Reklama SMS

Wykorzystaj potencjał komunikacji mobilnej i realizuj kampanie SMS docierając do przyszłych i obecnych klientów z indywidualnym przekazem, nie tylko reklamowym. Powiadomienia SMS, masowa wysyłka SMS, usługi Premium SMS – wszystko jest do Twojej dyspozycji.

Reklama SMS

Reklama dźwignią handlu - to zdanie zna praktycznie każda osoba odpowiedzialna za marketing w firmie. Dlatego w dzisiejszych czasach, kiedy to każdy ma praktycznie nieograniczoną możliwość wyboru produktów, reklama okazuje się tak istotną formą promocji.
Reklama SMS

Reklama SMS to nowa jakość, to rozwiązania gwarantujące szeroki dostęp do potencjalnych jak i obecnych klientów. Decydując się na reklamę SMS, dajesz szansę swojej firmie na jeszcze lepszą promocję i sprzedaż produktów, a co za tym idzie - większe zyski. Z reklamą SMS zyskujesz pewność, że Twój przekaz dociera do każdego adresata indywidualnie.

To co niezwykle istotne w tej formie promowania to to, że SMS-y docierają do każdego konsumenta z osobna, na jego prywatne urządzenie, z którym praktycznie się nie rozstaje. To wszystko sprwia, że reklama SMS okazuje się być niesamowicie skutecznym narzędziem marketera w budowaniu i promowaniu marki.

Masowa wysyłka SMS gwarantuje zatem skuteczność dotarcia przekazu do odbiorcy, do którego swój przekaz kierujemy. Marketing mobilny okazuje się zatem narzędziem, które powinno znaleźć się w każdej firmie planującej rozwój i budowę pozytywnych relacji z klientami.

 

Personalizacja reklam SMS


Dlaczego marketing mobilny jest tak skuteczny? Ponieważ opiera się o podstawowe urządzenie codziennego użytku - telefon komórkowy. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy posiada aparat telefoniczny, jednak nie wszyscy są posiadaczami telefonów z dostępem do internetu. Jedynie system SMS gwarantuje, że wiadomość dotrze do każdego z klientów indywidualnie, niezależnie od jakości aparatu odbiorczego
Przygotowując reklamy SMS, jesteś w stanie je spersonalizować dostosowując ofertę do dokładnie tej, danej osoby.

To rozwiązanie gwarantujące skuteczność prowadzonych działań marketingowych. Koniec z wydatkami ponoszonymi na reklamę, które nie przekładają się na zyski. Z reklamą SMS zyskujesz narzędzie, które gwarantuje Ci sukces promocyjny swojej firmy.

 

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.