SMS zweryfikowany

SMS zweryfikowany zwiększa bezpieczeństwo komunikacji SMS oraz służy jako narzędzie do walki z phishingiem, a także eliminuje podszywanie się pod obcą markę.

Uruchom komunikację SMS

Verified SMS a komunikacja mobilna

​Firmy i instytucje wysyłają co roku mnóstwo wiadomości marketingowych i informacyjnych, aby angażować swoich klientów i komunikować się z nimi. Zweryfikowany SMS (vSMS) to udoskonalenie usługi komunikacji krótkimi wiadomościami tekstowymi, która automatycznie dostarcza konsumentom informacji o danej marce. Taka wiadomość doręczona na smartfonie daje pewność, że nadawca jest sprawdzony i pochodzi z pewnego źródła. Można powiedzieć, że usługa została zaprojektowana, aby zapewnić dodatkowe zabezpieczenie danych konsumenta i stworzyć bezpieczniejszą przestrzeń w marketingu mobilnym.

 

wizualizacja dwóch grafik, przedstawiające z lewej strony wiadomość, która nie jest zweryfikowana, a z prawej strony wiadomość Verified SMS, czyli SMS, któremu użytkownik może ufać

przetestuj usługę

Bezpieczny SMS i ograniczenie phishingu

VSMS działa poprzez weryfikację poszczególnych wiadomości, co daje pewność, że SMS został wysłany przez określony brand, a nie przez podmiot podszywający się pod niego. Zastosowanie tej usługi pozwala firmom ulepszyć masową komunikację SMS, podnieść marketing na wyższy poziom, budować zaufanie i zapobiegać oszustwom. Klient, odbierając wiadomość na swoim urządzeniu, zauważy logo i opis firmy, oraz charakterystyczny znaczek w górnym rogu ekranu, co daje pewność, że wiadomość wysłała znana nam marka, urząd, czy instytucja. 

Zwiększaj zaufanie do swojej marki dzięki Verified SMS!

Podobnie jak "ikonka" obok profilu marki, na platformach mediów społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook, która wskazuje na zaufany podmiot (może to być firma, NGO czy instytucja) publikujący konkretne treści, Verified SMS zapewnia, że wiadomości można ufać. Jako solidny partner, dzięki ścisłej współpracy z Google oraz wspierający komunikację mobilną robimy ogromny krok w kierunku maksymalnego zwiększenia zaufania do szeroko rozumianej komunikacji cyfrowej. To ogromne wyzwanie dla każdej firmy, by zadbać bezpieczeństwo danych swoich klientów. 

Korzyści Verified SMS od SerwerSMS

  • skuteczny marketing SMS;
  • wyższe bezpieczeństwo komunikacji SMS i prywatności wiadomości;
  • ograniczenie phishingu;
  • kodowanie treści wiadomości oraz numeru telefonu;
  • zaangażowanie konsumenta;
  • prestiż marki; 
  • ikonka potwierdzająca autentyczność brandu;
  • podgląd grafiki z adresu URL/podgląd strony www w treści wiadomości. 

RCS i SMS zweryfikowany - porównanie

SMS zweryfikowany jest oparty o RCS, ale obsługuje tylko kilka, z całej palety dostępnych funkcji rozszerzonej wiadomości. Za pomocą vSMS można wysyłać podglądy linków oraz logo firmy, często także rozszerzony kontent oparty o Open Graph. RCS natomiast daje więcej możliwości. Można powiedzieć, że jest to usługa jeszcze bardziej rozbudowana z dodatkową możliwością wysyłanie zdjęć, GIF-ów, naklejek, możliwością automatycznego zapłacenia za usługę, czy towar oraz użycia aktywnych przycisków tak, jak w przypadku aplikacji mobilnych. RCS, czyli Rich Communication Services jest nazywany niekiedy SMS-em 2.0. 

Verified SMS w kraju i za granicą

SMS zweryfikowany działa na telefonach Android po wcześniejszym zainstalowaniu aplikacji Google Messages. Aktualnie usługa została wdrożona w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Indie, Brazylia czy Wielka Brytania. Jeżeli chodzi o polski rynek, to usługa jest cały czas udoskonalana i zostanie wprowadzona już niebawem. Już teraz zapraszamy do kontaktu firmy, które są zainteresowane przetestowaniem, a następnie wdrożeniem usługi vSMS. Chcesz przetestować wiadomości zweryfikowaną? Skontaktuj się z nami!

>

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.