System SMS

Zautomatyzowane rozwiązanie do masowej wysyłki SMS. Umożliwia integrację usługi SMS z komputerem, bądź innym systemem np. stroną internetową lub aplikacją. System działa niezawodnie, wykonując błyskawicznie wysyłkę SMS-ów, która Tobie zajęłaby mnóstwo czasu!

System SMS

System SerwerSMS to najnowocześniejsze rozwiązanie, gwarantujące zaawansowane technologicznie funkcjonalności, które wspomogą prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych firm. 
System SMS

Z systemem SerwerSMS jesteś w stanie prowadzić szeroko zakrojone akcje sprzedażowe, bez ogromnego nakładu czasu i środków. Praktycznie jednym kliknięciem możesz wysłać reklamę SMS zawierającą dowolną informację do tysięcy czy milionów odbiorców. To niesamowite udogodnienie, które w znacznym stopniu usprawnia prowadzenie wszelkiego rodzaju działań marketingowych.

Marketing SMS staje się rewolucyjnym narzędziem, które to w dzisiejszych czasach pozwala na prowadzenie szeroko zakrojonych działań. Skuteczny marketing mobilny jest natomiast możliwy dzięki systemowi SMS.

Rejestracja konta

Wystarczy, że założysz darmowe konto testowe systemu SerwerSMS i przekonasz się, jak skuteczne i proste jest to narzędzie.

Wraz z rejestracją otrzymujesz pakiet 40 darmowych SMS-ów, dzięki którym dokładnie będziesz w stanie przetestować działanie systemu SerwerSMS. W ramach pakietu startowego, zyskujesz także dostęp do darmowego Short Code, dzięki któremu Twoi klienci/odbiorcy będą mogli kontaktować się z Tobą, wysyłając informację zwrotną, która następnie wyświetli Ci się w systemie SerwerSMS.

Dodatkową nowością naszego Systemu SMS jest dostęp do darmowych poradników wyjaśniajacych działanie i konfigurację podstawowych funkcji Platformy. 

Wszyskie udogodnienia i funkcjonalności stworzone zostały po co, aby jeszcze skuteczniej prowadzić masowe wysyłki SMS i tym samym budować jakość i pozytywny wizerunek firmy.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.