WodGuru

Integracja SMS z WodGuru

Integracja służy przede wszystkim połączeniu platform, aby wygodnie z serwisu WodGuru można było wysyłać SMS-y z różnymi komunikatami - zarówno tymi marketingowymi, jak i notyfikacyjnymi. Od teraz, w łatwy i wygodny sposób będziesz mógł tworzyć i planować komunikację w twoim klubie fitness, siłowni, czy podczas organizacji zajęć sportowych. Wszystko w jednym miejscu, dla jeszcze lepszej obsługi klienta. Wysyłaj personalizowane komunikaty tzw. SMS-y przypominające np. wydarzeniach, aby każdy klubowicz był zadowolony z obsługi klienta i często odwiedzał zajęcia - komunikacji SMS w klubie fitness na najwyższym poziomie!

Czym jest WodGuru?

WodGuru to system typu CRM, idealny dla mniejszych klubów fitness. Intuicyjny i bardzo wydajny, który pozwoli na zarządzanie klubem i ułatwi kontakt z wszystkimi uczęszczającymi zajęć i ćwiczeń sportowych. W przypadku WodGuru masz możliwość skorzystania z recepcji online, oraz aplikacji mobilnej, a także połączyć serwis ze swoją stroną internetową. Dodatkowo jesteś na bieżąco z raportami o aktywności i stanie swoich podopiecznych.

Jak zintegrować SMS z WodGuru?

Po założeniu konta w Serwersms i stworzeniu użytkownika API, czytaj więcej, twoim pierwszy krokiem w WodGuru powinno być skonfigurowanie konta SMS. Postępuj zgodnie z instrukcją opisaną na stronie producenta, albo umów się na darmowe demo. 

Lista funkcjonalności integracji WodGuru i SerwerSMS

  • wysyłanie wiadomości z nazwą nadawcy
  • wysyłanie wiadomości z konkretnego numeru
  • odbieranie wiadomości 
  • wysyłanie wiadomości po określonym zdarzeniu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Typ
Wewnętrzna
Konfiguracja oraz obsługa odbywa się za pomocą interfejsu zaimplementowanego wewnątrz danego oprogramowania.
Instalacja
Samodzielna
Polega na własnoręcznemu zaimplementowaniu modułu poprzez przekopiowanie plików, skorzystanie z instalatora lub edycję kodu źródłowego oprogramowania.
Opłata
Bezpłatny
Brak opłaty za pobranie modułu (lub uruchomienie w przypadku modułów instalowanych przez producenta).
Rozliczenie
Bezpośrednie
Przy bezpośrednim modelu rozliczania zakup pakietów sms odbywa się bezpośrednio na stronie SerwerSMS.pl.
Kategoria
CRM
Wydawca

Prześlij sugestie lub pytania do integracji

Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Vercom S.A. Szczegóły
ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań (Budynek D, piętro VIII), NIP: 7811765125, REGON: 300061423, KRS: 0000535618, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 444 475,70 PLN. Miejsce wykonywania działalności/korespondencja: Ogrodowskiego 27, 44-203 Rybnik; Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie Klauzula informacyjna. Informuje, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać każdą zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: gdpr@serwersms.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.