Marketing SMS

Marketing SMS to stosunkowo młoda dziedzina marketingu, mimo że sam SMS ma już ponad 20 lat! Wierzymy w jego potencjał i efekty, jakie przynoszą działania z wykorzystaniem kanału mobilnego. Jeśli w grę wchodzi bezpośrednie docieranie z komunikatem reklamowym do odbiorcy to SMS nie ma sobie równych. Coraz więcej marek wykorzystuje SMS marketing – zacznij i Ty!
Uruchom konto
Sprawdź jak to działa

 

Marketing SMS

W dzisiejszych czasach rozbudowane działania marketingowe to praktycznie obowiązek każdej firmy, która chce zaisinieć i pozostać na rynku. Idealnym dopełnieniem tych działań jest marketing SMS.

Marketing SMS

Z marketingiem SMS idealnie wzbogacenisz tradycyjne działania promocyjne. Dzięki możliwości dotarcia do każdego konsumenta, skuteczność prowadzonych akcji wzrasta. Z SMS marketingiem efektywnie wspomożesz sprzedaż. Dzięki rozbudowanym funkcjom systemu SMS, ta krótka wiadomość tekstowa jaką jest SMS, otrzymuje nowe, jeszcze bardziej zaawansowane możliwości ale przede wszystkim staje się doskonałą reklamą.

Funkcjonalności SMS

Funkcjonalności systemu SerwerSMS w połączeniu z wciąż najpopularniejszym i najskuteczniejszym narzędziem masowej komunikacji, jakim jest SMS, stanowi idealną receptę na ustawiczny rozwój firmy. Dzięki marketingowi SMS dostarczysz sobie nowych rozwiązań i nowych możliwości wsparcia swojej organizacji.

To, co niezwykle istotne, SMS nieustannie cieszy się ogromną i niesłabnącą popularnością przez co jego skuteczność i konwersja jest niezwykle wysoka. Warto zatem wdrożyć marketing SMS w strategię firmy.

Wprowadź do swoich działań masową wysyłkę SMS a zauważysz, jak szybko Twoja firma poszerzy grono swoich nowych klientów.
Prowadząc szeroko zakrojony SMS Marketing sprawnie, szybko i skutecznie do tych klientów, którzy byli poza Twoim zasięgiem.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.