Połączenie z SerwerSMS.pl przez interfejs SOAP już możliwe

Dla wszystkich korzystających z interfejsu SOAP mamy dobrą wiadomość – teraz integracja z SerwerSMS.pl jest możliwa również za pomocą tego protokołu.


Na samym początku warto nadmienić, że interfejs SOAP nie jest już wspierany przez swoich twórców, dlatego poleca się, aby korzystać z innych, bardziej rozwojowych rozwiązań. Niezależnie jednak od tego, wciąż wiele osób lubi i korzysta z SOAP. Nic dziwnego, ponieważ protokół ten pozwala na połączenie prawie wszystkich aplikacji, niezależnie od systemu operacyjnego. Właśnie dlatego nowe możliwości na pewno zostaną przyjęte z entuzjazmem przez osoby zainteresowane tematem.

Usługa SOAP polega na skonfigurowaniu połączenia HTTP w którym struktura danych określona jest w formacie XML. Opis rozwiązania dostępny jest na www.dev.serwersms.pl, a pełna dokumentacja znajduje pod adresem http://dev.serwersms.pl/interfejs-soap/wprowadzenie Dla użytkowników protokołu przygotowana została pełna dokumentacja techniczna wraz z opisem rozwiązania, listą możliwych błędów czy też przykładami integracji w C#.

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

Integracje integracje Kampania SMS

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.