5 najważniejszych udoskonaleń w kw.I 2020 r.

Ostatnio wprowadziliśmy wiele pozytywnych zmian usprawniających funkcjonowanie naszej platformy. Dzisiaj chcemy się podzielić, tymi 5 najważniejszymi, które zrealizowaliśmy w I kwartale 2020 roku. Miło nam poinformować o udoskonaleniach, a także o postępie prac nad nowymi usługami, które są wdrażane we współpracy z takimi firmami jak Google czy Orange. Sprawdź, co zmieniliśmy, a nad czym jeszcze pracujemy:


Uruchomienie 100% elektronicznej ścieżki aktywacji nowych umów

Wprowadziliśmy pierwszą na rynku w branży komunikacji mobilnej, umowę aktywowaną całkowicie elektronicznie, bez podpisywania i przesyłania dokumentów w tradycyjnej wersji. Pozwala to na jeszcze szybsze włączenie usługi i pominięcie zbędnych formalności. Uruchomienie usługi w taki sposób, szczególnie sprawdza się podczas epidemii, gdzie szybkość aktywacji umowy i bezzwłoczne dostarczenia wiadomości to sprawa priorytetowa.
Przejdź do swojego konta.

Podniesienie bezpieczeństwa

Zacieśniliśmy współpracę z Operatorami GSM i partnerami takimi jak Google, w celu poprawienia bezpieczeństwa komunikacji SMS, zminimalizowania oszustw i wyłudzeń oraz poprawienia szybkości doręczenia wiadomości. Dzisiaj możemy zagwarantować realizację usług we współpracy z wszystkimi operatorami infrastrukturalnymi w naszym kraju, a to oznacza, że ??jesteśmy w stanie uniknąć wysyłania wiadomości poprzez wielu pośredników. Ponadto Usprawniliśmy algorytmy, w celu realizowania polityki anty-spamowej i anty-phishingowej. 
Dowiedz się więcej.

Nowe rozwiązanie wdrażane wraz z Google

Z naszym partnerem Google wdrażamy nowy rodzaj usługi vSMS, który jest częścią szerszego planu poprawy bezpieczeństwa krótkich wiadomości tekstowych. Verified SMS, pozwoli sprawdzić, z jakiego źródła pochodzi nagłówek wiadomości, co dodatkowo pomoże zwiększyć zaufanie odbiorców i ulepszyć z nimi konwersację.
Dowiedź się więcej.

Kolejny etap wdrożenia RCS

Przygotowujemy się do wprowadzenia na rynek RCS, który jest zupełnie nowym standardem komunikacji, opartym o szeroki wachlarz możliwości. SMS 2.0 pozwoli na jeszcze skuteczniejszą sprzedaż produktów i usług, budowanie lojalności oraz błyskawiczne przekazywanie informacji klientom. To zrobienie milowego kroku i rewolucja w szeroko rozumianej komunikacji mobilnej. 
Dowiedz się więcej.

Zwiększenie szybkości interfejsów SMPP

Poprawiliśmy działanie interfejsów, m.in. aktualizacja sprzętowa tzw. hardware, oraz optymalizacja oprogramowania i logiki aplikacji, co pozwala znacząco skrócić czas wysyłek “wysoko wolumenowych” na interfejsach SMPP. Dodatkowo znaczącej poprawie uległa szybkość przekazywania raportów doręczenia, przez co SMPP jest obecnie rekomendowane do wysyłek SMS o dużych wolumenach.
Dowiedź się więcej. 

Jest nam niezmiernie miło, że możemy współpracować. Pracujemy nad tym, aby nasz serwis działał jeszcze sprawniej, a korzystanie z platformy było jeszcze przyjemniejsze i bardziej bezpieczne. Chcemy, aby nasz serwis spełniał wszystkie Wasze oczekiwania, a świadczone usługi były na jak najwyższym poziomie. 
O kolejnych zmianach i udoskonaleniach będziemy informowali na bieżąco. Jeżeli masz pytania, to napisz do nas wiadomość na bok@serwersms.pl albo na HelpDesk.Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego korzystania
Zespół SerwerSMS.pl

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.