O nas

Platforma SerwerSMS.pl jest narzędziem online, wspomagającym szeroko pojęte działania marketingowe.

Marketing mobilny i kanały komunikacji SMS, MMS czy VMS stały się w ostatnich latach doskonałym sposobem na dotarcie do klienta i pozwalają usprawniać wiele procesów biznesowych. Platforma SerwerSMS.pl powstała w wyniku pojawienia się potrzeby a następnie jej zaspokojeniem przez rozwiązanie, które zostało wdrożone w wielu firmach i systemach. Posiadamy technologię, doświadczenie oraz profesjonalny zespół, co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości. W tym dziale prezentujemy kilka istotnych informacji o firmie, technologii oraz zastosowanych środkach bezpieczeństwa.

Dlaczego my?

SerwerSMS.pl podejmuje działania edukacyjne i promocyjne, pokazujące, że SMS-y to także optymalizacja kosztów prowadzenia działalności, zwiększanie konkurencyjności firm, a także rozwój regionów (wysyłka do mieszkańców SMS-ów o wydarzeniach kulturalnych, SMS-y ostrzegające o zagrożeniach) itp. Pokazujemy dobre strony komunikatów bezpośrednich stosowanych w marketingu i różnych systemach. Wyznajemy filozofię "Jasnej strony komunikacji SMS".
 

Doświadczenie, które ma znaczenie

Nasza firma działa w branży masowej komunikacji SMS już od 2003 roku. Przez 3 lata system świetnie funkcjonował i rozwijał się bez sprecyzowanego wizerunku. Ze względu na coraz większe zainteresowanie rozwiązaniem, w 2006 roku powstała marka SerwerSMS.pl i po dziś dzień system funkcjonuje pod tym adresem w internecie. W miare upływu czasu wizerunek marki był odświeżany kilkukrotnie. Oddajemy zatem w Twoje ręce nie tylko stabilny i bezpieczny system wysyłki SMS, ale i naszą wiedzę, doświadczenie i "know how", które przekładają się na efektywność komunikacji SMS z Twoimi odbiorcami. Miesięcznie wysyłamy już ponad 30 milionów SMS-ów, dzięki czemu możemy zaproponować Ci bezkonkurencyjną ofertę cenową.

Wybór najbardziej wymagających

Stałymi odbiorcami usług SerwerSMS.pl są takie firmy, jak VOLVO, empik.com, portal za10groszy.pl, BritishCouncil, Energa, Urząd Miasta Kraków i wielu innych.

Wybierając SerwerSMS.pl, dostajesz gwarancję najlepszej jakości, ceny i sympatycznej obsługi.

Rzetelny partner

SerwerSMS.pl od roku 2008 nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jesteśmy także członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. Chcemy być dla Ciebie partnerem godnym zaufania.

System prawie doskonały

Zgodnie z sugestiami naszych użytkowników, Platforma SerwerSMS.pl wciąż jest ulepszana, udoskonalana, wzbogacana o nowe funkcje. Jeżeli w naszej ofercie nie odnajdujesz rozwiązania, którego potrzebujesz - powiedz nam o tym!

Jasna strona komunikacji SMS

Misją zespołu Platformy SerwerSMS.pl są jasne zasady i etyczne działania, przyjazne klientom, odbiorcom i Partnerom. Taką filozofię promujemy i z nią się utożsamiamy, bo wierzymy, że jasna strona komunikacji przyczynia się do naszych wzajemnych sukcesów.
 

Nasze cele

  • Ciągłe promowanie uczciwości w komunikacji SMS z konsumentami.
    Naszym najważniejszym zadaniem jest dostarczanie rozwiązań, które ułatwiają wiele procesów i pomagają w prowadzeniu działalności. SMS-owy kanał komunikacji to idealne rozwiązanie dla firm, które pragną polecać swoje produkty i usługi konsumentom oraz budować lojalność wobec marki w uczciwy, niebudzący wątpliwości sposób.
  • Wspomaganie klientów w zarządzaniu etycznymi projektami marketingu SMS.
    Platforma SerwerSMS.pl to nie tylko system dostępny online, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą zespół i ich kompetencje. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachową pomoc i poradę z ich strony.
  • Promocja szerokiego zastosowania komunikacji SMS.
    Długoletnie doświadczenie we wdrażaniu projektów marketingu SMS nauczyło nas, że SMS ma ogromną liczbę zastosowań. Dzisiaj nasze umysły są wolne od ograniczeń i z sukcesem możemy zrealizować każdy pomysł naszych klientów.

