Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

SerwerSMS.pl jako pierwsza firma w Polsce wraz z Google testuje RCS

Informacja prasowa
20/03/2018

Najnowszy, globalny trend w komunikacji mobilnej coraz szybciej wkracza w naszą rzeczywistość i właśnie zaczyna funkcjonować na polskim rynku. Platforma SerwerSMS.pl, jako pierwsza i jedyna firma w kraju działa razem z Google w Early Access Program testując RCS czyli Rich Communication Services. Firmy, które interesuje nowy wymiar SMS-a, również mogą dołączyć do programu.

 

Polacy wydzwonili rekord w unijnym roamingu

Aktualność branżowa
16/03/2018

Polacy są rekordzistami pod względem minut wykorzystanych w roamingu w Unii Europejskiej. Od czerwca do września wydzwoniliśmy ich dwa miliardy.

Rewolucja w Poczcie Polskiej. Wyśle SMS-em numer do kuriera

Aktualność branżowa
14/02/2018

Poczta Polska od początku lutego informuje klientów o numerze telefonu do kuriera, który doręczy im paczkę, wysyłając SMS. Codziennie przesyłki doręcza 3,5 tys. kurierów.

Drakońskie kary za korzystanie z telefonu w aucie. Smartfon tylko na parkingu

Aktualność branżowa
10/02/2018

Policja walczy z kierowcami, którzy używają telefonu podczas jazdy. Francja właśnie postawiła kolejny krok w tej walce - zakazała korzystania z telefonu nawet na postoju. Już niedługo takie przepisy mogą dotrzeć do Polski.

SMS podnosi sprzedaż – tak uważa 9 na 10 przedsiębiorców

Informacja prasowa
07/02/2018

Krótkie wiadomości tekstowe wykorzystujemy nie tylko w codziennej komunikacji prywatnej, ale też w sektorze biznesowym, gdzie SMS jest ważnym narzędziem skuteczne wspierającym funkcjonowanie mniejszych czy większych firm z wielu branż.

Nowy operator oficjalnie wystartował

Aktualność branżowa
31/01/2018

Pojawił się w Polsce nowy operator telefonii komórkowej - Folx, który chce się wyróżnić możliwością obsługi konta abonenckiego wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej.

Smartfon z aplikacją sposobem na ominięcie zakazu handlu?

Aktualność branżowa
29/01/2018

Czy podpisanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę ustawy ograniczającej handel w niedzielę rzeczywiście go ograniczy? Otóż wielu przedsiębiorców zapowiada otwieranie w niedzielę tzw. showroomów, jako miejsc do przymierzania ubrań czy przeglądania AGD - produkty będzie można kupić w internecie.

Znaczenie SMS-ów w komunikacji Polaków. Raport z badania

Informacja prasowa
25/01/2018

Krótkie wiadomości tekstowe obecne są w naszym życiu już od ponad ćwierć wieku. Wykorzystuje się je w komunikacji prywatnej, w biznesie, a nawet w sektorze publicznym. Na czym polega ich fenomen? Jaki mają potencjał i przyszłość? Najważniejsze kwestie dotyczące współczesnej roli SMS-ów przybliża raport o komunikacji mobilnej w Polsce.

SerwerSMS.pl podejmuje wyzwanie! 26. finał WOŚP ponownie razem!

Informacja prasowa
08/01/2018

25. jubileuszowy finał WOŚP okazał się niesamowitym sukcesem. W to, że rekord zostanie pobity wierzyli wszyscy, jednak zebrana kwota - 105 570 801,49 zł  przebiła najśmielsze wyobrażenia! Prawie 4 mln zł z tej sumy zostały zebrane za pośrednictwem SMS-ów typu Premium. W tym roku, z nadzieją na jeszcze większy sukces, po raz drugi wszystkich Operatorów integruje SerwerSMS.pl.

SMS kluczem w nieruchomościach

Informacja prasowa
29/12/2017

Branża nieruchomości jest bardzo dynamiczna, dlatego aby sprawnie funkcjonować potrzebuje szybkiej i skutecznej komunikacji. Niezawodność, uniwersalność oraz prostota narzędzia jakimi są SMS-y powoduje, że to jedno z ważniejszych i najlepiej sprawdzających się rozwiązań komunikacyjnych w tym sektorze. 

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.