Współpraca z partnerem Kambit

Komunikacja SMS jest obecnie kluczowym i bardzo skutecznym narzędziem wspierającym miękką windykację. Można powiedzieć, że świetnie uzupełnia pozostałe działania windykacyjne w celu odzyskania należności. Krótkie wiadomości tekstowe nie tylko są wysyłane jako przypomnienie o terminie zapłaty, ale również o każdym etapie postępowania procesu odzyskiwania pieniędzy.


Czym jest Softlex od Kambit i jaki problem rozwiązuje?

Softlex, to program, który zapewnia kompleksową obsługę klienta od momentu przyjęcia spraw, obsługę windykacji polubownej, windykacji sądowo-egzekucyjnej. Zapewniamy usprawnienie procesów naszych klientów w celu optymalizacji kosztów prowadzonej działalności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań z zakresu windykacji polubownej i sądowej. Softlex jest aplikacją, która sprawdzi się zarówno w prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i w dużym zespole. Skalowalność platformy pozwala uruchomić jej działanie w podstawowej wersji w jeden dzień roboczy. Dzięki zakresowi uprawnień można korzystać jedynie z wybranych części systemu. Wraz z rozwojem firmy można dołączać standardowo wpięte usługi lub rozwijać Softlexa według własnych potrzeb. Pozwala to na zachowanie danych w jednej aplikacji przez wiele lat. Wypracowaliśmy rozwiązanie, w którym kilkusetosobowy zespół realizując odrębne procesy, może posiadać dane w jednym spójnym systemie.

Jakie firmy korzystają z tego narzędzia?

Softlex jest dedykowany dla wymienionych podmiotów:

  • Firmy windykacyjne
  • Działy windykacyjne
  • Działy prawne
  • Instytucje publiczne - windykacja administracyjna

Jaka jest wasza przewaga nad konkurencją?

  • Doświadczenie - 19 lat na rynku windykacyjnym
  • Elastyczność - Program jest sprzedawany w wersji pudełkowej, ale może być dopasowany pod potrzeby klienta
  • Jakość wdrożenia - duża i różnorodna ilość wdrożeń
  • Obsługa klienta - klient przez cały okres współpracy ma zapewnioną opiekę po wdrożeniową

SMS-y w branży windykacyjnej. Jaką rolę spełniają?

SMS-y są wysyłane jako narzędzie windykacji polubownej. Informują dłużników o niezapłaconych należnościach, niezapłaconych ratach harmonogramów itp. Softlex wykorzystuje krótkie wiadomości tekstowe również do przypominania o ważnych terminach, np. terminach posiedzeń sądowych. Kluczowe jest tutaj utrzymanie dobrych relacji z dłużnikami. Komunikacja SMS-owa pozwala zrobić to w sposób bardzo profesjonalny, ale też i delikatny. Przewaga SMS-ów polega na tym, że komunikaty wysyłane są precyzyjne i krótkie - mieszczą się w 160 znakach. 

Jak ważna jest ta integracja SMS dla Państwa z punktu widzenia biznesu?

SMS-y są skutecznym narzędziem windykacyjnym. Pomaga naszym klientom prowadzić proces windykacji polubownej. Z informacji płynących od naszych klientów wynika, że jest to bardzo skuteczne narzędzie, które świetnie uzupełnia inne działania prowadzone w celu odzyskania należności. A to sprawia, że proces odzyskiwania należności mocno się skraca. 

Dlaczego SerwerSMS jako partner w komunikacji SMS? 

SerwerSMS.pl od momentu pierwszego kontaktu z Kambit wspierał proces wdrożeniowy SMS w systemie Softlex. Można śmiało powiedzieć, że to nasz zaufany partner. Ponadto obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie, co nie zdarza się zawsze w dzisiejszych czasach, natomiast cały serwis jest bardzo intuicyjny, a wsparcie techniczne błyskawicznie reaguje na ewentualne zgłoszenia i prośmy o pomoc.  


Opis oraz funkcjonalność integracji SerwerSMS i Softlex od Kambit 

SZCZEGÓŁY INTEGRACJI


 

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.