 

Ty też możesz realizować etyczny marketing SMS zgodnie z filozofią "Jasnej strony komunikacji".

Zapraszamy do współpracy.
Zespół Platformy SerwerSMS.pl 

 

Infrastruktura

SerwerSMS.pl jako jedyna Platforma SMS w Polsce zapewnia bardzo szeroki dostęp do usługi i swobodę korzystania z niej w każdym momencie.
 

Dostęp do systemu

Bezpośrednie połączenie do Operatorów Infrastrukturalnych

Nasze usługi świadczymy w oparciu o bezpośrednie umowy i połączenie do Operatorów Infrastrukturalnych. Dzięki temu wszystkie dane przetwarzane w naszym systemie są bezpieczne, znana jest droga, jaką przebywa wiadomość od momentu wysyłki aż do terminali końcowych. Bezpośrednie połączenie gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność doręczenia.

Co dodatkowo jest bardzo istotne z punktu widzenia bezpośredniego podłączenia do Operatorów Infrastrukturalnych jest to, że cena, którą możemy zaproponować jest również bardzo korzystna.

logo orangetmobile    play   logo plus

Ochrona Danych Osobowych i bezpieczeństwo realizacji usługi

Integralną częścią polityki jakości SerwerSMS.pl jest dbałość o realizację usługi w poszanowaniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się z opisem środków bezpieczeństwa, jakie stosujemy.

Przepustowość 10 tys. na minutę

Przy dużej liczbie wysyłanych SMS-ów lub wysyłce priorytetowej (gdy zależy nam na błyskawicznym przesłaniu wiadomości) ważną cechą Platformy SMS jest jej przepustowość. SerwerSMS.pl, dzięki bezpośrednim połączeniom do polskich Operatorów Infrastrukturalnych, zapewnia wysyłkę o przepustowości 10 tys. wiadomości SMS na minutę.

Wysyłamy 30 mln. SMS na miesiąc

Dzięki dużej liczbie realizowanych wysyłek zapewniamy wysoką jakość, bezpieczeństwo i gwarancję. Wszystkie wysyłki realizowane są w ruchu krajowym, dzięki czemu mają Państwo pewność, że usługa realizowana jest na terenie kraju bezpośrednio do operatorskich SMS-C (centra wysyłek SMS).

Numery przenoszone - 100% wsparcia

Wsparcie dla numerów przenoszonych gwarantuje poprawność rozliczeń dla wysyłek do tego typu numerów.

Bezpieczeństwo

Wysoka jakość i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, czego dowodem jest uzyskany międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa OWASP.

owasp

 

Proces przetwarzania

Proces przetwarzania danych osobowych w SerwerSMS.pl oparty jest na przepisach prawa, w szczególności:

  • ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
  • innych przepisów szczególnych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych SerwerSMS.pl stosuje zabezpieczenia fizyczne i organizacyjne, środki ochrony w ramach narzędzi programowych oraz środki sprzętowe infrastruktury informatycznej i telekomunikacyjnej.

Celem SerwerSMS.pl jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa przetwarzanych danych tak aby zapobiegać przypadkowemu lub niezgodnemu z prawem zniszczeniu, utraceniu, zmodyfikowaniu i nieuprawnionemu ujawnieniu lub nieuprawnionemu dostępowi do danych osobowych przesyłanych, przechowywanych lub w inny sposób przetwarzanych.

Zastosowane środki ochrony w pełni gwarantują zachowanie poufności, integralności oraz rozliczalności przetwarzanych danych.

