Woodstock 2017 czas zacząć

Każdy Polak wie, co to Przystanek Woodstock. Wydarzenie to włączy pokolenia, zbierając melomanów z całej Polski i z zagranicy aby przez parę dni ładować akumulatory ciężkim, rockowym brzmieniem.


To, że wspieramy WOŚP wie już prawdopodobnie większość z Was. Co roku bardzo aktywnie angażujemy się w to największe w Polsce wydarzenie charytatywne, które niesie nadzieję tym, którzy niejednokrotnie już dawno ją stracili.

Naturalną kontynuacją współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jest nasz udział w  Przystanku Woodstock. Wydarzenie należy do tych bardziej kontrowersyjnych, jednakże z roku na rok nie ubywa fanów, którzy pod szyldem ulubionej muzyki spotykają się, bawią i integrują.

Wydarzenie jest organizowane w Kostrzynie nad Odrą i jak już to było wspomniane, co roku ściąga całe rzesze ludzi. Aby zatem wszystko odbywało się bezpiecznie i sprawnie, jako SerwerSMS.pl udostępniamy Organizatorom narzędzie do masowej wysyłki wiadomości i prowadzenia dwukierunkowej komunikacji.

W praktyce oznacza to, że Liderzy, Organizatorzy i Wolontatriusze Pokojowego Patrolu mogą wymieniać się ze sobą informacjami. Organizatorzy wysyłają wiadomości do Liderów a Ci z kolei do swoich Wolontariuszy. Wszystko odbywa się jednym kliknięciem, także z poziomu telefonu komórkowego za pomocą aplikacji mobilnej. Co więcej, każdy Wolontariusz ma możliwość odpisania a wiadomości pojawiają się w Panelu SerwerSMS.pl.

Kolejnym kanałem komunikacji, udostępnionym przez nas jako SerwerSMS.pl jest specjalny numer Short Code, dedykowany właśnie Radiu Woodstock. Wysyłając SMS-a na specjalny 4-cyfrowy numer (4330) Uczestnicy Woodstocka mogą przesyłać do radia pozdrowienia, informacje z pola, często także wiadomości organizacyjne. Wszystkie SMS-y wyświetlane są na specjalnej podstronie przygotowanej na witrynie Radia Woodstock. W ten sposób to z kolei Uczestnicy mogą mieć kontakt ze sobą i organizatorami.

W tym roku osobiście zawieźliśmy bannery i nasze materiały reklamowe w przede dniu Woodstocku. Parę słów przekazaliśmy także Uczestnikom, specjalnie na antenie Radia. Sprawdziliśmy również bezpieczeństwo eventu i bez owijania w bawełnę można stwierdzić, że sprawdzano nas gdziekolwiek poszliśmy, każdy patrzył na nasze identyfikatory itd. Zatem wielbicieli ciężkiego brzmienia pozdrawiamy i wysyłamy do Kostrzyna nad Odrą :)
 

Pozdrawiam serdecznie
Edyta :)

Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.