Salesforce

Integracja SMS z Salesforce

Integracja służy przede wszystkim połączeniu platform, aby wygodnie z serwisu Saleforce można było wysyłać SMS-y z komunikatami marketingowymi i sprzedażowymi. Od teraz, w łatwy i wygodny sposób będziesz mógł tworzyć i planować kampanie, a co najważniejsze, skoordynować je z pozostałymi działaniami podejmowanymi w Salesforce. To pozwoli na jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału w komunikacji mobilnej z klientami potencjalnymi klientami. Masowa wysyłka SMS i marketing SMS narzędzia, które pozwolą zwiększenie sprzedaży i dosprzedaż produktów i usług. 

Czym jest Salesforce

Salesforce to rozbudowany serwis działający całkowicie w chmurze integrujący wiele narzędzi w jednym miejscu. To nie tylko CRM, ale platforma dostarczająca rozwiązania z obszarów takich jak: wsparcia klienta, automatyzacja marketingu, automatyzacja sprzedaży, budowanie społeczności i relacji z klientami, oraz analizy danych.


Z tym rozbudowanym serwisem możesz idealnie angażować klientów za pomocą zautomatyzowanych kampanii marketingowych z dowolnego miejsca. W ten sposób lepiej skalujesz swój biznes i masz wszystko pod kontrolą. Salesforce umożliwi optymalizację procesów oraz jeszcze lepszy kontakt z klientem. Platformę możesz także wykorzystać do utrzymania relacji z pracownikami, wysyłając im wiadomości tekstowe. Możesz także zintegrować się z różnymi narzędziami takimi jak np. Slack, po to, by komunikacja w zespole była Jeszce lepsza!

Jak zintegrować SMS z Salesforce?

Po instalacji wchodzimy na App Launcher i wybieramy aplikację SerwerSMS. Następnie wybieramy SMS configuration -> Create account, po czym zostaniesz przekierowany do instrukcji stworzenia konta w SerwerSMS oraz do niezbędnej konfiguracji. Teraz jest czas na założenie konta na platformie SerwerSMS.pl. Po aktywacji pakietu testowego albo skorzystaniu z jednego z modeli współpracy oraz po podaniu odpowiednich danych do logowania i nazwy nadawcy możesz swobodnie korzystać z integracji. Więcej informacji na temat integracji znajdziesz w instrukcji, która jest do pobrania w formie PDF.

Usługa już jest dostępna! Jeżeli masz pytanie dotyczące integracji SerwerSMS.pl i Salesforce, to skontaktuj się z nami i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami. 

Lista funkcjonalności integracji Salesforce i SerwerSMS

 • wysyłka SMS z formularza do pojedynczego numeru
 • planowanie kampanii
 • przegląd nad wszystkimi kampaniami SMS
 • wysyłka SMS do wcześniej stworzonej kampanii (nazwane "Campaign")
 • wysyłka SMS-ów z poziomu listy kontaktów
 • możliwość wysyłki SMS-ów z pozycji karty/szczegółów kontaktów tzw. leadów czy kampanii
 • wysyłki SMS po konkretnych zdarzeniach i poprzedzających ich warunkach
 • tworzenie własnych scenariuszy wysyłek krótkich wiadomości tekstowych
 • sprawdzenie raportów ostatnio wysłanych wiadomości
 • definiowanie własnej nazwy nadawcy tzw. sender ID
 • możliwość wysyłania SMS-ów ECO + oraz FULL

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Typ
Wewnętrzna
Konfiguracja oraz obsługa odbywa się za pomocą interfejsu zaimplementowanego wewnątrz danego oprogramowania.
Instalacja
Samodzielna
Polega na własnoręcznemu zaimplementowaniu modułu poprzez przekopiowanie plików, skorzystanie z instalatora lub edycję kodu źródłowego oprogramowania.
Opłata
Bezpłatny
Brak opłaty za pobranie modułu (lub uruchomienie w przypadku modułów instalowanych przez producenta).
Rozliczenie
Bezpośrednie
Przy bezpośrednim modelu rozliczania zakup pakietów sms odbywa się bezpośrednio na stronie SerwerSMS.pl.
Kategoria
CRM
Wydawca

Prześlij sugestie lub pytania do integracji

Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Vercom S.A. Szczegóły
ul. Roosevelta 22, 60-829 Poznań, NIP: 7811765125, REGON: 300061423, KRS: 0000535618, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 355 585,00 PLN. Miejsce wykonywania działalności/korespondencja: Ogrodowskiego 27, 44-203 Rybnik; Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie Klauzula informacyjna. Informuje, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać każdą zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: gdpr@serwersms.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.