Bezpieczeństwo fizyczne budynku i pomieszczeń

  • bezpieczeństwo fizyczne budynku i dostęp do pomieszczeń są kontrolowane przez system monitoringu z zastosowaniem kamer przemysłowych,
  • pomieszczenia zabezpieczone są przeciwwłamaniowym systemem alarmowym,
  • dostęp do pomieszczeń jest w czasie nieobecności zatrudnionych tam pracowników nadzorowany przez służbę ochrony,
  • pomieszczenia zabezpieczone są przed skutkami pożaru,
  • serwerownia jest w pełni zabezpieczona zarówno przed przerwą w dostawie prądu, jak i przed niepowołaną ingerencją osób trzecich,
  • dostęp do sprzętu oraz bazy danych posiada jedynie wyszkolona kadra, co gwarantuje bezpieczeństwo i wydajność pracy systemu SerwerSMS.pl.

Zabezpieczenia organizacyjne

  • Wszystkie zatrudnione osoby, które w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych mają dostęp do danych osobowych, posiadają pisemne, imienne upoważnienia.
  • Wszystkie osoby posiadające upoważnienia do przetwarzania danych osobowych zostały zaznajomione z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.
  • Wszystkie zatrudnione w SerwerSMS.pl osoby, które w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych mają dostęp do danych osobowych, zostały przeszkolone z zakresu ochrony danych osobowych oraz zostały zobowiązane do zachowania tych danych oraz sposobów ich zabezpieczania w tajemnicy.
  • Nośniki zawierające dane osobowe przechowywane są w miejscach uniemożliwiających dostęp do nich osobom nieupoważnionym.
  • Zostały opracowane oraz wdrożone procedury wykonywania kopii zapasowych oraz dostępu do tych kopii.
  • Dostęp do kopii zapasowych posiadają wyłącznie osoby upoważnione.

Zabezpieczenia sprzętowe oraz środki ochrony narzędzi programowych

  • Dostęp do systemów teleinformatycznych posiadają jedynie uprawnieni użytkownicy.
  • Nadawanie uprawnień oraz stosowane metody uwierzytelniania się użytkowników są zgodne z wymaganiami rozporządzenia.
  • Zastosowane są urządzenia chroniące system informatyczny przed skutkami awarii zasilania.
  • Stosowane są środki kryptograficznej ochrony danych przekazywanych drogą teletransmisji.
  • W celu zabezpieczenia danych przed szkodliwym oprogramowaniem stosowany jest program antywirusowy oraz przed nieuprawnionym dostępem z sieci - system firewall.
  • Dane są przetwarzane w macierzach dyskowych RAID 1, zabezpieczających przed skutkami awarii pamięci dyskowej.

Audytor

Audytor PIN ConsultingAudytorem Platformy SerwerSMS.pl jest:
PIN Consulting Sp. z o.o. Diamond Business Park
ul. Jana Pawła II nr 66
05-500 Piaseczno

pin

Dokument

Pobierz plik

Referencje

Listy referencyjne od naszych Klientów:

AVIVA

avivalogo

Na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą Artnet Sadowski Artur mogę polecić Platformę SerwerSMS.pl służącą do mobilnej komunikacji. Dzięki korzystaniu z usług tej firmy nasza komunikacja przebiega sprawnie, ponieważ wiadomości SMS, które wysyłamy masowo docierają natychmiastowo do odbiorców...

Pobierz plik www.aviva.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

wosp logo

Gorące podziękowania od całej naszej Fundacji za udział w 22. Finale WOŚP. Dziękujemy za olbrzymią dawkę optymizmu, wytrwałości mimo zimowej pogody, kosmiczną energię, wytrwałość, a przede wszystkim za radość.

Pobierz plik Case Study www.wosp.org.pl

Wittchen

wittchen logo

(...) Dlaczego wybraliśmy Platformę SerwerSMS.pl? Ponieważ jest to idealny partner biznesowy, którego zespół wspiera wszelkie nasze działania pozostając do naszej stałej dyspozycji, a przy tym nie obawia się wyzwań i innowacyjnych rozwiązań.

Pobierz plik www.wittchen.com

Getin Bank

logo getin

(...) Jak najbardziej polecamy Platformę SerwerSMS.pl jako godnego zaufania partnera, który świadczy swoje usługi fachowo i rzetelnie. (...)

