Motion.ai – automatyczne czaty zintegrowane z SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
16/03/2017

Motion.ai to rozwiązanie pomagające prowadzić czaty z klientami w zautomatyzowany sposób, opierając się na botach. Teraz dzięki integracji z SerwerSMS.pl można zbudować schemat komunikacji SMS bazujący na odpowiedziach odbiorcy wiadomości.

 

SerwerSMS.pl wspiera Polski Czerwony Krzyż

Informacja prasowa
14/03/2017

Polski Czerwony Krzyż to instytucja niezwykle ceniona i znana praktycznie wszystkim Polakom jako organizacja działająca na rzecz zbiórki krwi dla osób potrzebujących. PCK jest wspierany przez wielu rodaków, ale także przez Platformę SerwerSMS.pl, która udostępnia organizacji narzędzie do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS, VMS.

3 699 251,50 PLN zebrane za pomocą SMS-ów Premium

Informacja prasowa
09/03/2017

Pod wieloma względami ostatni finał WOŚP był wyjątkowy. Nowa telewizja, nowa formuła, ale ciągle ta sama Orkiestra pomagająca wszystkim, którzy tego potrzebują. W tym roku SerwerSMS.pl, wzorem lat ubiegłych, również wsparł Wielką Orkiestrę, jednakże w jeszcze bardziej poszerzonym zakresie - jako integrator SMS-ów typu Premium.

Połączenie z SerwerSMS.pl przez interfejs SOAP już możliwe

Aktualność firmowa
16/02/2017

Dla wszystkich korzystających z interfejsu SOAP mamy dobrą wiadomość – teraz integracja z SerwerSMS.pl jest możliwa również za pomocą tego protokołu.

Zen Cart – kolejna platforma zakupowa zintegrowana z SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
13/02/2017

Każdego, kto prowadzi sklep internetowy w oparciu o platformę Zen Cart powinien zainteresować fakt, że teraz rozwiązanie zintegrowane zostało z SerwerSMS.pl Dzięki temu użytkownicy Zen Cart będą mogli skorzystać z nowego rozszerzenia do swojej platformy.

E-booki dla korzystających z platformy SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
11/02/2017

Platforma SerwerSMS.pl właśnie ruszyła z cyklem e-booków, które mają pomóc użytkownikom jeszcze skuteczniej wykorzystywać narzędzie promocyjne, jakim jest SMS.

Google Chrome teraz z widżetem SerwerSMS.pl

Informacja prasowa
30/01/2017

Używasz przeglądarki Google Chrome? To świetnie! Teraz możesz jeszcze bardziej usprawnić wysyłkę swoich kampanii SMS dzięki widżetowi SerwerSMS.pl zintegrowanemu z przeglądarką Google Chrome.

Nowa integracja SerwerSMS – Joomla VirtueMart

Aktualność firmowa
23/01/2017

Joomla VirtueMart to platforma zakupowa. Dzięki integracji z SerwerSMS.pl użytkownicy tego rozwiązania zyskali możliwość jeszcze skuteczniejszego dotarcia do klienta.


 

SMS Organizer – nowa aplikacja Microsoftu na Androida

Informacja prasowa
20/01/2017

Microsoft udostępnił do testów w ramach Microsoft Garage swoją nową aplikację przeznaczoną na Androida. Jak nie trudno domyślić się po nazwie, SMS Organizer jest aplikacją do zarządzania SMS-ami, może stanowić domyślną aplikację do ich wysyłania z pożytecznymi funkcjami dodatkowymi.

Czytaj wiecej...

Integracja z Zapier – kolejny powód, aby wybrać SerwerSMS.pl

Aktualność firmowa
20/01/2017

Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie kompletne dla użytkownika. Teraz także SerwerSMS.pl, za pomocą Zapiera, został zintegrowany z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Twitter, Facebook i wiele innych.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 40 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.