Shopify i IAI Shop zintegrowane z SerwerSMS.pl

Kolejne dwie popularne platformy do tworzenia sklepów internetowych zostały zintegrowane z systemem SerwerSMS.pl. Co to oznacza dla użytkowników tych rozwiązań?
 


Zarówno Shopify jak i IAI Shop to platformy zakupowe. Wprowadzenie panelu do masowej i pojedynczej wysyłki SMS powoduje, że rozwiązania te stają się jeszcze bardziej atrakcyjne dla obecnych i przyszłych klientów tych firm tym bardziej, że dostęp do modułów SMS jest bezpłatny.

Wiadomości mogą być wysyłane zarówno w stronę klienta - w przypadku zmiany statusu zamówienia czy anulowaniu zamówienia, jak i w stronę administratorów, by powiadomić ich o nowych, zarejestrowanych kontach jak i o kolejnych złożonych zamówieniach.

Użytkownicy zarówno IAI Shop jak i Shopify będą mogli swobodnie wybierać typy wysyłanych wiadomości ECO+lub FULL, ustawiać nazwę nadawcy, obsługiwać wiadomości przychodzące jak i mieć pełen dostęp do raportów i statystyk.​

Więcej o IAI Shop tutaj.

Więcej o Shopify tutaj.

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

Neil Papworth wiadomoŚci sms SMS odbiór sms odbiór sms

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.