Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

SMS-y po raz kolejny wspierają organizacyjnie i finansowo WOŚP

Informacja prasowa
10/01/2019

Co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczy ludzi wokół słusznego celu. Tak potężne wydarzenie angażujące pracę tysięcy osób wymaga odpowiedniej organizacji. SMS-y już od kilku lat wspomagają działania organizatorów tej imprezy usprawniając zakrojoną na szeroką skalę komunikację między nimi. Dodatkowo, po raz trzeci z rzędu, dostawca usługi SerwerSMS.pl będzie integratorem SMS-ów Premium, które zasilają zbiórkę WOŚP.

e-Recepty już do zrealizowania!

Aktualność branżowa
03/01/2019

Od stycznia można realizować elektroniczne recepty stanowiącące element procesu informatyzacji sektora ochrony zdrowia w Polsce - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. E-recepta to recepta, którą wystawia lekarz w formie elektronicznej. Pacjent teraz zamiast odręcznie wypisanej recepty otrzymuje wydruk informacyjny w postaci wygenerowanego kodu lub e-receptę drogą elektroniczną – jako e-mail lub SMS-em z 4-cyfrowym kodem.

 

CASE STUDY: SerwerSMS.pl dla Karty paliwowe Sp. z o. o.

Informacja prasowa
20/12/2018

Krótkie wiadomości tekstowe, czyli powszechnie znane wszystkim SMS-y, obecne są w naszym życiu już ponad ćwierć wieku. Oprócz tego, że wykorzystuje się je w komunikacji prywatnej, znajdują one bardzo szerokie zastosowanie w biznesie, a nawet w sektorze publicznym. Skuteczne wspierają funkcjonowanie najmniejszych i największych firm z wielu branż, będąc nie tylko ważnym narzędziem komunikacyjnym, ale i marketingowym.

Zwolnienie lekarskie sms-em? To możliwe

Aktualność branżowa
14/12/2018

Informację o zwolnieniu lekarskim wystawionym przez lekarza osoba ubezpieczona, jak i jej pracodawca, mogą otrzymać również przez SMS-a. Ta opcja dostępna jest już od 1 grudnia – poinformowała prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska. Usługa jest darmowa.
 

W Kalifornii chcą wprowadzić podatek od SMS-ów

Aktualność branżowa
13/12/2018

Są bardzo duże szanse, że mieszkańcy stanu Kalifornia będą musieli płacić podatek od SMS-ów. Według szacunków Komisji ds. Usług Komunalnych, wspomniany podatek pozwoliłby zebrać aż 44,5 mln dolarów rocznie! Głosowanie nad wprowadzeniem podatku od SMS-ów w stanie Kalifornia zaplanowane jest na 10 stycznia 2019 roku.

15 lat istnienia SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
21/11/2018

W tym roku SerwerSMS.pl, firma, która jako pierwsza w Polsce stworzyła i udostępniła narzędzie do masowej wysyłki wiadomości SMS, obchodzi 15-lecie swojego istnienia.

RCS już w Ameryce!

Aktualność branżowa
19/11/2018

Pierwsza amerykańska sieć uruchomi wkrótce nowy standard komunikacji - RCS. W Polsce wlaśnie trwają testy tej technologii nad czym pracuje SerwerSMS.pl
 

Powstanie Związek Pracodawców Branży Komunikacji Elektronicznej

Informacja prasowa
13/11/2018

Spółki z sektora komunikacji elektronicznej dla biznesu powołają Związek Pracodawców Branży Komunikacji Elektronicznej. Podmioty podpisały list intencyjny, obecnie trwają czynności formalne w celu oficjalnego zawiązania współpracy. Inicjatywa skupia firmy reprezentujące około 90 proc. rynku komunikacji masowej w Polsce i ma na celu m.in. szerzenie wiedzy na temat technologii mobilnych w biznesie, prowadzenia badań dotyczących rynku oraz rozwój i efektywne wykorzystanie nowych technologii.

Telefon ze składanym ekranem

Aktualność branżowa
02/11/2018

Mało znana chińska firma jako pierwsza na świecie zaprezentowała składany smartfony z elastycznym ekranem. Ekran po złożeniu okala urządzenie z trzech stron, a interfejs systemu wyświetlany jest na jego większym fragmencie. Zaokrąglony fragment ekranu o formacie 21:6 (rozdzielczość 390 x 1440) wykorzystywany ma być m.in. do prezentowania powiadomień o SMS-ach.

 

Black Friday z każdym rokiem popularniejszy.

Informacja prasowa
02/11/2018

Black Friday przypadający w tym roku na 23 listopada rozpocznie gorączkę zakupów trwającą aż do świąt Bożego Narodzenia. W Stanach Zjednoczonych to wieloletnia tradycja, ale Polacy też polubili promocje, z których coraz chętniej korzystają.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.


Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.