Sellsmart

Jedna z najbardziej popularnych i prawdopodobnie jedna z najszybciej rozwijających się platform e-commerce w Polsce. Dzięki wyposażeniu w zupełnie nowy silnik, najnowsza wersja sellsmart 6 znacząco zyskuje na wydajności. Ponadto, zaimplementowano szereg nowych funkcjonalności, m.in. szablon templatek pozwalający na łatwiejsze i bardziej elastyczne modyfikowanie wyglądu sklepu, pełną integrację z DPD (generowanie protokołów, listów przewozowych), różne sposoby prezentowania podstron, rozszerzone kody promocyjne, nowy widok zamówień czy chociażby wyszukiwarkę użytkowników oraz plików na serwerze.

sellsmart to zaawansowane, funkcjonalne i w pełni profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, które zaprojektowane zostało tak, by idealnie dopasować się do potrzeb i oczekiwań zarówno sprzedających, jak i kupujących. Ponad 1000 udanych wdrożeń poprzednich wersji mówi samo za siebie!

Lista funkcjonalnoœści

SMS-y do klienta generowane są w przypadku, gdy administrator zmieni status zamówienia (np. zapłacone, gotowe do wysyłki, wysłane, zakończone itp.). Administrator otrzymuje krótkie wiadomości tekstowe kiedy klient złoży nowe zamówienie albo gdy w jakikolwiek sposób skontaktuje się ze sklepem – zapyta o produkt, napisze komentarz do produktu bądź zechce negocjować jego cenę.

Moduł pozwala na wysyłkę SMSów ECO. Wsparcie dla SMSów FULL planowane jest w nowej - 9 wersji sklepu.

Jak skorzystać z integracji?

W celu skorzystania z integracji z SerwerSMS.pl, należy w panelu administracyjnym swojej witryny przejść do sekcji Konfiguracja, wybrać Opcje główne, następnie Powiadomienia SMS. Tam wpisać swój login SerwerSMS.pl, hasło SerwerSMS.pl oraz nr telefonu administratora sklepu. Ponadto, użytkownik ma możliwość skonfigurowania usługi w ten sposób, by SMS-y nie były wysyłane np. w porach nocnych, a ich doręczenie odroczone np. do rana. Sami też decydujemy w przypadku jakich zdarzeń krótka wiadomość tekstowa będzie generowana.

Typ
Wewnętrzna
Konfiguracja oraz obsługa odbywa się za pomocą interfejsu zaimplementowanego wewnątrz danego oprogramowania.
Instalacja
Produkt
Implementacja odbywa się po stronie wydawcy oprogramowania.
Opłata
Bezpłatny
Brak opłaty za pobranie modułu (lub uruchomienie w przypadku modułów instalowanych przez producenta).
Rozliczenie
Bezpośrednie
Przy bezpośrednim modelu rozliczania zakup pakietów sms odbywa się bezpośrednio na stronie SerwerSMS.pl.
Kategoria
Sklepy internetowe
Wydawca

Prześlij sugestie lub pytania do integracji

Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Vercom S.A. Szczegóły
ul. Roosevelta 22, 60-829 Poznań, NIP: 7811765125, REGON: 300061423, KRS: 0000535618, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 444 475,70 PLN. Miejsce wykonywania działalności/korespondencja: Ogrodowskiego 27, 44-203 Rybnik; Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie Klauzula informacyjna. Informuje, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać każdą zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: gdpr@serwersms.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.