SerwerSMS.pl po raz kolejny z fundacją WOŚP i 23 FINAŁEM

Po raz kolejny jako jeden z czołowych dostawców usług komunikacji SMS wspieramy akcję charytatywną fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze aukcje cieszą się po raz kolejny dużym powodzeniem. Cieszymy się i zapraszamy do licytacji :-)


Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzyma od nas nie tylko wsparcie za pomocą drobiazgów wystawionych na aukcje w popularnym serwisie aukcyjnym. Pomożemy i wesprzemy sztaby w organizacji zbiórki podczas 23 finału, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 stycznia 2015 roku. Wolontariusze w całej Polsce skorzystają z pakietu niezawodnych i zawsze docierających na czas SMS-ów. Dzięki nam sprawniej i szybciej przekażą potrzebne informacje i mamy nadzieję, że pobiją kolejny rekord zbiórki. Trzymamy kciuki i pomagamy jak tylko możemy. Wy też możecie dołożyć się i pomóc dzieciom i osobom starszym licytując nasze aukcje już dziś ZAPRASZAMY.

Czytaj więcej na aukcje.wosp.org.pl

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.