GetsoPlus

GetsoPlus to aplikacja społecznościowa, która umożliwia uruchomienie programu lojalnościowego dla klientów na Facebooku Twojej firmy. Wyobraź sobie, że dzięki GetsoPlus kontaktujesz się z Twoimi klientami wiadomością na Facebooku lub za pomocą wiadomości SMS, a podczas tych działań masz pewność, że promocja, nad którą tak ciężko pracowałeś - dotrze tam gdzie powinna.

Zapewne zdajesz sobie również sprawę z tego, jak wielu klientów może odejść od Twojej firmy tylko dlatego, że nie dajesz im czegoś ekstra. Poza dawaniem, najważniejszy oczywiście jest Twój biznes, a już od dziś z GetsoPlus masz możliwość utrzymania stałego kontaktu z klientem, by wiedział on czym i jak bardzo go doceniasz, a gdy już to zauważy, to gwarantujemy Ci, że po raz kolejny wróci by skorzystać z oferty Twojej firmy.

Lista funkcjonalności

  • wysyłka wiadomości SMS do uczestników programu lojalnościowego,

Jak skorzystać z integracji?

Aby rozpocząć skuteczną komunikację z klientami, zacząć zarabiać więcej i przestać w końcu tracić ciężko pozyskanych klientów, możesz zarejestrować konto na http://getso.pl/ i poczekać na kontakt ze strony konsultanta lub możesz też zadzwonić do nas (77) 457 50 00 by zadać ostatnie pytanie i dokonać zamówienia.

Korzystanie z modułu jest bezpłatne dla klientów korzystających z abonamentów GetsoPlus Business oraz Business+ (http://getso.pl/aplikacje-facebook/plus/).

Typ
Wewnętrzna
Konfiguracja oraz obsługa odbywa się za pomocą interfejsu zaimplementowanego wewnątrz danego oprogramowania.
Instalacja
Produkt
Implementacja odbywa się po stronie wydawcy oprogramowania.
Opłata
Bezpłatny
Brak opłaty za pobranie modułu (lub uruchomienie w przypadku modułów instalowanych przez producenta).
Rozliczenie
Bezpośrednie
Przy bezpośrednim modelu rozliczania zakup pakietów sms odbywa się bezpośrednio na stronie SerwerSMS.pl.
Kategoria
Inne
Wydawca

Prześlij sugestie lub pytania do integracji

Administratorem danych podanych w powyższym formularzu jest Vercom S.A. Szczegóły
ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań (Budynek D, piętro VIII), NIP: 7811765125, REGON: 300061423, KRS: 0000535618, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 444 475,70 PLN. Miejsce wykonywania działalności/korespondencja: Ogrodowskiego 27, 44-203 Rybnik; Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie Klauzula informacyjna. Informuje, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać każdą zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: gdpr@serwersms.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.