Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Twoim klientem jest millenials? Napisz do niego SMS-a!

Informacja prasowa
04/10/2018

WhatsApp, Messenger, Skype  to najbardziej popularne aplikacje do codziennego kontaktu używane przez millenialsów. Jak się jednak okazuje, nawet w czasie mody na komunikatory, dla młodych wciąż istotny jest kontakt – zarówno w aspekcie prywatnym, jak i biznesowym – za pomocą krótkich wiadomości tekstowych.

Żeby być bezpiecznym, należy dać się zhakować!

Informacja prasowa
25/09/2018

Każda firma, bez względu na wielkość i branżę, jest zagrożona atakiem hakerskim. Współcześnie udział w szkoleniu z RODO i hasła na 12 znaków nie są już wystarczającymi działaniami zapobiegającymi atakom cyberprzestępców. Czy istnieje sposób, by firmowe bazy danych były bezpieczne?

Pierwszy smartfon z Androidem świętuje 10 lat!

Aktualność branżowa
25/09/2018

Urządzenie debiutowało we wrześniu 2008 roku i rozpoczęło ekspansję Androida na rynku telefonów komórkowych. Jak dobrze wiemy, sprzęt mocno wpłynął na rozwój urządzeń mobilnych i obecnie te wyglądają zupełnie inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu.

Skuteczne dotarcie do klienta – o zaletach łączenia SMS i E-mail

Informacja prasowa
24/09/2018

Dobranie odpowiedniego narzędzia do planowanej kampanii marketingowej jest kluczowym elementem, na drodze do pozyskania klientów docelowych. Analizy działań opartych na SMS marketingu wskazują kilka znaczących różnic w stosunku do tych realizowanych przy pomocy e-maili. To właśnie czyni je dla siebie idealnymi uzupełnieniami sprawiając tym samym, że ich połączenie może dać lepszy efekt końcowy w postaci większego zainteresowania naszą marką.

Jak wysłać SMS na komputerze z Windows 10? Niebawem będzie to bajecznie proste

Aktualność branżowa
15/09/2018

Plan na zdominowanie świata telefonów systemem Windows 10 Mobile ku zaskoczeniu nielicznych nie wypalił. Microsoft stracił okazję na elegancką integrację świata mobilnego z desktopowym. Teraz przyciąga do siebie posiadaczy najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie.

Kiedy Twoja firma TO zrobi?

Informacja prasowa
28/08/2018

Specjaliści GSMA Intelligence szacują, że do 2020 r. na świecie będzie 4,3 miliarda urządzeń obsługujących SMS-y nowej generacji, czyli RCS. SMS już teraz jest najpopularniejszym kanałem (5 mld) komunikacji, pozostawiającym w tyle e-maile i komunikatory (3,7 oraz 1,5 mld wiadomości). Potencjał nowej technologii, zmieniając całkowicie oblicze SMS-ów, pozwoli tym bardziej stać się im niekwestionowanym liderem w dziedzinie komunikacji prywatnej i biznesowej.

Składany smartfon pojawi się na rynku na początku roku?

Aktualność branżowa
19/08/2018

O składanym smartfonie Samsunga wiadomo już od jakiegoś czasu. Wreszcie jednak pojawiają się pierwsze konkrety na temat tego dziwacznego telefonu. Na serwisie GMSArena pokazano bowiem sześć koncepcyjnych renderów sprzętu, który zaprząta głowy wielu osobom na całym świecie. Nie jest oczywiście pewne, że finalnie tak właśnie będzie wyglądał, ale to wreszcie jakieś szczegóły.

Telefon komórkowy o rozmiarach paczki zapałek

Aktualność branżowa
07/08/2018

Ze skrajności w skrajność - tak chciałoby się rzec o telefonie komórkowym wydanym przez firmę Zanco. Kiedy większość producentów zaciekle bije się w wojnie o możliwie największy wyświetlacz, Zanco zdecydowało się zrobić coś kompletnie odwrotnego, a mianowicie wydać słuchawkę jak najmniejszą. Tak oto narodził się wspomniany model Tiny T1, którego całkowite wymiary to zaledwie 46,7 x 21 x 12 mm.

Na Pol’and’Rock Festiwal nie zapomnij spakować…telefonu!

Informacja prasowa
27/07/2018

Już tylko tydzień dzieli nas od niesamowitego, muzycznego wydarzenia w Kostrzynie nad Odrą. Tysiące fanów w każdym wieku zjadą się, by wspólnie celebrować ten pełen pozytywnej energii festiwal. O komfort posiadania najświeższych informacji, zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników, zadba po raz kolejny SerwerSMS.  

Dostałeś takiego SMS-a? Nie reaguj!

Aktualność branżowa
18/07/2018

Nowa metoda oszustów. Mogą wysłać SMS-a lub nawet zadzwonić. Sugerują zainstalowanie aktualizacji. Ostrzegają, że w przeciwnym wypadku wystąpią problemy z zasięgiem.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.