Pobierz plik www.getinbank.pl

PL.2012

ref pl2012

(...) w sposób rzetelny i terminowy wykonała oraz wdrożyła usługę SMS Alert, zintegrowaną z serwisem Polish Guide: www.polishguide2012.pl, będącym oficjalną aplikacją dla kibiców i turystów odwiedzających Polskę podczas UEFA EURO 2012(...)

Pobierz plik www.2012.org.pl

Próchnik S.A.

ref prochnik

(...) Rekomendujemy Platformę SerwerSMS.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, zapewniających stałą współpracę i ciągły rozwój swoich usług ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klienta. (...)

Pobierz plik prochnik.pl

CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA

ref credit agricole

(...) Credit Agricole Bank Polska, rekomenduje usługi świadczone przez platformę...

Pobierz plik www.credit-agricole.pl

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy

ref bs ok

(...) Polecamy Platformę SerwerSMS.pl jako rzetelnego partnera świadczącego usługi na wysokim poziomie zarówno w zakresie technologicznym jak i w bezpośrednim kontakcie. Dzięki firmie poszerzamy zakres naszych usług i ich atrakcyjność.

Pobierz plik www.okbank.pl

CASH FLOW S.A.

ref cashflow

(...) Serwer SMS wspomaga pracę naszej firmy pozwalając na efektywne wsparcie teleinformatyczne działają, które przekładają się na realizację naszych celów handlowych a tym samym rozwój firmy Cash Flow S.A. (...)

Pobierz plik www.cashflow.com.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

ref urzadpracy

(...)Dzięki nowej technologii teleinformatycznej jaką oferuje w/w firma podnieśliśmy w znacznym stopniu jakość świadczonych usług. Nasze dotychczasowe doświadczenie współpracy pozwala zarekomendować Platformy SerwerSMS.pl jako solidnego i godnego zaufania partnera.(...)

Pobierz plik pup.opole.pl

Health Data Management

ref healthdata

(...)Polecamy Platformę SerwerSMS.pl jako profesjonalnego, doświadczonego dostawcę specjalistycznych rozwiązań teleinformatycznych.(...)

Pobierz plik www.healthdata.pl

HOSPICJUM im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC

ref hospicjum

(...) dużą pomocą jest dla nas wsparcie Platformy SerwerSMS.pl, która umożliwia nam bezpłatne wysyłanie 500 wiadomości tekstowych miesięcznie na telefony komórkowe wszystkich operatorów, co znacznie ułatwia kontakt z wolontariuszami oraz przekazywanie ważnych dla nich informacji. (...)

Pobierz plik www.hospicjum.info

NORAUTO Polska Sp. z o.o.

ref norauto

(...) SerwerSMS.pl wykazał się pełnym profesjonalizmem i rzetelnością w wykonaniu kampanii SMS. Dzięki współpracy uzyskaliśmy oczekiwane rezultaty, co bezpośrednio przekłada się na ilość klientów. (...)

Pobierz plik www.norauto.pl

Bank Spółdzielczy z Tarnowskich Gór

ref bs tarnowskie

(...) Ruch SMS-owy działa sprawnie, szybko i bez zakłóceń. Platforma SerwerSMS.pl zapewnia bezpieczeństwo realizacji usług, tak istotne w sektorze bankowym, poprzez szyfrowanie, dodatkowe zabezpieczenia przy logowaniu do systemu, certyfikacją ochrony danych osobowych.

Pobierz plik www.bstg.pl

Opinie

Tak oceniają nasze rozwiązania i współprace z nami nasi użytkownicy. Za każdą opinię, bardzo dziękujemy i zapraszamy do ich wystawiania w panelu klienta.

"Totalny wypas system !
API jest wzorcowe ! A+ Normalnie <('_' <)"

Dawid Wasilewski

"Uważam że jest to dobry program i zawsze można sprawdzić jak funkcjonuje przed zakupem .Polecam na reklamę własnej firmy"

Producent Angelse

"Na razie tylko testuję Państwa usługi. Jednak muszę przyznać, że jak do tej pory jestem z nich bardzo zadowolony. Jedyne czego mi brakuje to dobra specyfikacją API REST'owego (z przykładami implementacji w popularnych językach www) o ile istnieje. Jeżeli nie to polecam je stworzyć. Poza tym Państwa usługi satysfakcjonują mnie w pełni"

Marcin Hyliński

"Dzięki za prośbę o opinię. Póki co jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Wami. Dzięki Waszej elastyczności oraz temu, że podchodzicie indywidualnie do klienta zrezygnowałem z usług konkurencji i zdecydowałem się na serwersms. Dzięki i mam nadzieję, że współpraca dalej będzie się tak pozytywnie układała. Pozdrawiam."

