Aktualności 

Przeczytaj, nad czym aktualnie pracujemy i co udało nam się zrealizować, gdzie jesteśmy i jakie wydarzenia wspieramy. 

Bądź na bieżąco z informacjami na temat SerwerSMS.pl i wykorzystuj nowe możliwości w swoim biznesie.

Aktualizacja interfejsu SMPP

Dobra wiadomość dla klientów SerwerSMS.pl – zaktualizowany został interfejs SMPP przez co jakość i szybkość wysyłek będzie jeszcze lepsza!
 

Aktywna jesień z SerwerSMS.pl, czyli gdzie nas spotkacie?

Jesień to będzie dla nas pracowity czas. W trakcie dwóch najbliższych miesięcy weźmiemy udział w szeregu eventów odbywających się w Warszawie, Katowicach i Łodzi. Pojawimy się na nich zarówno jako wystawcy, jak i prelegenci, opowiadając m.in. o mocy SMS-ów. Sprawdźcie zatem kiedy i gdzie warto się wybrać.

Rusza Program Poleceń SerwerSMS.pl – co zrobić, by odebrać rabat?

Platforma SerwerSMS.pl przygotowała dla swoich obecnych i nowych klientów program, dzięki któremu będą mogli oni otrzymać dodatkowe pieniądze. Wystarczy namówić innych do korzystania z naszych usług – zyskają i ci którzy polecają, i ci, którym polecono.

 

Połączenie z SerwerSMS.pl przez interfejs SOAP już możliwe

Dla wszystkich korzystających z interfejsu SOAP mamy dobrą wiadomość – teraz integracja z SerwerSMS.pl jest możliwa również za pomocą tego protokołu.

Nowa integracja SerwerSMS – Joomla VirtueMart

Joomla VirtueMart to platforma zakupowa. Dzięki integracji z SerwerSMS.pl użytkownicy tego rozwiązania zyskali możliwość jeszcze skuteczniejszego dotarcia do klienta.


 

Integracja z Zapier – kolejny powód, aby wybrać SerwerSMS.pl

Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie kompletne dla użytkownika. Teraz także SerwerSMS.pl, za pomocą Zapiera, został zintegrowany z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Twitter, Facebook i wiele innych.

Graliśmy dla WOŚP bardzo głośno!

Choć oficjalnie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, związane z nim emocje jeszcze nie opadły, a działania nie dobiegły końca. Dla WOŚP, jeszcze do środy 18 stycznia, na pewno gra SerwerSMS.pl.

SerwerSMS.pl ponownie zagra z WOŚP podczas 25, jubileuszowego Finału

Pod wieloma względami to będzie wyjątkowy finał. Nowa telewizja, nowa formuła, ale ciągle ta sama Orkiestra pomagająca wszystkim, którzy tego potrzebują. W tym roku SerwerSMS.pl, wzorem lat ubiegłych, również wesprze Wielką Orkiestrę, jednakże w jeszcze bardziej poszerzonym zakresie.

SerwerSMS.pl zintegrowany z Advantec ERP

System Advantec ERP jest zintegrowanym systemem do wspomagania zarządzaniem przedsiębiorstwem. Teraz wspomaganie to jest wzbogacone także o możliwość wysyłania SMS-ów, dzięki integracji z SerwerSMS.pl.

Shopify i IAI Shop zintegrowane z SerwerSMS.pl

Kolejne dwie popularne platformy do tworzenia sklepów internetowych zostały zintegrowane z systemem SerwerSMS.pl. Co to oznacza dla użytkowników tych rozwiązań?
 

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.