Wdrożenie działań zapobiegawczych w związku z zagrożeniem SARS-CoV-2, tzw. Koronawirusem.

Drodzy Klienci, zapewnienie ciągłości dostępu do usług oraz możliwość zrealizowania kampanii informacyjnych jest dla nas sprawą priorytetową. Ze względu na liczne zapytania od urzędów, instytucji oraz firm, których sytuacja z opanowaniem zagrożenia dotknęła najbardziej, chcemy Państwa poinformować o działaniach zapobiegawczych w SerwerSMS.pl.


Działania zapobiegawcze:

  • Cały nasz zespół od dnia 13.03.2020 pracuje zdalnie (HomeOffice).
  • Zespół naszych współpracowników jest niemal w całkowitej izolacji również w przestrzeni prywatnej.
  • W przypadku obecności w biurach naszej firmy realizujemy ją na zasadzie rotacyjnej, czyli w określonym dniu tylko jedna osoba może przebywać w biurze.
  • Odroczyliśmy wszystkie spotkania offline lub zamieniamy je na telekonferencje.


Wsparcie BOK:

  • Na ten moment pracujemy w stanie podwyższonej gotowości, starając się reagować z wyprzedzeniem na potrzeby związane z masową komunikacją w sytuacjach kryzysowych.
  • Pomimo utrudnionej sytuacji w ostatnim tygodniu, wszystkie procedury oraz niezbędne środki komunikacji zostały sprawnie przestawione na nowy tryb i jesteśmy w stałym kontakcie z całym zespołem.
  • Nasze Biuro Obsługi Klienta będzie reagować priorytetowo na zgłoszenia od instytucji publicznych, szpitali, urzędów oraz firm i organizacji, które w okresie chaosu informacyjnego oczekują i potrzebują pierwszeństwa w obsłudze.
  • Nasz główny numer +48 22 211 20 40 działa standardowo i jesteśmy dostępni od 9:00 do 17:00.
  • Ze względów organizacyjnych w sprawach bieżących prosimy i zapraszamy naszych klientów do kontaktu mailowego bok@serwersms.pl oraz przez HelpDesk dostępny w panelu klienta. Te sposoby komunikacji ułatwiają nam działanie w rozproszonym zespole.


Sytuacja jest wyjątkowa, zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów. Dlatego staramy się, aby wspierać Państwa możliwie jak najszybciej i jesteśmy dostępni za pomocą wszystkich kanałów komunikacji. Nasz zespół realizował już częściowy tryb pracy zdalnej, dlatego ufam, że pełne przejście na taki sposób pracy nie powinno wpłynąć na bieżącą obsługę i jesteśmy zdeterminowani, aby tak właśnie było.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele firm jest w dużo trudniejszym położeniu organizacyjnym, dlatego jesteśmy zdeterminowani, aby sprawnie i szybko realizować wsparcie podczas tego trudnego okresu.


Pozdrawiam z życzeniami zdrowia i spokoju od całego zespołu SerwerSMS.pl
Daniel Zawiliński
Dyrektor zarządzający.

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.