Paweł Szopa

"Jestem bardzo zadowolony. System jest łatwy i intuicyjnie. Bardzo miłe zaskoczenie to Obsługa Klienta - szybka, merytoryczna i świetnie zorganizowana."

Rafał Królikowski

"Jestem bardzo zadowolony z Waszego derwisu i korzystam z niego regularnie"

Tadeusz Dawid

"cóż mogę napisać - szybko ,sprawnie, profesjonalnie
Jednym słowem, jestem zadowolona ;)"

Anna Zajczkowska

"Firma rzetelna, nie mam zastrzeżeń do współpracy. Polecam!"

Michał

"Najtańsza forma zwiększenia dochodu oraz promocji firmy poprzez przypominanie klientom o upływających terminach wizyt kontrolnych i szczepieniach profilaktycznych"

Piotr Biełuszka

"Dzięki za bardzo dobrą współpracę."

Małgorzata Dumańska

"Bardzo sprawna wysyłka wiadomości, przejrzysty układ płatności. Serdecznie polecam."

Agata Domagała

"Moim zdaniem system jest dobry i prosty w obsłudze"

Mirosław Biernacki

"Serwis godny polecenia, API działa idealnie, a support natychmiastowo reaguje i udziela pomocy doprowadzając zgłaszaną usterkę do końca w jak najszybszym czasie ;)"

Mateusz Szymkowiak

"Serwer SMS, Super sprawa, nowoczesne narzędzia są niesamowicie potrzebne w dzisiejszym świecie internetu i pozostałych mediów w komunikacji i lepszej sprzedaży."

Krzysztof Roguś

"Cenimy sobie współpracę z Państwem. System daje sporo możliwości kontaktu."

Daniel Słowik

"Super system :) Planujemy zwiekszyc zakres jego wykorzystania w najblizszych miesiacach."

Robert Grzegorzewski

"System oceniam bardzo pozytywnie. Miła i fachowa obsługa. SMS w wersji podstawowej mogły by mieć polskie znaki graficzne. Premium jest zbyt drogie. Pozdrawiam"

Dariusz Jonkis

"System działa bez zarzutów, o każdej porze dnia i nocy. Dzięki niemu, można w 5 minut poinformować prawie 1000 osób o ważnych wydarzeniach."

Łukasz Foj

"Jest spoko ;) Przejrzyście, dobrze działa i szybko ;)"

Szymon

"Współpraca z Państwem to sama przyjemność. W razie potrzeby można uzyskać fachową poradę oraz szybkie i bezproblemowe rozwiązanie ewentualnego problemu. System jest przejrzysty i nieskomplikowany w użytkowaniu. W chwili obecnej jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy z Państwa firmą."

Katarzyna Stankiewicz

"Korzystam, jestem zadowolony fajny, prosty, intuicyjny i przejrzysty system. Pozdrawiam"

Marcin Wiśniewski

"ŚWIETNA USŁUGA, NA PEWNO JA PRZEDŁUŻYMY O KOLEJNY OKRES"

Marta Matłosz

"Bardzo dobra współpraca. Jestem zadowolony.Pozdrawiam"

Grzegorz Wala

"Jestem, jak najbardziej zadowolony. Korzystałem, a raczej próbowałem korzystać wcześniej z innego usługodawcy. SERWER SMS jest najlepszy. Nie do pokonania. Przede wszystkim jest bardzo łatwy w obsłudze. Teraz się na to mówi intuicyjny. Serdecznie polecam."

Tadeusz Wadecki

"OCENA NA 6 z + :-)"

Michał Kopyto

"Portal jak najbardziej przyjazny w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie w pracy"

Artur Kociewicz

"Wszystko jest ok, system jest sprawny i przejrzysty. Z chęcią będę korzystał z niego też w przyszłości."

