Promocje

Program Poleceń – polecaj, zyskuj i zarabiaj!

Okres trwania: od 16/08/2017 do odwołania

Będąc Klientem SerwerSMS.pl masz możliwość otrzymywania dodatkowych środków, które możesz wykorzystać na usługi SerwerSMS.pl Jak to zrobić? Wystarczy promować Platformę na zewnątrz, wykorzystując do tego celu przygotowane bannery dostępne w Panelu Klienta. Dzięki temu każdy nowy klient, który kliknie w spersonalizowany banner bądź link, zarejestruje konto a następnie zakupi jakąkolwiek usługę SerwerSMS.pl, otrzymuje dodatkowe 5% od każdego doładowania (bądź wartości zobowiązania). Klient SerwerSMS.pl natomiast, z którego polecenia inna osoba dokonała zakupu, otrzymuje dodatkowe 10% wartości pierwszego doładowania poleconego (bądź wartości zobowiązania).

Korzyści:

 • możliwość otrzymania dodatkowych środków przypisanych do konta Klienta,
 • możliwość wykorzystania dodatkowych środków na usługi SerwerSMS.pl,
 • nieograniczone możliwości polecania a co za tym idzie, zarabiania i wysyłki wiadomości,
 • szansa na obniżenie realnych kosztów firmy, dzięki dodatkowym środkom.

Aktywuj 100 wiadomości na start!

Okres trwania: od 14/01/2012 do odwołania

Uruchom bez zobowiązań konto na naszej platformie i odbierz próbny pakiet 100 wiadomości na start. Pakiet testowy obejmuje po 25 wiadomości typu SMS FULL, SMS ECO+, VMS, MMS. Dzięki temu możesz poznać wszystkie możliwości komunikacji, jakie oferuje nasza platforma.

Korzyści:

 • Nie musisz od razu dokonywać doładowania w naszym systemie, aby przetestować nasze usługi.
 • Możesz integrować własne rozwiązania, ponieważ nie pobieramy opłat za dostęp zdalny, dokumentacja jest dostępna w ramach pakietu próbnego. Po wykonaniu integracji możesz wybrać model współpracy dopasowany do Twoich potrzeb.
 • W ramach pakietu testowego poznasz nasz system, jeszcze przed rozpoczęciem kampanii, dzięki czemu unikniesz błędów i nauczysz się realizować skuteczne akcje promocyjne.
 • Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji, jeśli chcesz poznać nasz system jeszcze lepiej, skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia zdalnej prezentacji.

Aktywuj do 500 wiadomości na start!

Zakończona

Uruchom bez zobowiązań konto na naszej Platformie i odbierz próbny pakiet nawet do 500 wiadomości na start. Jeżeli nie chcesz podawać swoich pełnych danych, otrzymujesz od SewerSMS.pl gwarantowane 100 wiadomości - po 25 z każdego rodzaju: SMS FULL, SMS ECO+, VMS, MMS. Dzięki temu możesz poznać wszystkie możliwości komunikacji, jakie oferuje nasza platforma. Ale to nie wszystko! Podając swoje pełne dane zyskujesz możliwość otrzymania aż do 500 wiadomości GRATIS. Pobierz regulamin i dowiedz się szczegółów!

Korzyści:

 • Nie musisz od razu dokonywać doładowania w naszym systemie, aby przetestować nasze usługi.
 • Możesz integrować własne rozwiązania, ponieważ nie pobieramy opłat za dostęp zdalny, dokumentacja jest dostępna w ramach pakietu próbnego. Po wykonaniu integracji możesz wybrać model współpracy dopasowany do Twoich potrzeb.
 • W ramach pakietu testowego poznasz nasz system, jeszcze przed rozpoczęciem kampanii, dzięki czemu unikniesz błędów i nauczysz się realizować skuteczne akcje promocyjne.
 • Nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji! jeśli chcesz poznać nasz system jeszcze lepiej, skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia zdalnej prezentacji.

Darmowy numer ShortCode dla każdego!

Okres trwania: od 01/09/2016 do odwołania

W ramach aktywnego konta, możesz uruchomić tzw. numer ShortCode współdzielony. Jest to numer skrócony 4301 (numer marketingowy, płatny wg taryfy operatora), który umożliwia odbieranie wiadomości SMS od klientów, pacjentów, subskrybentów i innych zainteresowanych zapisaniem się do Twojej bazy kontaktów. To bardzo proste i jednocześnie skuteczne narzędzie.

Szczegółowy opis numeru ShortCode

 • Numer możesz udostępnić na swojej stronie internetowej, reklamie, ulotce i zbierać kontakty do Twoich potencjalnych klientów,
 • Możesz wykorzystać numer do wydawania specjalnych kodów,
 • Każda przychodząca wiadomość pojawi się w naszym systemie. Kontakt możesz zapisać do grupy, który można wykorzystać do wysyłania wiadomości. Dodatkowo możesz przekierować wiadomość na dowolny adres email, url lub numer.

Promocja "NDI niemal za free" - trzecia edycja!!!

Zakończona

Z uwagi na duże zainteresowanie promocją, uruchamiamy ponownie promocję "NDI niemal za Free". Zobacz jak wiele możliwości daje Ci Numer Dostępowy Indywidualny.

Usługa ta jest rozszerzeniem możliwości standardowego numeru dostępowego. Numer Dostępowy Indywidualny pozwala również na:

 • tworzenie ankiet przez SMS
 • kompleksową obsługę wszystkich wiadomości przychodzących
 • filtrowanie w zakresie haseł dokładnych, fraz oraz hasła bazowego
 • stosowanie zmiennego pola nadawcy z Full SMS
 • większą swobodę w doborze treści haseł
 • statystyki popularności poszczególnych haseł oraz odpowiedzi do ankiet

Promocja trwa od 01.11.2011 do odwołania. Ilość numerów dostępnych do rezerwacji w cenie promocyjnej jest ograniczona.
Do promocji mogą przystąpić jedynie klienci posiadający aktywną umowę abonamentową i pakiet 2000 lub wyższy.
Jeśli jesteś naszym klientem i chcesz zmienić pakiet aby skorzysać z promocji, skontaktuj się z Opiekunem Twojego konta celem wygenerowania aneksu do umowy.
Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem - zarejestruj się i pobierz umowę, aby skorzystać z oferty.

Instalacja jedyne 19.90 PLN netto

Abonament jedyne 9.90 PLN netto / miesięcznie.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto
Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.