Masowa wysyłka VOICE / VMS

Wiadomości multimedialne

SMS VOICE umożliwia dostarczanie wiadomości dźwiękowych na telefony stacjonarne i komórkowe. Mechanizm realizacji wysyłki jest bardzo prosty i tak jak w przypadku wiadomości tekstowych, umożliwia wysyłkę komunikatu do wielu osób. Na naszej Platformie udostępniliśmy dwie metody realizacji kampanii głosowych.

SMS VOICE Syntezator (tekst na głos)

Po wpisaniu treści, system skonwertuje ją poprzez Syntezator Mowy na wiadomość głosową, która zostanie dostarczona na wybrane numery. Jest to najszybszy sposób wykonania kampanii głosowych, ponieważ nie generuje dodatkowej pracy i kosztów podczas przygotowania pliku dźwiękowego. Metoda ta posiada jednak ograniczenie - wpisana wiadomość nie może przekraczać 160 znaków. Co niezwykle istotne, należy stosować dokładną interpunkcję, która zapewni płynność czytania treści przez Syntezator.

SMS VOICE Audio (plik dźwiękowy)

Pozwala zaimportować dowolny plik audio w formacie wav, który zostanie odtworzony po odebraniu telefonu przez odbiorcę. Ta metoda stwarza dużo więcej możliwości. Plik audio może być przygotowany we własnym zakresie z podkładami dźwiękowymi lub przez profesjonalnego lektora.

Usługa dodatkowa

Udostępniliśmy możliwość zamówienia profesjonalnego nagrania audio, przygotowanego przez lektora. Nagrania umożliwią budowanie profesjonalnego wizerunki firmy. Koszt jest stosunkowo niewielki:

  • nagranie 30-sekundowe / zasięg lokalny: 150 PLN netto,
  • nagranie 30-sekundowe / zasięg krajowy: 350 PLN netto.

Jeśli nie posiadasz własnego pliku audio i nie chcesz korzystać z syntezatora, skontaktuj się z nami. Profesjonaliści z tej branży przygotują nagranie, które będzie chętnie odsłuchiwane przez odbiorców Twojej kampanii.

Jeśli interesują Cię głosy znanych postaci, aktorów, prezenterów i redaktorów z radia lub telewizji, również skontaktuj się z nami  - w naszej ofercie posiadamy takie usługi.

Przykładowe nagrania lektorskie

Lektor Akcja
Małgorzata
PLAY PAUZA
Jacek
PLAY PAUZA
Kamil
PLAY PAUZA
Łukasz
PLAY PAUZA

Przykładowe nagrania z syntezatora

Lektor Akcja
Agnieszka
PLAY PAUZA
Ewa
PLAY PAUZA
Jacek
PLAY PAUZA
Jan
PLAY PAUZA
Maja
PLAY PAUZA

 

Wyślij wiadomość testową

Pobierz jako PDF

"System wiadomości (API ) - powiadamiania o płatnościach - w sposób istotny wpłynął na zwiększenie płynności finansowej firmy."

Grzegorz Kajewski

"Korzystam, jestem zadowolony fajny, prosty, intuicyjny i przejrzysty system. Pozdrawiam"

Marcin Wiśniewski

"System oceniam bardzo pozytywnie. Miła i fachowa obsługa. SMS w wersji podstawowej mogły by mieć polskie znaki graficzne. Premium jest zbyt drogie. Pozdrawiam"

Dariusz Jonkis

Zobacz wszystkie opinie

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.