Czerwiec w pigułce - podsumowanie działań w SerwerSMS

Kolejny miesiąc w SerwerSMS dobiegł końca, a my nie zwalniamy tempa, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. W czerwcu uczestniczyliśmy w wydarzeniu zorganizowanym przez Salesforce, zaktualizowaliśmy narzędzie Tarcza 360, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo naszym klientom, oraz wprowadziliśmy zmiany w kanale  E-mail dla większej  efektywności w działaniach marketingowych.


Salesforce World Tour Essentials Warszawa 2024

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o integracji z Salesforce Marketing Cloud. Natomiast w tym miesiącu, 19 czerwca uczestniczyliśmy  w prestiżowym wydarzeniu branżowym World Tour Essentials Warszawa 2024 zorganizowanym przez Salesforce. Było to wyjątkowe spotkanie, które zgromadziło czołowych specjalistów z dziedziny marketingu cyfrowego, technologii chmurowych oraz entuzjastów CRM nr 1 na świecie. Wydarzenie było skierowane do profesjonalistów i marketerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wykorzystania Salesforce w swojej codziennej pracy. Program obejmował prezentacje, panele dyskusyjne oraz networking, stanowiąc inspirację do wprowadzania nowych rozwiązań i technologii w codziennej pracy.

Salesforce

Aktualizacja Tarczy 360: Moduł Anty Traffic Pumping

Aktualizacja w trzecim module "Tarczy" Anty Traffic Pumping, była kluczowym krokiem w zwiększeniu bezpieczeństwa i efektywności komunikacji SMS. Traffic pumping (sztuczne zawyżanie ruchu) to nieuczciwa praktyka w branży telekomunikacyjnej, polegająca na generowaniu ruchu SMS-owego w celu uzyskania korzyści finansowych. Praktyka ta może prowadzić do znacznych strat finansowych dla operatorów telekomunikacyjnych i przedsiębiorstw korzystających z usług SMS.

Korzyści z aktualizacji modułu:

Zdecydowana ochrona przed nieuczciwymi praktykami - zwłaszcza na kierunkach zagranicznych. Aktualizacja modułu "Anty Traffic Pumping" w narzędziu Tarcza 360 stanowi istotne usprawnienie, które przyczynia się do większego bezpieczeństwa i efektywności komunikacji SMS szczególnie dla podmiotów, które posiadają własne platformy z możliwością rejestracji, logowania, czy zamawiania. Zwiększone bezpieczeństwo obejmuje ochronę przed nieuczciwymi praktykami, zwłaszcza na kierunkach zagranicznych. Większa efektywność wynika z automatyzacji procesów wykrywania i blokowania podejrzanych wiadomości, co pozwala na oszczędność czasu i zasobów. Ponadto, narzędzie zapewnia transparentność dzięki dostępowi do szczegółowych raportów i analiz, co zwiększa kontrolę użytkowników nad zarządzaniem ruchem wiadomości.

Moduł Anty Traffic Pumping


Dowiedz się więcej

Nowe narzędzie do komunikacji E-mail

Nasze nowe narzędzie do mailingu to zaawansowane rozwiązanie stworzone, aby poprawić efektywność kampanii e-mail marketingowych i zapewnić lepsze zarządzanie komunikacją z klientami. Narzędzie pozwala na tworzenie skutecznych, spersonalizowanych kampanii e-mailowych z wykorzystaniem funkcji Drag and Drop (przeciągnij i upuść).

Główne funkcjonalności: szablony wiadomości oraz funkcja Drag and Drop

Szablony wiadomości w mailingu służą do ułatwienia i usprawnienia procesu tworzenia oraz wysyłania e-maili, oferując możliwość stworzenia kilku, a nawet kilkunastu szablonów oraz możliwość zaimportowania istniejących wzorów bez potrzeby posiadania umiejętności programowania (no code) zaimportowania gotowych szablonów i stworzenie kilku bez konieczności umiejętności kodowania (na zasadzie no code). Dodatkowo zaawansowana funkcja "drag and drop" umożliwia użytkownikom tworzenie i edytowanie kampanii e-mailowych w sposób intuicyjny i łatwy poprzez przeciąganie i upuszczanie elementów, również bez potrzeby kodowania.

E mail marketingnarzędzie

Dowiedz się więcej

Dzięki tym innowacjom czerwiec był miesiącem pełnym rozwoju i nowych możliwości, które pozwalają nam na jeszcze lepsze świadczenie usług naszym klientom.

Martyna

Martyna Nysztal 
New Business Specialist

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.