Podsumowanie Działań z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Właśnie minął kolejny, już 11. rok naszej owocnej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z dumą patrzymy wstecz na te lata pełne zaangażowania i wsparcia dla szczytnych celów. Od 6 lat razem z grupą Vercom SA aktywnie wspieramy działania Orkiestry. W tym czasie razem z użytkownikami udało nam się zebrać kilka milionów złotych, wysyłając setki tysięcy SMS-ów. To wszystko sprawia, że nasza współpraca z Fundacją Jurka Owsiaka, to nie tylko kwestia lat, ale przede wszystkim wiele osób, którym razem mogliśmy pomóc.


Dekada zaangażowania - nasza współpraca z WOŚP i co jest dla nas ważne?

Z radością i dumą dzielimy się historią naszej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która trwa już imponujące ponad dekadę. Naszym priorytetem jest nie tylko dostarczanie innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych, ale także pełnienie istotnej roli w tej akcji. Udostępniamy naszą platformę do szybkiej komunikacji SMS między wolontariuszami, oraz do błyskawicznego wpłacanie pieniędzy na cele charytatywne za pomocą SMS-ów. Angażujemy się bezpośrednio, uczestnicząc w aukcjach, gdzie nasze gadżety co roku zyskują nowych właścicieli. Każdy z tych gadżetów zawsze jest osobiście podpisany przez Jurka Owsiaka – co sprawia, że każdy z nich nabiera wyjątkowej wartości.  Dla naszej ekipy liczy się nie tylko zebrana kwota, ale przede wszystkim świadomość, że wszystkie działania przyczyniają się do poprawy losu wielu ludzi. Dlatego też z determinacją deklarujemy kontynuację naszej współpracy z WOŚP, wspierając ich cele w kolejnych latach.  Wierzymy, że nasze zaangażowanie i wsparcie przyczynią się do jeszcze większego sukcesu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wspieraj Orkiestrę gdziekolwiek jesteś

Nasza akcja https://smsnawosp.serwersms.pl wspólnie z operatorami krajowymi sieci komórkowych, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Akcja została uruchomiona w 2017 roku i w kolejnych latach udało się za każdym zebrać  wiele milionów złotych dzięki wysłaniu wiadomości o treści "SERCE" na numer 75 565. Wielki Finał, choć przypada na zimę, łączy wiele osób zaangażowanych i pragnących pomagać. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą uczestniczyć osobiście w wydarzeniach plenerowych. Dlatego za każdym razem zachęcamy do korzystania z możliwości przekazywania środków poprzez SMS wygodnie z kanapy, czy w podróży. To najszybszy sposób na przekazanie wsparcia, a jednocześnie niewielki koszt wysłania wiadomości sprzyja maksymalizacji liczby zaangażowanych osób. 

Współpraca w liczbach

Przez wszystkie lata wspólnej działalności z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w ramach zbiórki SMS-owej SMSnaWOŚP udało nam się zebrać ponad 16 milionów złotych. Dzięki zaangażowaniu użytkowników oraz współpracy z Operatorami GSM, którzy przekazali swój przychód na rzecz Fundacji, udaje nam się każdego roku zasilać konto Fundacji
 

danielzawiliski

“Jesteśmy dumni z naszej roli przed i podczas organizacji finału WOŚP, gdzie nie tylko zebrana kwota, lecz także świadomość wpływu naszych działań na poprawę losu wielu ludzi jest dla nas istotna. Z determinacją deklarujemy kontynuację współpracy jednej z największych akcji charytatywnych w Europie, wierząc, że nasze zaangażowanie przyczyni się do kolejnych sukcesów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy za wspólne 11 lat!”

Daniel Zawiliński
COO at SerwerSMS.pl & COO of Mobile Communications at Vercom S.A. 

Podsumowanie 

Wspólnie z grupą Vercom SA aktywnie wspieramy Fundację, zdając sobie sprawę z kluczowej roli wsparcia technicznego w realizacji tak dużego przedsięwzięcia. Nasza Grupa z dumą dostarcza to wsparcie od ponad dekady, umożliwiając skuteczną komunikację oraz łatwiejszą realizację założonych celów. Życzymy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy kolejnych spektakularnych sukcesów w pomaganiu oraz kupowaniu sprzętu dla potrzebujących. 

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.