SerwerSMS.pl zintegrowany z Advantec ERP

System Advantec ERP jest zintegrowanym systemem do wspomagania zarządzaniem przedsiębiorstwem. Teraz wspomaganie to jest wzbogacone także o możliwość wysyłania SMS-ów, dzięki integracji z SerwerSMS.pl.


System Advantec ERP swoją funkcjonalnością obejmuje pełne spektrum działalności przedsiębiorstw począwszy od małych działalności gospodarczych a skończywszy na dużych firmach z zaawansowanymi procesami obiegu dokumentów. Dzięki integracji z systemem SerwerSMS.pl możliwe jest powiadamianie użytkowników i operatorów o zdarzeniach wymagających natychmiastowej uwagi niezależnie od zalogowania się operatora do systemu. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku zakładów, których pracownicy charakteryzują się dużą mobilnością bez stałego dostępu do systemu.

W ramach funkcjonalności użytkownicy mogą prowadzić wiele działań takich jak powiadamianie operatorów o statusach dokumentów w ramach wewnątrzzakładowego procesu akceptacji dokumentów, wysyłka monitów płatności w oparciu o rozliczenia z kontrahentami, budowa własnych schematów wysyłki wiadomości w oparciu o dowolne dane zawarte w systemie i wiele innych.

Szczegóły: https://serwersms.pl/integracje/moduly-i-wtyczki-sms/119-advantec-erp

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

SMS Alert wysyłka SMS-ów SMS odbiór sms

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.