Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

SerwerSMS.pl podejmuje wyzwanie! 26. finał WOŚP ponownie razem!

Informacja prasowa
08/01/2018

25. jubileuszowy finał WOŚP okazał się niesamowitym sukcesem. W to, że rekord zostanie pobity wierzyli wszyscy, jednak zebrana kwota - 105 570 801,49 zł  przebiła najśmielsze wyobrażenia! Prawie 4 mln zł z tej sumy zostały zebrane za pośrednictwem SMS-ów typu Premium. W tym roku, z nadzieją na jeszcze większy sukces, po raz drugi wszystkich Operatorów integruje SerwerSMS.pl.

SMS kluczem w nieruchomościach

Informacja prasowa
29/12/2017

Branża nieruchomości jest bardzo dynamiczna, dlatego aby sprawnie funkcjonować potrzebuje szybkiej i skutecznej komunikacji. Niezawodność, uniwersalność oraz prostota narzędzia jakimi są SMS-y powoduje, że to jedno z ważniejszych i najlepiej sprawdzających się rozwiązań komunikacyjnych w tym sektorze. 

Nowy wirus atakuje smartfony. Jak się go ustrzec?

Aktualność branżowa
20/12/2017

Infekcja trojana Loapi następuje poprzez kliknięcie banera reklamowego i pobranie fałszywego antywirusa lub aplikacji zawierającej treści dla dorosłych - informują eksperci.

W 2023 roku sprzedaż smartfonów wyniesie ponad 5 mln sztuk dziennie

Aktualność branżowa
13/12/2017

W 2023 roku sprzedaż smartfonów wyniesie ponad 5 mln sztuk dziennie. Eksperci Deloitte przewidują, że w tym samym roku będziemy mieć kontakt ze swoim telefonem średnio 65 razy dziennie, co będzie stanowiło 20 proc. wzrost w stosunku do 2018 roku.

SMS ma już 25 lat!

Informacja prasowa
03/12/2017

Ćwierć wieku temu, 3 grudnia 1992 roku Neil Papworth, pracownik brytyjskiego Vodafone, wysłał pierwszego SMS-a do swoich kolegów, którym złożył życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nie spodziewał się, jak ten krótki komunikat zrewolucjonizuje globalną komunikację.

RCS – SMS nowej generacji

Informacja prasowa
26/11/2017

Operatorzy sieci komórkowych w wielu krajach świata, w tym także w Europie, wprowadzają do swoich usług RCS (Rich Communication Services). Na czym ma polegać nowy standard komunikacji mobilnej i kiedy możemy się go spodziewać w Polsce?

 

Roaming pod czujnym okiem operatorów

Aktualność branżowa
20/11/2017

Rozmowy i wiadomości w roamingu bez dodatkowych opłat w Unii Europejskiej - tak, ale nie dla osób, które łamią tak zwaną politykę uczciwego korzystania z oferty. Polscy operatorzy zapowiadają, że klienci, którzy nadużywają darmowego roamingu, będą ponosić dodatkowe koszty. Tacy klienci zostaną poinformowani SMS-em o zamiarach operatora.

Mocniejsze o 45 proc. baterie w smartfonach?

Aktualność branżowa
08/11/2017

Grafen może się wkrótce znaleźć w bateriach smartfonów i dzięki niemu litowo-jonowe akumulatory będzie można naładować dużo szybciej, a co ważniejsze zastosowanie tego materiału powoduje wzrost ich pojemności o nawet 45 proc.

Black Friday - wykorzystaj moment zakupowego szaleństwa

Informacja prasowa
02/11/2017

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, czyli dzień wielkich promocji, obniżek cen oraz zakupowych okazji, które sprawiają, że klienci chętniej i częściej odwiedzają sklepy stacjonarne czy internetowe. Co zrobić, by w „ten” dzień, 24 listopada, Twoja oferta nie utknęła w gąszczu konkurencyjnych?

Aplikacja mObywatel już dostępna!

Aktualność branżowa
31/10/2017

„Nasz telefon komórkowy zastąpi portfel” – powiedziała minister cyfryzacji Anna Streżyńska opisując nową aplikację przygotowaną przez ministerstwo. Już od końcówki października można pobierać nową aplikację.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.