Graliśmy dla WOŚP bardzo głośno!

Choć oficjalnie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, związane z nim emocje jeszcze nie opadły, a działania nie dobiegły końca. Dla WOŚP, jeszcze do środy 18 stycznia, na pewno gra SerwerSMS.pl.


SerwerSMS.pl po raz kolejny aktywnie uczestniczył w działaniach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, służąc Fundacji swoim wsparciem technologicznym. W tym roku, podczas jubileuszowego, 25. już Finału, włączył się w to wydarzenie na znacznie większą skalę niż w latach ubiegłych. Platforma SerwerSMS.pl nie tylko zadbała o dwukierunkową komunikację podczas Finału pomiędzy Fundacją a Sztabami, a także pomiędzy Sztabami i Wolontariuszami, ale także została oficjalnym integratorem usługi współpracującym ze wszystkim polskimi Operatorami telefonii komórkowej, dostarczając na potrzeby akcji usługę SMS Premium i dbając o jej prawidłowe działanie. Za pośrednictwem SMS Premium można było wspierać WOŚP już na chwilę przed wielkim Finałem i można to jeszcze robić kilka dni po nim - do środy 18 stycznia. Wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565 o wartości 5 zł netto (6,15 z VAT), a całość kwoty zasili konto Fundacji.

Chętnych do pomocy nie brakuje i liczba zebranych pieniążków dynamicznie rośnie. Tylko do niedzieli dzięki SMS-om zebrano ponad 2,5 mln zł, we wtorek w południe na koncie było już 2,7 mln zł, a jak wygląda sytuacja w chwili obecnej można na bieżąco sprawdzać na dedykowanej stronie - http://smsnawosp.serwersms.pl/. Ponieważ zbiórka ciągle trwa, SerwerSMS.pl zachęca do pomocy – w ten sposób wszyscy darczyńcy przyczynią się do kolejnego rekordu jaki zostanie ustanowiony na rzecz pomocy innym.

Poza SMS-owym wsparciem SerwerSMS.pl przeznaczył również na aukcję WOŚP kilka wyjątkowych przedmiotów: elegancką filiżankę oraz dwa pluszowe Misie, Karolinkę i Karola – wszystkie z podpisami Jurka Owsiaka. Łączny dochód z licytacji gadżetów, w kwocie 2 148 zł, również w całości został przeznaczony na cel tegorocznego Finału - potrzeby najmłodszych i seniorów.

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

masowa wysyłka SMS-ów SMS

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.