Podwójny sukces Systemu Powiadamiania SMS w Gminie Rzgów

Aktualność firmowa
21/03/2016

Od ponad pół roku na terenie Gminy Rzgów funkcjonuje Gminny System Powiadamiania SMS. Dzięki współpracy z Platformą SerwerSMS.pl gmina może w prosty sposób komunikować się z mieszkańcami. Mieszkańcy informowani są m. in. o wydarzeniach kulturalnych, pracy Urzędu Miejskiego czy przerwach w dostawie prądu lub wody.


Od uruchomienia w sierpniu 2015 systemu powiadamiania SMS do początku marca 2016, Gmina komunikowała się z mieszkańcami 82 razy. Obecnie udział w systemie deklaruje ponad dwa razy więcej gospodarstw niż wstępnie zakładano – wiadomości SMS docierają do 32 proc. gospodarstw domowych  gminy. Zadowolenia z tego wyniku nie kryją włodarze.

Na etapie wstępnym liczyliśmy na zainteresowanie nie więcej niż 15 procent gospodarstw domowych w gminiemówi wiceburmistrz Mateusz KamińskiKiedy to zainteresowanie okazało się dwukrotnie większe, to stanowiło pierwszy powód do zadowolenia.

System powiadamiania SMS to doskonały sposób na nawiązanie dialogu z mieszkańcami, szybkie informowanie o zagrożeniach, ale również przekazywanie wiadomości o pozytywnych wydarzeniach lokalnych. Obecnie z rozwiązania Platformy SerwerSMS.pl korzysta m. in. Urząd Miasta Krakowa oraz Urząd Miasta Poznań.

Więcej informacji nt. systemu powiadomień SMS dla urzędów i instytucji dostępnych jest TUTAJ.

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

Joanna Marchocka
Rzecznik Prasowy
tel: 22 211 20 40 w. 78
mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

Nokia Lumia 920 powiadomienia SMS wysyłka SMS-ów wiadomoŚci sms urząd sms

SMS-y po raz kolejny wspierają organizacyjnie i finansowo WOŚP

Informacja prasowa
10/01/2019
Co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczy ludzi wokół słusznego celu. Tak potężne...

e-Recepty już do zrealizowania!

Aktualność branżowa
03/01/2019
Od stycznia można realizować elektroniczne recepty stanowiącące element procesu informatyzacji...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Uruchom konto

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.