System SMS

Zautomatyzowane rozwiązanie do masowej wysyłki SMS. Umożliwia integrację usługi SMS z komputerem, bądź innym systemem np. stroną internetową lub aplikacją. System działa niezawodnie, wykonując błyskawicznie wysyłkę SMS-ów, która Tobie zajęłaby mnóstwo czasu!

Uruchom komunikację SMS

System SMS

System SerwerSMS to najnowocześniejsze rozwiązanie, gwarantujące zaawansowane technologicznie funkcjonalności, które wspomogą prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych firm. Z systemem SerwerSMS jesteś w stanie prowadzić szeroko zakrojone akcje sprzedażowe, bez ogromnego nakładu czasu i środków. Praktycznie jednym kliknięciem możesz wysłać reklamę SMS zawierającą dowolną informację do tysięcy czy milionów odbiorców. To niesamowite udogodnienie, które w znacznym stopniu usprawnia prowadzenie wszelkiego rodzaju działań marketingowych. Marketing SMS staje się rewolucyjnym narzędziem, które to w dzisiejszych czasach pozwala na prowadzenie szeroko zakrojonych działań. Skuteczny marketing mobilny jest natomiast możliwy dzięki systemowi SMS.

Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS to wiadomości tekstowe generowane automatycznie przez system SMS, który jest zintegrowany z różnymi narzędziami zewnętrznymi, takimi jak platformy e-commerce, CRM, marketing automation czy inne rozwiązania typu SaaS. Te komunikaty są wysyłane zgodnie z predefiniowanymi zasadami oraz przy użyciu szablonów treści SMS. Możesz skorzystać z gotowych integracji lub stworzyć własną, wykorzystując dostępne API SMS.

 

Powiadomienie SMSPrzykład wiadomości

 

Marketing SMS

Marketing SMSPrzykładowa wiadomość

 

SMS marketing można wykorzystać w firmie na wiele sposobów, aby dotrzeć do klientów, budować relacje oraz promować produkty i usługi.

Oto kilka sposobów, jak można efektywnie wykorzystać SMS marketing w firmie:  

  • Promocje i oferty: Wysyłanie SMS-ów z unikalnymi kodami rabatowymi, kupony czy specjalne oferty, które zachęcają klientów do zakupu.  
  • Powiadomienia o nowościach: Informowanie klientów o nowych produktach, usługach czy kolekcjach, które wprowadzono do oferty.  
  • Przypomnienia o terminach: Wysyłanie przypomnień o umówionych terminach, spotkaniach lub wizytach, aby zapewnić, że klienci się nie zapomną.
  • Potwierdzenia i śledzenie zamówień: Wysyłanie SMS-ów z potwierdzeniem zamówienia oraz aktualizacjami dotyczącymi statusu dostawy.  
  • Badania opinii: Zachęcanie klientów do udziału w ankietach lub przekazywania swoich opinii, co pozwoli firmie na zbieranie informacji zwrotnych.

 

Autoryzacja 

Wykorzystaj SMS do bezpiecznego logowania! Zabezpieczanie danych użytkowników, ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy, która poważnie podchodzi do zarządzania informacjami cyfrowymi. Wprowadzenie uwierzytelniania wieloskładnikowego (ang. MFA, multi-factor authentication) to jedna z efektywnych metod ograniczających ryzyko nieautoryzowanego dostępu do kont. Nasza usługa autoryzacji SMS umożliwi Ci implementację tego dodatkowego elementu w Twojej platformie, korzystając z wiadomości SMS.

 

Autoryzacja SMS

 

Jak działa SerwerSMS?

Panel Klienta 

 

Rejestracja konta

Wystarczy, że założysz darmowe konto testowe systemu SerwerSMS i przekonasz się, jak skuteczne i proste jest to narzędzie.

Wraz z rejestracją otrzymujesz pakiet 40 darmowych SMS-ów, dzięki którym dokładnie będziesz w stanie przetestować działanie systemu SerwerSMS. W ramach pakietu startowego, zyskujesz także dostęp do darmowego Short Code, dzięki któremu Twoi klienci/odbiorcy będą mogli kontaktować się z Tobą, wysyłając informację zwrotną, która następnie wyświetli Ci się w systemie SerwerSMS. Dodatkową nowością naszego Systemu SMS jest dostęp do darmowych poradników wyjaśniających działanie i konfigurację podstawowych funkcji Platformy. Wszystkie udogodnienia i funkcjonalności stworzone zostały po co, aby jeszcze skuteczniej prowadzić masowe wysyłki SMS i tym samym budować jakość i pozytywny wizerunek firmy.

 

System SMS

 

 

W SerwerSMS na start otrzymujesz:

  • 100 wiadomości gratis
  • dedykowany doradca
  • najwyższą jakość połączeń Direct z Operatorami GSM
  • możliwość wysyłania wiadomości w kraju i za granicą

 

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.