Ponad 800 subskrybentów akcji Zostań Kibicem Jastrzębskiego Węgla

Kilka dni temu ruszyła akcja „Zostań Kibicem Jastrzębskiego Węgla”, której głównym celem jest utrzymywanie stałego kontaktu pomiędzy klubem, a jego kibicami. Chodzi tu nie tylko o standardowy newsletter z informacjami o meczach, cenach biletów czy aktualnych promocjach. Tym, co zapewne zachęca fanów do skorzystania z tej unikatowej usługi, jest możliwość otrzymywania sms-ów bezpośrednio od „pomarańczowych” siatkarzy. W jaki sposób zapisać swój numer do bazy? Wystarczy wypełnić darmowy formularz na dedykowanej stronie internetowej lub wysłać jedną wiadomość tekstową na numer 4420, płatną zgodnie z taryfą operatora.


„Powiadomienia sms dla fanów naszej drużyny ruszyły zaledwie kilka dni temu, a już widać, że cieszą się dużą popularnością. Do tej pory zapisało się 811 fanów. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni i mamy nadzieję, że z czasem kibiców będzie jeszcze więcej. Sukces, osiągnięty w tak krótkim czasie, utwierdza nas w przekonaniu, że warto inwestować w nowatorskie rozwiązania. Jastrzębski Węgiel stawia na innowacyjność i narzędzia umożliwiające nawiązywanie i utrzymywanie bliskich relacji z kibicami. Współpraca z Platformą SerwerSMS.pl idealnie wpisuje się właśnie w ten model” powiedział Zdzisław Grodecki, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Kibice Jastrzębskiego Węgla, którzy aktywują dostęp do serwisu SMS, będą otrzymywać wiadomości dotyczące zespołu. Wśród treści przekazywanych fanom znajdą się również komunikaty organizacyjne wysyłane przed, w trakcie a także po zakończeniu meczu. SMS-y poinformują kibiców również o specjalnych ofertach na zakup biletów oraz karnetów. Z krótkich wiadomości tekstowych fani dowiedzą się też o aktualnie organizowanych przez klub konkursach i loteriach.

„Od początku wiedzieliśmy, że współpraca Platformy SerwerSMS.pl z klubem sportowym Jastrzębski Węgiel to „strzał w dziesiątkę”. Przygotowaliśmy ciekawą propozycję dla kibiców, która dzięki naszym doświadczeniom pozwoli klubowi w prosty i efektywny sposób komunikować się z fanami. Liczba osób, które zapisały się do systemu w tak krótkim czasie pokazuje, że jest to rozwiązanie, które podoba się kibicom. Liczymy, że nasze usługi pomogą w rozwijaniu pozytywnego wizerunku Jastrzębskiego Węgla, zarówno w oczach miłośników drużyny, jak i świata sportu” komentuje Artur Sadowski, Menadżer ds. Rozwoju, Platforma SerwerSMS.pl.

 

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 r. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta, Platforma SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012.
Klienci Platformy SerwerSMS.pl mają do dyspozycji szerokie portfolio usług SMS, MMS, VMS (wiadomości głosowe). Obecnie z usług Platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy z kolei generują wielomilionowy miesięczny ruch, co jest dowodem na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu mobilnego w Polsce i za granicą. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. ​​

Kontakt dla mediów:

tel: 22 211 20 40 w. 77
e-mail: pr@serwersms.pl

Tagi:

Artur Sadowski wysyłka SMS-ów komunikacja mobilna kampania sms

Ceny za połączenia i SMS-y wewnątrz UE będą niższe

Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych, regulowanych stawek w połączeniach...

SMS ostrzegał przed silnym wiatrem

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła coraz częściej SMS-y z  ostrzeżeniami. Ostrzeżenia drugiego...
Wróć do listy

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.