Kampania SMS

Mamy 10 lat doświadczenia w biznesowym wykorzystywaniu SMS-ów dlatego chętnie podzielimy się naszą wiedzą na temat rynku. Wzbogacaj prowadzone przez siebie działania marketingowe niestandardowymi formami dotarcia do klientów. Kampanie SMS stanowią idealnie uzupełnienie kampanii reklamowych prowadzonych w mediach oraz Internecie. Ich efektywność jest bardzo wysoka, dzięki prostocie i zwięzłości informacji przekazywanej w ramach 160 znaków.

Kampanie SMS

Kampanie SMS w znacznym stopniu poprawią efektywność ale także efektowność Twoich działań marketingowych. Każdy SMS dociera bowiem na indywidualny numer telefonu, co daje duży współczynnik otwarć, a co za tym idzie - skuteczności prowadzonych kampanii SMS. 
Kampanie SMS

Dodatkowe narzędzie

SMS to dodatkowe, ale jakże skuteczne narzędznie marketingowe. Wystarczy dobrze przemyśleć strategię, odpowiednio dobrać content i wysyłać a przy tym cieszyć się niesamowitą skutecznością swoich działań.

Kampanie marketingowe w których wykorzystano narzędzie jakim jest SMS, cieszą się dużą konwersją a firmy które już korzystają z tego rozwiązania na stałe przyzwyczaiły swoich klientów do regularnych wiadomości SMS-owych

Wprowadzając marketing mobilny do strategii swoich działań dajesz sobie pewność, że wydatki poniesione na reklamę SMS i masową wysyłkę SMS, zwrócą się w postaci zbudowanych pozytywnych relacji ze stałymi klientami i zdobytymi nowymi klientami, którzy docenią prowadzone przez Ciebie działania.System SMS daje możliwość prowadzenia szeroko zakrojonych działań marketingowych, a dodatkowo dzięki ciekawym funkcjonalnościom każdy ma szansę wykorzystać komunikację SMS w sposób do tej pory nieznany. Kampanie SMS dają ogromne możliwości. Po prostu wykorzystaj je!

Już dzisiaj pomyśl jak możesz skutecznie wzbogacić swoje działania marketingowe o skuteczne kampanie SMS. Docieraj do szerokiej grupy odbiorców: informuj, sprzedawaj, przypominaj. Jak bowiem pokazują badania, konsumenci lubią otrzymywać SMS-y i cenią sobie taką formę kontaktu.

Nie pozwól, aby Twoja firma pozostała w tyle. Buduj skutecznie swój marketing, wzbogać go o kampanie SMS.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.