Masowa wysyłka SMS

Wykorzystaj potencjał masowej wysyłki SMS i docieraj bezpośrednio do swoich klientów z ofertą i specjalnymi promocjami. Wysyłaj inspirujące komunikaty w formie SMS korzystając z własnej bazy klientów i twórz nowe zbiory kontaktów. Wystarczy kilka klików w Panelu Klienta i wiadomość SMS wysyłana jest na wskazane przez Ciebie numery telefonów.
Uruchom konto
Sprawdź jak to działa

 

Masowa wysyłka SMS

Dzięki narzędziu, jakim jest SerwerSMS, jesteś w stanie dostrzeć do masowego odbiorcy, praktycznie jednym kliknięciem palca. Jedyne o co musisz zadbać, to lista numerów telefonów do których będziesz przeprowadzać masowe kampanie. 
Masowa wysyłka SMS

Baza to podstawa

Posiadając bazę kontaktów jesteś w stanie dotrzeć do każdego z nich, wysyłając wiadomość, która pokaże się każdemu odbiorcy indywidualnie, na jego aparacie telefonicznym. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby informacje o najnowyszych usługach, produktach, promocjach docierały do szerokiego grona odbiorców. Wysyłaj powiadomienia SMS, które bezpośrednio przełożą się na sukces Twojej firmy. W taki sposób zbudujesz trwałe relacje ze swoimi klientami, które skutkować będą zacieśnieniem więzi i wzrostem chęci zakupowych.

Szybko dostrzeżesz plusy i zalety masowej wysyłki wiadomości SMS. Przede wszystkim jest to minimalizacja czasu związanego z wysyłaniem komunikatów do wielu numerów, minimalizacja kosztów - masowa wysyłka oznacza mniejszą cenę. Komfort i łatwość obsługi to cechy również niezwykle istotne z punktu widzenia dzisiejszych realiów. Dodatkowo przydatne funkcje, które ułatwiają codzienne użytkowanie i masową wysyłkę powodują, że korzystanie z SMS marketingu jest nie tylko skuteczne ale także przyjemne.

Powiadomienia SMS to równocześnie świetna reklama SMS - warto o tym pamiętać decydując się na przeprowadzenie masowych wysyłek wiadomości.

Jeżeli w swoim biznesie musisz masowo wysyłać SMS-y, SerwerSMS.pl to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Informuj, przypominaj, sprzedawaj dzięki masowej wysyłce SMS.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.