Michał Misztal

"Nie mam zastrzeżeń do działania systemu oraz współpracy z opiekunem.Jest to mój pierwszy system tego typu więc nie mam porównania z innymi .Ogólnie wszystko działa bez zastrzeżeń.
pozdrawiam
Mariusz Nazaruk"

Mariusz Nazaruk

"System wiadomości (API ) - powiadamiania o płatnościach - w sposób istotny wpłynął na zwiększenie płynności finansowej firmy."

Grzegorz Kajewski

"Z serwisu korzystam bez większych problemów, jest dość prosty i intuicyjny w obsłudze."

Agnieszka Maciaszczyk

"Super pomocne w mojej pracy, proste i wszechstronne narzędzie do korespondencji seryjnej sms"

Adam Talarek

"To bardzo cenne narzędzie w naszej pracy.
Pozwala nam na mobilność.
Nasi klienci doceniają tę formę komunikacji."

Grzegorz Karpiński

"Miałem okazję poznać działanie, funkcjonalność kilku systemów masowej wysyłki SMSów jednak do tej pory nie spotkałem i po takim okresie użytkowania systemu SerwerSMS twierdzę ,że nie spotkam lepszego. Serwis cały czas się rozwija, jego reklamy są widoczne coraz częściej na wielu stronach www. Ma bogate możliwości, których nie sposób jest wymienić w jednym zdaniu - po prostu trzeba wypróbować. Kontakt z pomocą przez Helpdesk jest szybki (nawet w weekendy i święta), miły i pomocny. Większość nowości i udogodnień, nowości i funkcji jest w miarę możliwości technicznych szybko wprowadzana. Sugestie nawet tak namolnego użytkownika jak ja mam nadzieję ,że pomagają w dalszym rozwoju firmy. Bardzo polecam i zachęcam do korzystania z serwersms.pl"

Jacek Świątczak

"system pracuje bardzo sprawnie, bardzo przyjazne i intuicyjne menu."

Alina Syrwal

"Polecam wszystkim. Serwis spełnia wszystkie moje oczekiwania :)"

Sylwester Gadomski

"System działa bez zarzutu, jestem zadowolona z korzystania z Waszego sytemu."

Agnieszka Piestrzeniewicz

"Używam systemu serwer SMS od 2 tygodni, jak do tej pory wszystko jest w porządku."

Marek Sitarz

Certyfikaty, wyróżnienia

Wybieramy partnerów godnych zaufania i takimi też jesteśmy wobec naszych klientów.

Gazela Biznesu 2014

e-Gazela Biznesu 2014

Platforma SerwerSMS.pl, lider w branży SMS marketingu, otrzymała Gazelę Biznesu. Nagroda jest przyznawana najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim firmom w Polsce. Ranking przygotowywany jest przez redakcję Pulsu Biznesu od 2000 roku. W ramach tego zestawienia badane są nie tylko parametry finansowe firm, ale ich zdolność do dynamicznego wzrostu, innowacyjność i potencjał rozwoju. W ostatnich latach platforma SerwerSMS.pl utrzymywała dynamikę wzrostu przychodów na poziomie 20 proc.

Strona WWW

e-Gazela Biznesu 2014

e-Gazela Biznesu 2014

Platforma SerwerSMS.pl, lider w branży marketingu SMS, otrzymała wyróżnienie e-Gazelę Biznesu. Nagroda została przyznana ponad 200 firmom w całej Polsce za osiągnięte wyniki finansowe i dynamikę rozwoju. SerwerSMS.pl w branży e-commerce uzyskał ponad 20% wzrost przychodów i na tle ponad 7 tyś. firm zajął 130 miejsce w rankingu.

Strona WWW

Certyfikat Lider Rynku

cert lider rynku

Drugi rok z rzędu Platforma SerwerSMS.pl została uznana „Liderem Rynku” w branży masowej wysyłki powiadomień SMS. Nasze usługi oraz firma zostały zweryfikowane i docenione przez kapitułę prestiżowego konkursu „Lider Rynku”. Serwis masowej wysyłki SMS-ów otrzymała również nagrodę „EURO LEADER”, która przyznawana jest firmom, które wykazują duży potencjał, aby konkurować na europejskim rynku usług mobilnych.

