Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach zagranicznych wewnątrz Unii Europejskiej. Dla abonentów może to oznaczać sporą obniżkę cen.

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego stopnia przed silnym wiatrem IMGW wydało dla nadmorskich powiatów, w tym: słupskiego, sławieńskiego, koszalińskiego, kołobrzeskiego, gryfickiego i kamieńskiego. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało również alert sms osobom przebywającym w tym rejonie.

Z SMS-a dowiemy się o zagrożeniu powodziowym

Po rejestracji w Informatycznym Systemie Osłony Kraju, z SMS-a bądź drogą elektroniczną dowiemy się o potencjalnym zagrożeniu powodziowym - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele Wód Polskich i Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

 

Klasyczne telefony komórkowe nadal w modzie. Jak go wybrać?

Popularność smartfonów sprawiła, że zupełnie zapomnieliśmy o klasycznych telefonach komórkowych. Tymczasem te w wielu sytuacjach sprawdzą się lepiej. Są mniejsze, wygodniejsze i pozwalają na pracę przez wiele dni bez ładowarki. Wybieramy 5 klasycznych komórek, które warto polecić.

SMS-y po raz kolejny wspierają organizacyjnie i finansowo WOŚP

Co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczy ludzi wokół słusznego celu. Tak potężne wydarzenie angażujące pracę tysięcy osób wymaga odpowiedniej organizacji. SMS-y już od kilku lat wspomagają działania organizatorów tej imprezy usprawniając zakrojoną na szeroką skalę komunikację między nimi. Dodatkowo, po raz trzeci z rzędu, dostawca usługi SerwerSMS.pl będzie integratorem SMS-ów Premium, które zasilają zbiórkę WOŚP.

e-Recepty już do zrealizowania!

Od stycznia można realizować elektroniczne recepty stanowiącące element procesu informatyzacji sektora ochrony zdrowia w Polsce - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. E-recepta to recepta, którą wystawia lekarz w formie elektronicznej. Pacjent teraz zamiast odręcznie wypisanej recepty otrzymuje wydruk informacyjny w postaci wygenerowanego kodu lub e-receptę drogą elektroniczną – jako e-mail lub SMS-em z 4-cyfrowym kodem.

 

CASE STUDY: SerwerSMS.pl dla Karty paliwowe Sp. z o. o.

Krótkie wiadomości tekstowe, czyli powszechnie znane wszystkim SMS-y, obecne są w naszym życiu już ponad ćwierć wieku. Oprócz tego, że wykorzystuje się je w komunikacji prywatnej, znajdują one bardzo szerokie zastosowanie w biznesie, a nawet w sektorze publicznym. Skuteczne wspierają funkcjonowanie najmniejszych i największych firm z wielu branż, będąc nie tylko ważnym narzędziem komunikacyjnym, ale i marketingowym.

Zwolnienie lekarskie sms-em? To możliwe

Informację o zwolnieniu lekarskim wystawionym przez lekarza osoba ubezpieczona, jak i jej pracodawca, mogą otrzymać również przez SMS-a. Ta opcja dostępna jest już od 1 grudnia – poinformowała prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska. Usługa jest darmowa.
 

W Kalifornii chcą wprowadzić podatek od SMS-ów

Są bardzo duże szanse, że mieszkańcy stanu Kalifornia będą musieli płacić podatek od SMS-ów. Według szacunków Komisji ds. Usług Komunalnych, wspomniany podatek pozwoliłby zebrać aż 44,5 mln dolarów rocznie! Głosowanie nad wprowadzeniem podatku od SMS-ów w stanie Kalifornia zaplanowane jest na 10 stycznia 2019 roku.

15 lat istnienia SerwerSMS.pl

W tym roku SerwerSMS.pl, firma, która jako pierwsza w Polsce stworzyła i udostępniła narzędzie do masowej wysyłki wiadomości SMS, obchodzi 15-lecie swojego istnienia.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.