10 grudnia rusza #SMSnaWOŚP - to już 10 lat wspólnego grania!

Zbliża się 10. rocznica naszej kooperacji z WOŚP. Napawa nas to ogromną dumą i zagrzewa do dalszej walki o czynienie dobra. To już dekada odkąd SerwerSMS.pl rozpoczął wspieranie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a od 5 lat wspieramy fundację razem z grupą Vercom S.A. Każdego roku, począwszy od 2013, dzięki wykorzystaniu naszej platformy, komunikacja SMS funkcjonuje sprawnie oraz znacząco ułatwia pracę działaczy Orkiestry, wolontariuszy oraz ludzi o dobrych sercach.


Co jest dla nas ważne?

Przyświecającym nam priorytetem, jest idea niesienia pomocy osobom potrzebującym oraz wsparcie szczytnych celów dzięki udostępnieniu naszej platformy do szybkiej komunikacji, oraz błyskawicznemu wpłacaniu pieniędzy. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że mamy swój wkład w ostateczną kwotę, zliczaną w dniu Finału Wielkiej Orkiestry. Co roku na aukcjach WOŚP można znaleźć też nasze gadżety, które zawsze są osobiście podpisanego przez Jurka Owsiaka. Cieszymy się, że możemy pomagać na wiele sposobów! Ludzkiego życia i zdrowia nie można przeliczyć na pieniądze ani na czas włożonej w jego ratowanie pracy. Cenimy sobie ogrom wysiłku Jurka Owsiaka i jego pomocników oraz ich zaangażowanie, które wkładają w to wydarzenie każdego roku. Dlatego będziemy wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jak długo będzie to możliwe!

Pomoc bez wychodzenia z domu dzieki SMSnaWOSP

Komunikacja SMS dla WOŚP - jak to działa?

Nasza Platforma umożliwiła sprawną komunikację pomiędzy sztabami WOŚP, a także wolontariuszami - szybkość przekazywania informacji tutaj jest kluczowa! Dzięki SMS-om nawiązywany jest kontakt z darczyńcami po licytacji aukcji. Wolontariusze otrzymują przypomnienia o ważnych sprawach organizacyjnych. Sztaby przesyłają między sobą wysokość zebranych kwot, co znacząco usprawnia ostateczne podliczenie wyników zbiórek. To także źródło ciekawostek i zabawnych historii z wydarzeń mających miejsce podczas Finału. Krótkie wiadomości tekstowe zagrzewają do działania oraz dbają o wyśmienite humory, wszystkich biorących aktywny udział w akcji.

No i wreszcie nasza współpraca, to również akcja #smsnawosp -> smsnawosp.serwersms.pl wraz z operatorami krajowymi sieci komórkowych, wysyłając wiadomość o treści SERCE na numer 75 565, każdy może przekazać swoją cegiełkę na rzecz Orkiestry. Szczególnie dumni jesteśmy właśnie z tego projektu - w 2022 roku zebrana kwota wynosiła 2,2 mln złotych. Zauważamy, że co roku chętnych wesprzeć WOŚP za pomocą SMS-ów premium coraz jest więcej, a całkowity dochód z SMS-ów wpływa na konto “Fundacji”.

Wesprzyj WOŚP bez wychodzenia z domu

Gdziekolwiek jesteś #SMSnaWOŚP!

Wielki Finał przypada zawsze na początek roku, a zatem zimę, która niekoniecznie sprzyja wychodzeniu z domu i udziałowi w koncertach plenerowych. To wydarzenie jednak pełne gorących serc, jak żadne inne potrafi zrzeszyć ludzi, zachęcić ich do zbierania się nawet pod gołym niebem. Niemniej jednak musimy pamiętać o tych, którzy też chcieliby pomóc, a nie mogą pojawić się w jednym z miejsc, w których czekają wolontariusze z puszkami. Są to osoby chore, niepełnosprawne, seniorzy oraz ich opiekunowie. SMS to najszybszy sposób na przekazanie pieniędzy dla Fundacji. Jednocześnie niewielki koszt wysłania wiadomości sprzyja maksymalizacji liczby osób zaangażowanych. 
 

Daniel Zawiliński - COO SerwerSMS

Daniel Zawiliński 
COO of Mobile/Telco Platform CEE

“To jest naprawdę niesamowite, że od tylu lat możemy wspierać tak zacną inicjatywę, jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dla nas to zaszczyt, że każdego roku dzięki SMS-om zbierana jest tak duża kwota pieniędzy".

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.