E-booki dla korzystających z platformy SerwerSMS.pl

Platforma SerwerSMS.pl właśnie ruszyła z cyklem e-booków, które mają pomóc użytkownikom jeszcze skuteczniej wykorzystywać narzędzie promocyjne, jakim jest SMS.


Startowy e-book, jak łatwo się domyślić, poświęcony jest uruchomieniu pierwszej kampanii mobilnej. Dedykowany jest on zarówno nowym użytkownikom platformy, jak i doświadczonym klientom SerwerSMS.pl. Materiał odpowiada m.in. na pytania, jak wygląda korzystanie z panelu zarządzania, ile czasu zajmuje nauka jego obsługi oraz sama obsługa wraz z optymalizacją.  Wszystko zawiera się w 4 czytelnych rozdziałach, w których twórcy edukują, jak krok po kroku przejść przez proces masowej wysyłki SMS.

Opracowywane przez platformę SerwerSMS.pl e-booki mają z założenia dostarczać wielu cennych wskazówek dotyczących planowania i realizacji kampanii SMS. Powstały z myślą o tym, aby oszczędzić czas klientów oraz pomóc uniknąć im ewentualnych błędów, jakie mogą się pojawić  w pierwszych etapach użytkowania nowego narzędzia.

Pierwszego e-booka można pobrać pod adresem  https://serwersms.pl/wiedza/e-booki/75

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

pisanie sms-ów SMS.pl masowa wysyłka sms wysyłka sms

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.