Maj w pigułce - podsumowanie działań w SerwerSMS

W ostatnim czasie nasz projekt skupił się na wielu innowacjach i działaniach rozwojowych, mających na celu zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług. Zakończyliśmy pracę nad integracją z Salesforce Marketing Cloud, co stanowi kluczowy element w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów. Jednocześnie, udział w Baselinker Expo 24 dostarczył nam nowych kontaktów biznesowych i inspiracji. Teraz skupiamy się na potencjale Rich Communication Services (RCS), który jest małą rewolucją na rynku komunikacji bezpośredniej na smartfony, otwierając nowe możliwości biznesowe w komunikacji cross-channel.


 1. Integracja z Salesforce Marketing Cloud
  W ostatnich tygodniach zaangażowaliśmy się w proces integracji z Salesforce Marketing Cloud. Po zakończeniu testów spodziewamy się, że system będzie gotowy do pełnego wdrożenia. To otwiera przed naszymi klientami możliwość wykorzystania całego potencjału tej platformy. Integracja jest bardzo ważna w dążeniu do dostarczania kompleksowych rozwiązań dla naszych najbardziej wymagających klientów korzystających z Salesforce Marketing Cloud. Najwyższym priorytetem jest zapewnienie klientom doskonałej obsługi i wsparcia - jesteśmy przekonani, że przyniesie im dodatkową wartość i pomoże zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku.
  Dowiedz się więcej
   
 2. Baselinker Expo 24
  Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w BaseLinker EXPO 2024 w Krakowie – najważniejszym wydarzeniu e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej! To była doskonała okazja, aby odwiedzić naszego partnera biznesowego, porozmawiać z firmami, z którymi współpracujemy oraz nawiązać kontakty z nowymi klientami. Wykłady były niezwykle inspirujące, nie zabrakło również praktycznych warsztatów tematycznych oraz networkingu - BaseLinker EXPO to nie tylko wymiana wizytówek, ale przede wszystkim bezcenna wymiana doświadczeń ze sprzedawcami i branżowymi liderami. 
   
 3. Wprowadzenie nowego kanału komunikacji - RCS
  RCS to nowy kanał komunikacji dla użytkowników Google/Android, oferujący funkcje czatu podobne do iMessage firmy Apple. W bardzo dużym skrócie można rzec, że RCS łączy funkcje znanych wszystkim marketerom narzędzi: MMS-a, standardowego SMS-a, E-maila oraz proste aplikacji mobilnej. Wszystko w jednym miejscu, za pomocą jednej aplikacji!
  Dzięki RCS użytkownik może korzystać z tworzenia karuzel graficznych, długich wiadomości oraz wideo i rozszerzonych treści.  Cała gama nowych możliwości, pozwoli marketerom na podniesienie konwersji oraz realizowaniu planów sprzedażowych. 
  Dowiedz się więcej

Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Razem tworzymy niesamowitą społeczność, która napędza nas do przodu. Przed nami nowe wyzwania, dziękujemy za wybór platformy SerwerSMS.

Martyna

Martyna Nysztal 
New Business Specialist

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.