Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Na styku kultur – SerwerSMS.pl kolejny rok z Kinem na Granicy

Informacja prasowa
28/04/2017

Kino na Granicy to wydarzenie, które każdego roku gromadzi wokół siebie wielbicieli kina niszowego, nieoczywistego i ambitnego. To wydarzenie odbywające się w Cieszynie – miejscu styku kultury polskiej i czeskiej. Kolejny raz wspierane będzie ono przez Platformę SerwerSMS.pl, która udostępni organizatorom swoje narzędzie do masowej wysyłki wiadomości SMS.

 

„Komunikacja SMS w Polsce 2016” – startuje jubileuszowa edycja badania

Informacja prasowa
27/04/2017

Platforma SerwerSMS.pl już po raz piąty opracowała badanie na temat komunikacji mobilnej w Polsce. Na podstawie udostępnionych ankiet powstanie jubileuszowa edycja raportu „Komunikacja SMS w Polsce” – cenne źródło wiedzy na temat współczesnych trendów SMS-owej komunikacji w życiu codziennym oraz w biznesie.

 

SMS wspiera fantastyczną sprawę

Informacja prasowa
01/04/2017

Festiwal Fantastyki Pyrkon co roku zbiera wokół siebie grupę fanów z całej Polski i nie tylko. XVII edycja tego wydarzenia odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich  w dniach 28-30.04 i po raz pierwszy wspierana jest przez SerwerSMS.pl – Platformę do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS i VMS.

 

Płatności, sprawy urzędowe, rozrywka… – różne funkcje SMS-ów

Informacja prasowa
29/03/2017

Aż 97% Polaków deklaruje korzystanie z krótkich wiadomości tekstowych. Zalety SMS-ów doceniają nie tylko prywatni użytkownicy czy przedsiębiorcy, ale coraz częściej także instytucje publiczne, wykorzystując je do kontaktu z mieszkańcami danego regionu.

Motion.ai – automatyczne czaty zintegrowane z SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
16/03/2017

Motion.ai to rozwiązanie pomagające prowadzić czaty z klientami w zautomatyzowany sposób, opierając się na botach. Teraz dzięki integracji z SerwerSMS.pl można zbudować schemat komunikacji SMS bazujący na odpowiedziach odbiorcy wiadomości.

 

SerwerSMS.pl wspiera Polski Czerwony Krzyż

Informacja prasowa
14/03/2017

Polski Czerwony Krzyż to instytucja niezwykle ceniona i znana praktycznie wszystkim Polakom jako organizacja działająca na rzecz zbiórki krwi dla osób potrzebujących. PCK jest wspierany przez wielu rodaków, ale także przez Platformę SerwerSMS.pl, która udostępnia organizacji narzędzie do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS, VMS.

3 699 251,50 PLN zebrane za pomocą SMS-ów Premium

Informacja prasowa
09/03/2017

Pod wieloma względami ostatni finał WOŚP był wyjątkowy. Nowa telewizja, nowa formuła, ale ciągle ta sama Orkiestra pomagająca wszystkim, którzy tego potrzebują. W tym roku SerwerSMS.pl, wzorem lat ubiegłych, również wsparł Wielką Orkiestrę, jednakże w jeszcze bardziej poszerzonym zakresie - jako integrator SMS-ów typu Premium.

Połączenie z SerwerSMS.pl przez interfejs SOAP już możliwe

Aktualność firmowa
16/02/2017

Dla wszystkich korzystających z interfejsu SOAP mamy dobrą wiadomość – teraz integracja z SerwerSMS.pl jest możliwa również za pomocą tego protokołu.

Zen Cart – kolejna platforma zakupowa zintegrowana z SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
13/02/2017

Każdego, kto prowadzi sklep internetowy w oparciu o platformę Zen Cart powinien zainteresować fakt, że teraz rozwiązanie zintegrowane zostało z SerwerSMS.pl Dzięki temu użytkownicy Zen Cart będą mogli skorzystać z nowego rozszerzenia do swojej platformy.

E-booki dla korzystających z platformy SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
11/02/2017

Platforma SerwerSMS.pl właśnie ruszyła z cyklem e-booków, które mają pomóc użytkownikom jeszcze skuteczniej wykorzystywać narzędzie promocyjne, jakim jest SMS.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.