Pobierz plik Pobierz plik Strona WWW

Złoty Medal 2013, wybór konsumentów MTP

cert medal 2013

Platforma SerwerSMS.pl zdobyła Złoty Medal 2013, który został przyznany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie zostało przeprowadzone po zakończeniu targów GMINA 2012.

Pobierz plik Strona WWW

Zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012

cert medal 2012

Platforma SerwerSMS.pl, która działa zgodnie z filozofią "Jasnej strony komunikacji" zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012.

Pobierz plik Strona WWW

Certyfikat w prestiżowym konkursie Lider Rynku

cert lider rynku

Platforma SerwerSMS.pl jest certyfikowanym Liderem Rynku w swojej branży. Nasze usługi oraz firma została zweryfikowana i doceniona w prestiżowym konkursie Lider Rynku.

Pobierz plik Pobierz plik Strona WWW

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

cert fwf

Platforma SerwerSMS.pl uczestniczy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo od dnia 10.04.2012.

Pobierz plik Strona WWW

Złoty Certyfikat Rzetelności

cert zm

Od 28-08-2008 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Strona WWW

Członek Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności

cert ck

Od 2011 roku jesteśmy członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. Chcemy być dla Ciebie partnerem godnym zaufania.

Strona WWW

Nasi Klienci

Zaufali nam oni i wielu innych. Ciebie i Twoją firmę również zapraszamy do współpracy.

aviva

Czasnabuty.pl to jeden z największych sklepów internetowych z obuwiem dla kobiet mężczyzn i dzieci. Nasze produkty są dedykowane osobom, które cenią sobie oryginalność i wysoki komfort. Dzięki platformie SMS jesteśmy w stałym i bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami.

www.czasnabuty.pl
aviva

AVIVA usprawnia swoją komunikację dzięki, rozwiązaniom dostarczanym przez Platformę SerwerSMS.pl. W pełni profesjonalne i bezpieczne wsparcie gwarantuje, że wiele procesów biznesowych przebiega bez zakłóceń.

www.aviva.pl
smsbanq

SmsBanQ oferuje szybkie pożyczki na krótki okres czasu. Dzięki platformie SerwerSMS.pl klienci SmsBanQ otrzymują automatyczne powiadomienia o statusie pożyczki, wiadomości SMS wykorzystywane są również na etapie działań windykacyjnych.

www.smsbanq.pl
getin bank logo

Getin Bank jako nowoczesna instytucja finansowa, usprawnia procesy biznesowe oraz kontakt z klientami, dzięki komunikacji SMS. SerwerSMS.pl, dostarcza swoje rozwiązania bezpośrednio na potrzeby usług banku, co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność rozwiązań.

www.getinbank.pl

Spółka PL.2012 wykorzystywała rozwiązanie SMS Alert w oficjalnym serwisie informacyjnym www.polishguide2012.pl stworzonym specjalnie na potrzeby EURO 2012 oraz moduł, którego celem jest usprawnienie komunikacji z organizatorami EURO2012.

www.2012.org.pl

empik.com wykorzystuje platformę SerwerSMS.pl głównie w swoim sklepie online. Dzięki temu klienci empik-u otrzymują automatyczne powiadomienia o statusie zamówienia oraz możliwości jego odbioru osobistego w wybranym salonie.

www.empik.com

Triumph, producent luksusowej bielizny, wykorzystuje platformę SerwerSMS.pl do stałego utrzymywania kontaktu ze swoimi klientami. Promocje, nowości, informacje w formie SMS-a to dodatkowe działanie marketingowe, które ma na celu budowę lojalności klientek.

www.triumph.pl

VOLVO buduje lojalność swoich klientów dzięki podtrzymywaniu z nimi stałego kontaktu, między innymi w formie SMS-ów. Platforma SerwerSMS.pl wspomaga ogólne plany marketingowe wielu Dealerów VOLVO.

