Rusza Program Poleceń SerwerSMS.pl – co zrobić, by odebrać rabat?

Platforma SerwerSMS.pl przygotowała dla swoich obecnych i nowych klientów program, dzięki któremu będą mogli oni otrzymać dodatkowe pieniądze. Wystarczy namówić innych do korzystania z naszych usług – zyskają i ci którzy polecają, i ci, którym polecono.

 


Od teraz rekomendacja usług Platformy SerwerSMS.pl może wiązać się z konkretnymi korzyściami - ruszamy bowiem z „Programem Poleceń”. Klienci otrzymują w swoim panelu dostęp do nowej zakładki, gdzie znajdzie się pakiet zindywidualizowanych linków i grafik przygotowanych do udostępniania na w internecie (zarówno w kanałach Social Media, w mailach itd.)

Za każde „skuteczne polecenie” zakończone zakupem usługi, obecni klienci otrzymają 10% wartości zakupu nowego klienta, zaś nowy klient będzie mógł się cieszyć się dodatkowymi 5% wartości swojego zakupu:

  • W przypadku klientów abonamentowych odpowiednio 10% i 5 % odejmuje się od faktury;
  • W przypadku klientów prepaidowych 10 % i 5 % dodaje się do konta w postaci środków do wykorzystania w ciągu następnych 6 miesięcy.

Co ważne, kilka skutecznych poleceń, powoduje, że polecający może każdorazowo cieszyć się wskazanym benefitem w wysokości 10%, jednak jednorazowa kwota nie może przekroczyć 500 zł.

Szczegóły Programu Poleceń znajdują się w filmie - goo.gl/UFVu4r oraz w regulaminie: http://docs.serwersms.pl/SerwerSMSpl_regulamin_program_polecen.pdf

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

marketing mobilny mobile wysyłka sms

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.