Salesforce

Integracja SMS z Salesforce

Integracja służy przede wszystkim połączeniu platform, aby wygodnie z serwisu Saleforce można było wysyłać SMS-y z komunikatami marketingowymi i sprzedażowymi. Od teraz, w łatwy i wygodny sposób będziesz mógł tworzyć i planować kampanie, a co najważniejsze, skoordynować je z pozostałymi działaniami podejmowanymi w Salesforce. To pozwoli na jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału w komunikacji mobilnej z klientami potencjalnymi klientami. Masowa wysyłka SMS i marketing SMS narzędzia, które pozwolą zwiększenie sprzedaży i dosprzedaż produktów i usług. 

Czym jest Salesforce

Salesforce to rozbudowany serwis działający całkowicie w chmurze integrujący wiele narzędzi w jednym miejscu. To nie tylko CRM, ale platforma dostarczająca rozwiązania z obszarów takich jak: wsparcia klienta, automatyzacja marketingu, automatyzacja sprzedaży, budowanie społeczności i relacji z klientami, oraz analizy danych.


Z tym rozbudowanym serwisem możesz idealnie angażować klientów za pomocą zautomatyzowanych kampanii marketingowych z dowolnego miejsca. W ten sposób lepiej skalujesz swój biznes i masz wszystko pod kontrolą. Salesforce umożliwi optymalizację procesów oraz jeszcze lepszy kontakt z klientem. Platformę możesz także wykorzystać do utrzymania relacji z pracownikami, wysyłając im wiadomości tekstowe. Możesz także zintegrować się z różnymi narzędziami takimi jak np. Slack, po to, by komunikacja w zespole była Jeszce lepsza!

Jak zintegrować SMS z Salesforce?

Po instalacji wchodzimy na App Launcher i wybieramy aplikację SerwerSMS. Następnie wybieramy SMS configuration -> Create account, po czym zostaniesz przekierowany do instrukcji stworzenia konta w SerwerSMS oraz do niezbędnej konfiguracji. Teraz jest czas na założenie konta na platformie SerwerSMS.pl. Po aktywacji pakietu testowego albo skorzystaniu z jednego z modeli współpracy oraz po podaniu odpowiednich danych do logowania i nazwy nadawcy możesz swobodnie korzystać z integracji. Więcej informacji na temat integracji znajdziesz w instrukcji, która jest do pobrania w formie PDF.

Usługa już jest dostępna! Jeżeli masz pytanie dotyczące integracji SerwerSMS.pl i Salesforce, to skontaktuj się z nami i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami. 

Lista funkcjonalności integracji Salesforce i SerwerSMS

 • wysyłka SMS z formularza do pojedynczego numeru
 • planowanie kampanii
 • przegląd nad wszystkimi kampaniami SMS
 • wysyłka SMS do wcześniej stworzonej kampanii (nazwane "Campaign")
 • wysyłka SMS-ów z poziomu listy kontaktów
 • możliwość wysyłki SMS-ów z pozycji karty/szczegółów kontaktów tzw. leadów czy kampanii
 • wysyłki SMS po konkretnych zdarzeniach i poprzedzających ich warunkach
 • tworzenie własnych scenariuszy wysyłek krótkich wiadomości tekstowych
 • sprawdzenie raportów ostatnio wysłanych wiadomości
 • definiowanie własnej nazwy nadawcy tzw. sender ID
 • możliwość wysyłania SMS-ów ECO + oraz FULL

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Typ
Wewnętrzna
Konfiguracja oraz obsługa odbywa się za pomocą interfejsu zaimplementowanego wewnątrz danego oprogramowania.
Instalacja
Samodzielna
Polega na własnoręcznemu zaimplementowaniu modułu poprzez przekopiowanie plików, skorzystanie z instalatora lub edycję kodu źródłowego oprogramowania.
Opłata
Płatny
Skontaktuj się z producentem modułu w celu uzyskania informacji o wysokości opłaty.
Rozliczenie
Bezpośrednie
Przy bezpośrednim modelu rozliczania zakup pakietów sms odbywa się bezpośrednio na stronie SerwerSMS.pl.
Kategoria
CRM
Wydawca

Prześlij sugestie lub pytania do integracji

Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Vercom S.A. Szczegóły
ul. Roosevelta 22, 60-829 Poznań, NIP: 7811765125, REGON: 300061423, KRS: 0000535618, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 444 475,70 PLN. Miejsce wykonywania działalności/korespondencja: Ogrodowskiego 27, 44-203 Rybnik; Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie Klauzula informacyjna. Informuje, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać każdą zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: gdpr@serwersms.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.