DCSMS - Direct Connection

Bezpośrednie połączenie do Operatorów GSM

TOP 1 DCSMS Bezpośrednie połączenie do Operatorów GSMBezpośrednie połączenie do komunikacji z operatorami jest od dawna stosowane na platformie SerwerSMS. Jako najstarsza firma z branży uruchomiliśmy taki rodzaj połączeń już wiele lat temu i dzisiaj możemy zagwarantować realizację usług we współpracy z wszystkimi operatorami infrastrukturalnymi w naszym kraju. Oznacza to, że ​​jesteśmy w stanie uniknąć wysyłania wiadomości poprzez wielu pośredników. Jest to najbezpieczniejszy i zdywersyfikowany rodzaj komunikacji dostępny na rynku SMS A2P. Z racji tego, że krótkie wiadomości tekstowe kierowane są przez bezpośrednie połączenia, kanał ten możemy nazwać “kanałem komunikacji bez przeszkód” oraz "bez luk" w zakresie bezpieczeństwa, które w ostatnim czasie nabierają coraz większego znaczenia.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym komentarzem do najnowszego raportu na temat bezpieczeństwa komunikacji oraz istoty bezpośredniego połączenia z Operatorami.

            Pobierz wyd. 6 raportu CERT Orange

Dlaczego Direct Connection SMS jest tak istotny? Oto kilka powodów, dla których warto korzystać z dostawcy opierającym usługi o bezpośrednie połączenie:

Bezpieczeństwo

Operatorzy GSM oraz Provider SMS współpracujący na bezpośrednim połączeniu, na bieżąco monitorują wysyłki i mogą panować niemal w 100% nad jakością i źródłem danych. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje wiadomości SMS były dostarczone sprawnie, szybko i bezpieczenie wraz z informacją o ścieżce wysyłki, to taki sposób realizacji usługi jest najlepszym wyborem.

Dostarczalność

Ponieważ wiadomości SMS są wysyłane natychmiast do Operatorów komórkowych, znacząco skraca się czas i skuteczność dostarczenia. Z tego względu szybkość dostarczania będzie znacznie wyższa niż w przypadku, gdyby były one przesyłane pośrednim kanałem. Mimo że bezpośrednie połączenia jest nieco droższe niż te pierwsze, to  niezawodność i jakość kanału jest dużo wyższa.

Gwarantowana nazwa nadawcy

W przypadku bezpośredniego połączenia można mieć pewność, że zdefiniowana alfanumeryczna nazwa nadawcy będzie wyświetlona u odbiorcy, w taki sposób jak to zostało wcześniej ustawione.

Raporty doręczenia wiadomości

Połączenia bezpośrednie gwarantują także pełny dostęp do raportów po każdej zrealizowanej kampanii. W przypadku słabej jakości kanału takiej możliwości może nie być, może być realizowane w ograniczonym stopniu, lub być zafałszowane, a liczba doręczonych wiadomości będzie inna niż wskazana w statystykach. 

Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli korzystasz z serwisu, który opiera swoje rozwiązanie o DCSMS, dostarczania wiadomości SMS są niezawodne i z pełnym raportowaniem. W ten sposób praktycznie nic nie może zagrozić bezpieczeństwu lub opóźnieniu Twojej marketingowej albo informacyjnej kampanii.

Dywersyfikacja

Kluczowe dla wysyłek szczególnie z powiadomieniami jest ciągłość w działaniu usługi, dlatego bezpośrednie połączenie gwarantuje, że w przypadku awarii jednego z Operatorów GSM w 99% przypadków provider SMS może niezauważalnie przełączyć się na innego Operatora infrastrukturalnego, bez konieczności radzenia sobie z przestojem w wysyłce.

Anty-spam i Anty-phishing

Połączenie bezpośrednie gwarantuje najwyższej jakości usługę, w której realizowana jest polityka anty-spamowa i anty-phishingowa. Algorytmy gwarantują niemal 100% pewność, że żadna wysyłka nie będzie realizowana bez autoryzacji zlecającego.

Korzystaj z bezpiecznych rozwiązań realizujących usługi na bezpośrednim połączeniu.
Pobierz jako PDF

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.