Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Ostrzeżenie o zagrożeniach prosto na ekran telefonu

Informacja prasowa
29/09/2017

Gwałtowne zjawiska pogodowe: nawałnica, ulewne deszcze czy grad, wyrządziły tego lata Polakom wiele strat. Jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem? Podstawa to przede wszystkim świadomość zagrożenia.

Aktywna jesień z SerwerSMS.pl, czyli gdzie nas spotkacie?

Aktualność firmowa
22/09/2017

Jesień to będzie dla nas pracowity czas. W trakcie dwóch najbliższych miesięcy weźmiemy udział w szeregu eventów odbywających się w Warszawie, Katowicach i Łodzi. Pojawimy się na nich zarówno jako wystawcy, jak i prelegenci, opowiadając m.in. o mocy SMS-ów. Sprawdźcie zatem kiedy i gdzie warto się wybrać.

Edukacja + SMS = pozytywne rozwiązanie

Informacja prasowa
12/09/2017

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania nie tylko dla uczniów, a za chwilę również i studentów, ale także dla wszystkich placówek oświatowych. Poza aspektami edukacyjnymi sprowadzają się one również do kwestii komunikacyjnych oraz organizacyjnych, mając wpływ na całokształt funkcjonowania oraz wizerunku instytucji. O ile czynniki merytoryczne pozostają w gestii programu nauczania i kadry pedagogicznej, o tyle pozostałe procesy można wewnętrznie łatwo usprawnić. W jaki sposób?

Rusza Program Poleceń SerwerSMS.pl – co zrobić, by odebrać rabat?

Aktualność firmowa
16/08/2017

Platforma SerwerSMS.pl przygotowała dla swoich obecnych i nowych klientów program, dzięki któremu będą mogli oni otrzymać dodatkowe pieniądze. Wystarczy namówić innych do korzystania z naszych usług – zyskają i ci którzy polecają, i ci, którym polecono.

 

Narzędzia wsparcia handlu – które są skuteczne?

Informacja prasowa
07/07/2017

Zarówno handel internetowy, jak i tradycyjna forma sprzedaży, wymagają wsparcia dodatkowych narzędzi i odpowiedniego kontaktu z klientem. Bez względu na to, czy transakcje odbywają się realnie czy wirtualnie, przedsiębiorcy powinni stale dbać o relacje z obecnymi, a także potencjalnymi nabywcami.

SMS – najlepszy kontakt „w drodze”

Informacja prasowa
30/06/2017

Bieżąca komunikacja z kierowcami, zmiany w zleceniach, powiadomienia o statusach przesyłek i rozkładach jazdy – to tylko niektóre przykłady zastosowania SMS-ów na rzecz usprawnień w branży transportowej. Jest ich znacznie więcej, podobnie jak korzyści dla każdej ze stron takiej komunikacji.

SMS-y mogą być pomocne... w leczeniu cukrzycy

Aktualność branżowa
14/06/2017

Naukowcy sugerują stosowane łatwej do wprowadzenia metody pomocy chorym z cukrzycą typu 2. To wysyłanie im SMS-ów ze zdrowotnymi poradami ("Użyj mniejszego talerza! Porcje będą wyglądały na większe i możesz czuć się usatysfakcjonowany jedząc mniej" lub: "Czas sprawdzić poziom cukru, prosimy prześlij swoje wyniki"). U pacjentów, którzy codziennie otrzymywali wiadomości tekstowe doszło do wyraźnej poprawy.

Czytaj więcej...

Nowe technologie mają służyć osobom niepełnosprawnym

Aktualność branżowa
07/06/2017

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna zorganizowała w Krakowie konferencję pn. „Nowe technologie i innowacje w służbie osobom niepełnosprawnym - Projekt DESkTOP”.

Czytaj więcej...

Prawo jazdy w telefonie. Jak będzie działać usługa?

Aktualność branżowa
07/06/2017

W maju Ministerstwo Cyfryzacji rozpoczęło pilotażowy program mDokumentów.  Na początku testowany jest mobilny dowód osobisty. W pilotażowym programie biorą udział cztery miasta: Ełk, Łódź, Koszalin i Nowy Wiśnicz. Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska zapowiedziała, że na jesieni w smartfonach będą mogły pojawić się dokumenty pojazdu i kierowcy.

Czytaj więcej...

Kierowcy, SMS-y i rozmowy przez telefon - badania

Aktualność branżowa
05/06/2017

Rozmowy przez telefon komórkowy i pisanie SMS-ów w trakcie jazdy negatywnie wpływają na koncentracje kierowców – jak mantrę powtarzają policjanci. Naukowcy znaleźli kolejne potwierdzenie dla tej tezy.

Czytaj więcej...

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.