www.volvocars.com

Urząd Miasta Krakowa w zarządzaniu obiegiem informacji uwzględnił komunikację bezpośrednią w formie wiadomości SMS. Platforma SerwerSMS.pl umożliwia łatwe zarządzanie wysyłkami, jakie urząd realizuje.

www.krakow.pl

Próchnik w swoich działaniach marketingowych kładzie mocny nacisk na budowanie lojalności swoich klientów. Platforma SerwerSMS.pl stanowi element programu lojalnościowego, dzięki któremu producent skupia uwagę klientów wokół swojej firmy.

www.prochnik.com.pl

British Council wspiera platformą SerwerSMS.pl swoje działania organizacyjno – marketingowe. Dzięki możliwości szybkiego dotarcia do grupy osób, wszelkie istotne informacje przekazywane są do wszystkich jednocześnie i na czas.

www.britishcouncil.org

Eurocash, dzięki stałej komunikacji SMS-owej ze swoimi klientami, dostarcza szybko informacje, dotyczące nowego towaru, jaki został udostępniony do sprzedaży.

www.eurocash.pl

Energa, poprzez integrację z Platformą SerwerSMS.pl, usprawnia m.in. system rozliczeń oraz pozwala na dostarczanie ważnych informacji o świadczonych usługach.

www.energa.pl

SKOK Śląsk, działający na rynku kredytowo – oszczędnościowym, dostarcza za pośrednictwem platformy SerwerSMS.pl różnego rodzaju przekazy marketingowe, wspierające sprzedaż produktów finansowych, które firma oferuje swoim klientom.

www.skok.slask.pl

Bron.pl wykorzystuje platformę SerwerSMS.pl do okresowej aktywizacji sprzedaży. Dzięki bezpośredniej formie kontaktu, jaką daje SMS, klient otrzymuje porcję świeżych informacji o promocjach i wyprzedażach, wprost na swój telefon komórkowy.

www.bron.pl

Danfoss w obszarze swoich działań marketingowych uwzględnił bezpośrednią komunikację, wykorzystując platformę SerwerSMS.pl. W obszarze rynku, w jakim porusza się Danfoss, komunikacja SMS-owa również bardzo dobrze spełnia swoją rolę.

www.danfoss.com

EOS znacznie podnosi swoją skuteczność działań windykacyjnych, wspomagając się krótkimi wiadomościami SMS. Korzystając z platformy SerwerSMS.pl, firma jest w stanie oszczędzić sporo czasu na dostarczaniu systematycznych przypomnień.

www.eos-ksi.pl

HealthData poza standardowymi działaniami, na jakie pozwala SMS, wykorzystuje platformę SerwerSMS.pl dla urozmaicenia i usprawnienia przekazu marketingowego podczas różnego rodzaju prezentacji konferencji.

www.healthdata.pl

iReward24.pl to firma planująca i wdrażająca różnego rodzaju programy lojalnościowe. Dostęp do platformy SerwerSMS.pl doskonale uzupełnia i wspiera działania marketingowe tej firmy.

www.ireward24.pl

Za10groszy.pl, nowatorski portal aukcyjny, dzięki integracji z platformą SerwerSMS.pl dostarcza w formie SMS-ów różnego rodzaju wiadomości użytkownikom korzystających z serwisu.

www.za10groszy.pl

Linuxpl.com to serwis świadczący usługi hostingowe. Poprzez platformę SerwerSMS.pl udostępnia powiadomienia SMS w kilku elementach swojego systemu.

www.linuxpl.com

Totolotek w swoich systemach wykorzystuje SMS-y w celu dostarczania różnego rodzaju istotnych informacji, jakie generuje system. Weryfikacja SMS pozwala na zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, jakie jest wymagane w systemie.

totolotek.pl

Szybka Moneta, oferująca pożyczki internetowe rekomenduje rozwiązanie SerwerSMS.pl. Przemyślany, intuicyjny i czytelny interfejs, pozwala na wzrost wydajności w codziennej pracy. Bezawaryjne i szybkie działanie podnosi jakość naszych usług, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

www.szybka-moneta.pl
 

Nasi partnerzy

play ok
T-MOBILE ok
Orange ok
plus ok
wec ok
pin ok
inno ok
sellsmart

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.