Powiadomienia SMS

Usprawnij komunikację ze swoimi klientami i skorzystaj z usługi powiadomień SMS. To niezawodne narzędzie ułatwiające przepływ informacji np. między mieszkańcami i urzędem, pacjentami i placówką ochrony zdrowia, sklepami internetowymi i klientami. Informacja dociera bezpośrednio do odbiorcy wprost na telefon komórkowy. Rozwiązanie to stwarza możliwość prowadzenie komunikacji dwukierunkowej, odbiorca wiadomości może udzielić odpowiedzi korzystając z opcji „odpowiedz”.

Powiadomienia SMS

W dzisiejszych czasach powiadomienia SMS stały się już normą. Wiele firm korzysta z tej formy przypomnienia, oszczędzając tym samym pieniądze. 
Powiadomienia SMS
Niejednokrotnie bowiem przypominając klientowi o wizycie, zaległej płatności, umówionym spotkaniu, faktycznie przypominamy mu o tym, o czym prawdopodobnie już zapomniał. My tracimy czas na spotkanie, do którego nie doszło. Tracimy także pieniądze, ponieważ czas ten można było wykorzystać zawiązując rozwijając biznes itd. Korzystanie z powiadomień SMS okazuje się zatem bardzo przydatnym narzędziem prowadzenia codziennych działań marketingowych. Usprawnia i poprawia funkcjonowanie firm, niwelując straty związane z niedoinformowaniem klienta.

Wykorzystując system SMS dajsz sobie szansę na jeszcze skuteczniejszą promocję, bowiem powiadomienie SMS to również niesamowicie skuteczna reklama. Warto pamiętać o tym, że marketing mobilny daje szerokie spektrum możliwości, które nie kończą się jedynie na wysyłce wiadomości reklamowych.

 

Uniwersalność zastosowania

Najlepszym przykładem możliwości SMS są właśnie powiadomienia SMS, które są równocześnie formą reklamy SMS.
Warto także pamiętać o możliwościach, jakie daje system SMS stworzony przez SerwerSMS.pl. Dzięki niemu powiadomienia można połączyć także z funkcją kalendarza. W takim wypadku wiadomości powiadamiające będą wychodziły automatycznie, bez zaangażowania żadnego pracownika. Powiadomienia SMS można zintegrować także z własnym CMS-em, łącząc tym samym bazy kontaktów i usprawniając cały system wysyłek.

Odkryj świat komunikacji mobilnej w profesjonalnym wydaniu!

Odbierz 100 darmowych wiadomości na start + Short Code 4301 gratis!

Wypróbuj za darmo

Testuj 14 dni za darmo

Umów się na rozmowę telefoniczną, my zadzwonimy do Ciebie.

Zostaw nam swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Czy jesteś naszym klientem?

Twój numer posłuży nam tylko do jednorazowego kontaktu.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.