Integracja z Zapier – kolejny powód, aby wybrać SerwerSMS.pl

Zapier to narzędzie integrujące kilka aplikacji w taki sposób, by razem tworzyły rozwiązanie kompletne dla użytkownika. Teraz także SerwerSMS.pl, za pomocą Zapiera, został zintegrowany z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Twitter, Facebook i wiele innych.


Integracja z Zapier i zaproponowane rozwiązania to kolejny powód, aby spośród narzędzi do masowej wysyłki SMS dostępnych na polskim rynku, wybrać właśnie SerwerSMS.pl – mówi Daniel Zawiliński, CMO SerwerSMS.pl. Dzięki temu rozwiązaniu każdy nasz klient w szybki i łatwy sposób będzie mógł połączyć bazy danych zapisane w różnych aplikacjach z SerwerSMS.pl. To z kolei pozwoli na takie działania, które jeszcze bardziej zautomatyzują biznes, a co za tym idzie, pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak działają integracje z Zapier? Wszystko zależy od aplikacji, którą chcemy połączyć z SerwerSMS.pl. Lista opisów i odnośników do poszczególnych integracji dostępna jest na https://serwersms.pl/zapier. To dodatkowe udogodnienie dla klientów SerwerSMS.pl, którzy np. dzięki połączeniu ze zintegrowaną platformą zakupową, SMS-owo będą informowani o każdym nowym zamówieniu złożonym za pośrednictwem ich strony. Takie możliwości pozwalają na usprawnienie pracy nie tylko w przypadku platform zakupowych, ale także klientów pocztowych, baz danych itd.

Również firma Zapier docenia zalety kolejnej integracji ze swoim systemem.

"We're happy to announce the official launch of the SerwerSMS.pl integration on Zapier," said Wade Foster, Zapier CEO. "Automated workflows now make it easy to route new messages to any app users want, and new contacts can be captured without any manual effort. Messages can also be sent out automatically whenever there's something new to communicate to clients, allowing SerwerSMS users to focus on their users and product instead of data entry. We can't wait to see what they'll do with all that free time!"

Tłumaczenie polskie: Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić oficjalne rozpoczęcie integracji SerwerSMS.pl na Zapier – mówi Wade Foster, Zapier CEO. Teraz automatycznie wiadomości w łatwy sposób będą przekierowywane do dowolnej aplikacji, zgodnie z życzeniem użytkownika. Nowe kontakty będą zatem zapisywane bez żadnego wysiłku. Inną opcją jest możliwość automatycznej wysyłki wiadomości przez SerwerSMS.pl, gdy pojawi się nowa informacja do przekazania klientom. W ten sposób użytkownicy mogą skupić się na swoich produktach i klientach, zamiast na żmudnym wprowadzaniu danych.  Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zrobią z całym tym wolnym czasem!

Z możliwości integracji mogą skorzystać klienci SerwerSMS.pl. Wszystkie połączone aplikacje dostępne są z poziomu Panelu Klienta. Wystarczy zarejestrować konto i połączyć je z dowolną aplikację, zintegrowaną przez SerwerSMS.pl. Tyle wystarczy, by usprawnić własny biznes.

Platforma SerwerSMS.pl należy do firmy Artnet, którą w 2003 roku założył Artur Sadowski. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta jest liderem w swojej branży. Obecnie z usług platformy korzysta prawie 20 000 klientów. SerwerSMS.pl to jedyna platforma komunikacji SMS, MMS, VMS dostępna na wszystkie urządzenia.

Platforma SerwerSMS.pl dostarcza skuteczne narzędzie marketingu mobilnego, pozwalające na prowadzenie profesjonalnej komunikacji w biznesie, przez instytucje publiczne oraz w obszarze B2C. SerwerSMS.pl umożliwia m.in. realizację kampanii mobile i mikropłatności – masową wysyłkę SMS, MMS, VMS, odbiór SMS-ów i MMS-ów, pobieranie opłat przez SMS za artykuły na stronach www, dostęp do strony.

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

smartfon facebook SMS marketing SMS komunikacja mobilna kampania sms

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.