie wyjątkowy finał. Nowa telewizja, nowa formuła, ale ciągle ta sama Orkiestra pomagająca wszystkim, którzy tego potrzebują. W tym roku SerwerSMS.pl, wzorem lat ubiegłych, również wesprze Wielką Orkiestrę, jednakże w jeszcze bardziej poszerzonym zakresie.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.