SerwerSMS.pl wysoko w rankingu Gazel Biznesu

Gazele Biznesu 2014 to prestiżowa analiza dokonań polskich przedsiębiorców. W ramach tego zestawienia badane są nie tylko parametry finansowe firm, ale ich zdolność do dynamicznego wzrostu, innowacyjność i potencjał rozwoju. Po raz pierwszy w naszej historii zadebiutowaliśmy w zestawieniu i to z jakże doskonałą lokatą. 


Zajęliśmy 105 miejsce w województwie śląskim i 734 miejsce w całej Polsce. Na blisko 5000 firm ujętych w rankingu i ponad 20 000 badanych i zgłoszonych do rywalizacji o miano Gazeli Biznesu to rewelacyjny wynik. Udało nam się to osiągnąć dzięki naszemu zespołowi ekspertów i lojalnych pracowników, którzy współtworzą z nami Platformę SerwerSMS.pl 

Nagrodę dedykujemy także naszym Klientom, którzy są z nami każdego dnia w roku i realizując kampanię za naszym pośrednictwem, ufają w nasze kompetencje i profesjonalizm. To właśnie wspólnie z Wami udało nam się zdobyć kolejne obszary rynku i zbudować przedsiębiorstwo godne uznania i polecenia. Dziękujemu!

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.