Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

SMS ma już 25 lat!

Informacja prasowa
03/12/2017

Ćwierć wieku temu, 3 grudnia 1992 roku Neil Papworth, pracownik brytyjskiego Vodafone, wysłał pierwszego SMS-a do swoich kolegów, którym złożył życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nie spodziewał się, jak ten krótki komunikat zrewolucjonizuje globalną komunikację.

RCS – SMS nowej generacji

Informacja prasowa
26/11/2017

Operatorzy sieci komórkowych w wielu krajach świata, w tym także w Europie, wprowadzają do swoich usług RCS (Rich Communication Services). Na czym ma polegać nowy standard komunikacji mobilnej i kiedy możemy się go spodziewać w Polsce?

 

Roaming pod czujnym okiem operatorów

Aktualność branżowa
20/11/2017

Rozmowy i wiadomości w roamingu bez dodatkowych opłat w Unii Europejskiej - tak, ale nie dla osób, które łamią tak zwaną politykę uczciwego korzystania z oferty. Polscy operatorzy zapowiadają, że klienci, którzy nadużywają darmowego roamingu, będą ponosić dodatkowe koszty. Tacy klienci zostaną poinformowani SMS-em o zamiarach operatora.

Mocniejsze o 45 proc. baterie w smartfonach?

Aktualność branżowa
08/11/2017

Grafen może się wkrótce znaleźć w bateriach smartfonów i dzięki niemu litowo-jonowe akumulatory będzie można naładować dużo szybciej, a co ważniejsze zastosowanie tego materiału powoduje wzrost ich pojemności o nawet 45 proc.

Black Friday - wykorzystaj moment zakupowego szaleństwa

Informacja prasowa
02/11/2017

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, czyli dzień wielkich promocji, obniżek cen oraz zakupowych okazji, które sprawiają, że klienci chętniej i częściej odwiedzają sklepy stacjonarne czy internetowe. Co zrobić, by w „ten” dzień, 24 listopada, Twoja oferta nie utknęła w gąszczu konkurencyjnych?

Aplikacja mObywatel już dostępna!

Aktualność branżowa
31/10/2017

„Nasz telefon komórkowy zastąpi portfel” – powiedziała minister cyfryzacji Anna Streżyńska opisując nową aplikację przygotowaną przez ministerstwo. Już od końcówki października można pobierać nową aplikację.

SMS pomaga w odchudzaniu?

Aktualność branżowa
30/10/2017

Schudnąć dzięki diecie i ćwiczeniom, bez leków, pomagają pacjentom specjaliści z Zakładu Dietetyki i Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Sprawdzają czy SMS od dietetyka lub rozmowa z nim przez internet pomaga w odchudzaniu.

SMS w Twoim interesie

Informacja prasowa
30/10/2017

Monitorowanie płatności, przypominanie kontrahentom o nieopłaconych fakturach lub po prostu sprawdzanie ich statusu, może być sporym wyzwaniem dla firmowych działów księgowości. Te wszystkie czynności można jednak usprawnić korzystając z nowoczesnych narzędzi.

 

Mobilne dowody tożsamości już w I kwartale 2018?

Aktualność branżowa
30/09/2017

Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska poinformowała, że już pod koniec I kwartału 2018 roku powinny być dostępne elektroniczne dowody tożsamości. Mobilny dowód osobisty będzie pierwszym dokumentem dostępnym w ramach usługi mDokumenty. Po jego wdrożeniu pojawią się kolejne: pakiet kierowcy, zawierający dokumenty kierowcy i pojazdu, legitymacje studenckie i szkolne, dokumenty mieszkańca miasta, np. karta miejska, a także dokumenty emeryta i rencisty, osoby niepełnosprawnej czy karta dużej rodziny.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie o zagrożeniach prosto na ekran telefonu

Informacja prasowa
29/09/2017

Gwałtowne zjawiska pogodowe: nawałnica, ulewne deszcze czy grad, wyrządziły tego lata Polakom wiele strat. Jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem? Podstawa to przede wszystkim świadomość zagrożenia.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.