AWC 2024 w Miami - podsumowanie

Niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Americas Wholesale Congress (AWC) w Miami, organizowanym przez Wholesales Congress Series. AWC to branżowe spotkanie dla społeczności hurtowej telekomunikacji, przyciągając uczestników z całej branży - od dostawców infrastrukturalnych, po operatorów mobilnych, dostawców usług internetowych (ISP), dostawców VoIP i partnerów technologicznych.


W Vercom SA od 2005 roku tworzymy globalne platformy komunikacyjne w chmurze, umożliwiając firmom budowanie trwałych relacji z klientami za pomocą różnych kanałów komunikacji. Nasze rozwiązania pomagają klientom i partnerom w automatyzacji i skalowaniu komunikacji, zapewniając wysoką dostarczalność i efektywność.

Dla nas był to wyjątkowo ważny event ze względu na rozwijanie komunikacji SMS i RCS. Celem wyjazdu było nawiązanie nowych partnerstw, poszukiwanie kontrahentów oraz rozwijanie naszych usług na rynku międzynarodowym. Rozmowy i negocjacje podczas AWC pozwoliły nam na znalezienie nowych możliwości rozwoju i ekspansji.

Podsumowując, uczestnictwo w Americas Wholesale Congress (AWC) w Miami stanowiło dla naszej firmy niezwykłą okazję do zacieśnienia więzi z branżą telekomunikacyjną. Spotkanie to nie tylko umożliwiło nam poznanie nowych dostawców i nawiązanie strategicznych partnerstw, ale także poszerzyło drzwi do rozwoju naszej działalności na międzynarodową skalę.

AWC jest miejscem, w którym mogliśmy zaprezentować nasze rozwiązania w dziedzinie komunikacji SMS i mobilnej. Wraz z grupą Vercom rozwijamy nasze usługi na rynkach międzynarodowych. Doświadczenia z AWC stanowią solidną podstawę do osiągnięcia kolejnych sukcesów i umocnienia naszej pozycji na globalnym rynku komunikacyjnym.

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.